Przeczytaj oficjalny opis

Cornell Tech to rewolucyjny model kształcenia akademickiego, która łączy technologię z biznesem i twórczego myślenia. Cornell Tech skupia podobnie myślących wydziału, liderów biznesu, Tech przedsiębiorców i studentów w środowisku katalitycznego produkować wizjonerskie pomysły uziemionych w znaczących potrzeb, które będą odkrywać nasz sposób życia.

Joan i Irwin Jacobs Technion-Cornell Instytut ucieleśnia współpracy akademickiej pomiędzy Cornell University i Technion - Israel Institute of Technology w Cornell Tech.

tymczasowe Kampus Cornell Tech został uruchomiony w budynku Chelsea Google w Nowym Jorku od 2012 roku, wraz ze wzrostem światowej klasy wykładowców, magisterskich i doktorantów oraz doktorów, którzy pracują z organizacji technologicznie zorientowanych i firm oraz na własnych firmach.

Budowa trwa od trwałego i zrównoważonego kampusie 12-hektarowej Cornell Tech na Roosevelt Island, w pierwszej fazie zostać otwarte w 2017 roku. Po całkowitym zakończeniu kampus będzie to 2 mln stóp kwadratowych state-of-the-art budynków, ponad 2 akrów wolnej przestrzeni i będzie domem dla ponad 2000 studentów i prawie 280 wykładowców i pracowników.

Nasza misja

Cornell Tech koncentruje się na tworzeniu pionierskich liderów i technologii do ery cyfrowej, poprzez badania, komercjalizacji technologii i edukacji Absolwent szczebla w profesjonalnych mistrzów, doktoranckie i habilitacyjne poziomach.

Naszym założeniem jest, że szybkie tempo innowacji w erze cyfrowej wymaga nowego podejścia do komercjalizacji technologii University w Nowym poziomów strategicznych współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami i uczelniami, a nowe programy nauczania dla kształcenia akademickiego. Zajmujemy się tworzeniem nowych programów akademickich, które łączą głębokość techniczne, biznesowe know-how, umiejętności w zakresie projektowania i "budowniczy" myślenia.

Nasz dom Kampusy

Sieć Cornell Tech rozszerza się poza Nowym Jorku do innych instytucji, które pomagają nam realizować naszą misję na co dzień.

Cornell jest prywatny, Ivy League University i University gruntów dotacji na stanie Nowy Jork. Misją Cornell jest odkrywanie, przechowywania i rozpowszechniania wiedzy; Produkujemy pracy twórczej; i promować kulturę w całym szerokim dochodzenia i poza społecznością Cornell. Cornell Tech oferuje stopni w połączeniu z tych szkół:

  • Cornell College of Engineering
  • Johnson Graduate School of Management
  • Cornell Law School

Gdy Cornell przygotowuje ofertę na konkurencję nowojorskiej Applied Science, Technion - Israel Institute of Technology był logicznym wyborem dla partnera akademickiego. Dzięki reputacji Izraela jako "StartupNation" i historii Technion w produkcji kraju wiodących tech przedsiębiorców, Cornell wiedział, że wspólna wizja:

  • Izrael jest domem dla największej koncentracji przedsiębiorstw high-tech startowych poza Dolinie Krzemowej.
  • Absolwenci Technion stanowią większość izraelskich naukowców i inżynierów wykształconych, stanowiących ponad 70% założycieli i kierowników przemysłu high-tech w kraju.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Cornell Tech

Ten pierwszy w swoim rodzaju stopień, opracowany przy udziale firm technologicznych, takich jak Facebook i The New York Times, stawia cię na skrzyżowaniu technologii, lud ... [+]

Technion-Cornell Dual Master's Degrees in Connective Media

STOPIEŃ: SYSTEMY INFORMACYJNE MS (CORNELL)

Cyfrowe urządzenia i platformy zmieniły sposób, w jaki wchodzimy w interakcję ze światem, stając się ważną i coraz bardziej niezbędną częścią naszego sposobu pracy, nauki, zakupów, komunikacji, a nawet jazdy. Jednak użyteczność mediów łącznych nie została jeszcze w pełni zrealizowana, a sposoby, w jakie wchodzimy w interakcje z nimi, podlegają ciągłym innowacjom.

Dwoma mistrzami Technion-Cornell Dual Master w dziedzinie mediów łączących, oferowane przez Jacobs Technion-Cornell Institute w Cornell Tech , przygotują cię do rozwoju w dynamicznym przecięciu człowieka i techniki.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Cornell Tech

Dziedzina technologii jest coraz szybsza i bardziej przedsiębiorcza, a najlepsi programiści i programiści rozumieją, jak technologia zmienia się w produkt. Nasz stopień m ... [+]

Magister informatyki

Technologia istnieje, aby zaspokoić ludzkie potrzeby i rozwiązać ludzkie problemy. Dzisiejsze start-upy napędzane technologią potrzebują inżynierów i informatyków, którzy również rozumieją biznesową stronę wprowadzania innowacyjnych rozwiązań na rynek.

Cornell Tech w dziedzinie informatyki da studentom umiejętności techniczne potrzebne do opracowania nowatorskich rozwiązań, jednocześnie eksponując je na przedsiębiorczość i zarządzanie produktem.

Ucz się poprzez interdyscyplinarną współpracę

Bez względu na to, gdzie zastosujesz swoje umiejętności informatyczne i inżynierskie, najprawdopodobniej będziesz pracował we współpracy z kierownikami produktów i projektów, menedżerami ds. Sprzedaży i marketingu, a nawet prawnikami. Twój sukces zależy od umiejętności mówienia w ich języku, sprawdzenia, jak twoja wiedza technologiczna wpasowuje się w większą całość firmy i czerpania inspiracji z każdej części biznesu.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cornell Tech

Opracuj technologię jutra. Cornell Tech 's Electrical ... [+]

Magister inżynierii elektrycznej i komputerowej

Opracuj technologię jutra. Cornell Tech 's Electrical

Master of Engineering in Electrical

Ekscytujące zmiany w uczeniu maszynowym, technologii czujników oraz przetwarzaniu sygnału i obrazu stwarzają nowe możliwości dla inżynierów i informatyków z zaawansowanymi umiejętnościami technicznymi i duchem przedsiębiorczości, aby przekształcić te zmiany w nowe produkty i usługi. Cornell Tech 's Master in Electrical

Naucz się nowych umiejętności w kulturze startowej

Najbardziej udane nowe technologie i startupy rozwijają się, gdy współpracują technolodzy, projektanci i przedsiębiorcy. Cornell Tech podjął ten wspólny model rozwoju produktu i zastosował go do naszych programów studiów. Twoje kursy oparte na zajęciach, prowadzone przez doświadczony wykładowca z głębokim doświadczeniem w branży, uzupełniają doświadczenia projektowe, dzięki którym będziesz pracował w zespołach ze studentami z innych technicznych programów studiów Cornell Tech , jak również z naszych programów LLM i MBA. Rozwiniesz własną działalność w Studio startowym i stworzysz innowacyjne rozwiązania dla prawdziwych klientów biznesowych w ramach Product Studio. W ten sposób rozwiniesz wiedzę biznesową, umiejętności komunikacyjne i wyjątkową sprawność techniczną, której potrzebujesz, aby przyciągnąć uwagę najbardziej innowacyjnych firm na świecie i ambitnych startupów.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cornell Tech

Każda firma w dowolnej branży uzyskuje przewagę nad konkurencją, gdy może wykorzystać dane do podejmowania strategicznych decyzji. Nasi mistrzowie ORIE dadzą ci umiejętno ... [+]

Magister w zakresie badań operacyjnych i inżynierii informacji

Firmy wszystkich typów i rozmiarów są pełne danych i są głodni wykwalifikowanych analityków i informatyków, którzy mogą wykorzystać te dane do wnikliwych, biznesowych decyzji w czasie rzeczywistym. Cornell Tech w dziedzinie Badań Operacyjnych i Inżynierii Informatycznej (ORIE) dostarczy Ci umiejętności matematycznego modelowania i analizy danych, które pozwolą Ci podejmować decyzje, które poprawią zadowolenie klienta i wydajność operacyjną.

Dowiedz się, gdzie firma Rigor spotyka się z innowacją

ORIE Masters firmy Cornell Tech to połączenie akademickiego rygoru Uniwersytetu Cornell z energią i możliwościami, jakie dają studia w centrum nowojorskiej społeczności technologicznej.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
2 W Loop Rd, New York, NY
10044 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Telefon
false