Przeczytaj oficjalny opis

Inwestowanie w Ciebie!

Contech inwestuje w Ciebie, oferując programy studiów, umiejętności i możliwości zatrudnienia w karierze ekonomii opartej na oprogramowaniu przyszłości.

Awans w swojej karierze

Sukces teraz i zapłać później

W Contech jesteśmy transparentni. Chcemy w Ciebie zainwestować i ujawnić najlepszą wersję. Rozpocznij karierę z niewielką opłatą z góry i zapłać czesne, gdy znajdziesz dobrze płatną pracę - jeśli nie, nie musisz płacić. To takie proste. W ten sposób wspieramy naszych uczniów.

Zostań cyfrowym koczownikiem

Contech obiecuje swoim studentom, że zapewnią technologię, która pozwoli im pracować z dowolnego miejsca na świecie, doświadczać różnych kultur, wyposażonych w podstawowe kompetencje osobiste nie tylko do nauki, ale również do życia osobistego i zawodowego.

4 gigantyczne miasta technologii

Studenci Contech Nomad korzystają z życia i nauki w czterech różnych miastach świata: San Francisco, Nowym Jorku i Berlinie

Nauczanie oparte na projekcie

Sprzeciwiamy się lekcjom pasywnym, w których czekasz na informacje wylane do twojej głowy. Dzięki trudnym projektom przywołujesz najlepsze części swoich poprzednich doświadczeń i łączysz je z projektem, aby kultywować w tych inspirujących i wyjątkowych.

122273_pexels-photo-1438081.jpegBuro Millennial / Pexels

Wyzwania dla tradycyjnego systemu uczenia się

Nasze podejście polega na przedstawieniu inspirujących wyzwań, które pobudzą wyobraźnię, a jednocześnie pokażą, czego potrzebujesz, aby sprostać tym wyzwaniom.

Rozwój umiejętności

Student Contech, ktoś, kto posiada doskonałe umiejętności i głęboką wiedzę w swojej dziedzinie, a także chętnie odkrywa nieznane dotąd możliwości cyfrowej transformacji, której doświadcza nasze społeczeństwo.

Cyfrowe uczenie się

Nasze podejście niszczy zbiór zasad, identyfikując osoby odtwarzające fakty na potrzeby egzaminu, nie jest potrzebne w dzisiejszej szybko zmieniającej się gospodarce. Zamiast tego oferujemy 360-stopniowe cyfrowe doświadczenie edukacyjne - osadzanie wiedzy i zrozumienia w praktycznym środowisku.

Hackathony

Uczenie się na pamięć nie pozwala ci być na bieżąco z rozwojem technologii. Praktyczne warsztaty pozwolą ci uczyć się w społeczności - odrzucając pomysły od innych uczniów i ucząc się organicznie.

Mentoring

Nasza kadra nauczycielska nie uważa się za osoby posiadające cenną wiedzę, którą chcą po prostu przekazać. Zamiast tego skupiają się na umożliwieniu ci doświadczenia z pierwszej ręki - umożliwiając ci opanowanie trudnych projektów z umiejętnością kreatywnego myślenia, współpracy i skutecznej komunikacji.

122272_people-coffee-notes-tea.jpgPoczątkowe fotografie / Pexels

Rozwijanie wykwalifikowanej siły roboczej

Zespół założycielski firmy Contech działa w branży edukacji i rozwoju talentów od 2005 roku, zapewniając dostęp do edukacji ponad 45 000 studentów na całym świecie. Do 2014 r. Luka umiejętności w dziedzinie technologii była tak duża, że cała sieć naszych pracodawców szukała talentów w nowo powstałych dziedzinach, była rozczarowana, że krajobraz akademicki koncentruje się na niezmiennych podstawowych zasadach informatyki. nowych ekscytujących możliwości Internetu i jego możliwości.

Dzisiejsza złożona globalna gospodarka wymaga wykwalifikowanej siły roboczej, która może wykorzystać technologię do napędzania sukcesu. Obszerny pakiet programów Contech obejmuje wszystkie podstawowe filary innowacji, aby dać osobom i zespołom kilka opcji wzrostu i rozwoju. Oferujemy programy z zakresu sztucznej inteligencji, analizy danych, marketingu cyfrowego, a także przetwarzania w chmurze, głębokiego uczenia się, zarządzania produktami, projektowania cyfrowego i rozwoju oprogramowania, programów, które obecnie zajmują naszą cyfrową gospodarkę. Studenci mogą wybierać spośród wielu formatów i metod, które pomogą im najlepiej osiągnąć swoje cele, w tym w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, na kampusie i online.

Konstruowanie rozległej globalnej sieci

Mamy 4 kampusy w najlepszych centrach technologicznych na całym świecie, ale jeszcze 2 kampusy będą dostępne w 2020 roku. Stale powiększamy naszą sieć pracodawców, w skład której wchodzi 32 partnerów technologicznych. Globalna obecność Contech, sieć technologiczna i partnerzy zatrudnieni to trzy z naszych największych zasobów. Oprócz programów zaprojektowanych wyłącznie w celu zaspokojenia potrzeb pracodawców, wspieramy grupę profesjonalistów z branży, którzy służą jako instruktorzy, mentorzy i trenerzy. Ta kwitnąca profesjonalna sieć pomaga naszym niedawnym absolwentom w znalezieniu pracy i nawiązaniu kontaktów, umożliwiając im osiągnięcie sukcesu w pracy i życiu.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

Dostosowujemy się do rynku

Dynamiczne dziedziny, takie jak analiza danych i sztuczna inteligencja, ewoluują w czasie rzeczywistym, a my nieustannie pilotujemy, uruchamiamy i programy o zachodzie słońca w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz ewolucję narzędzi i technik. Nasz światowej klasy zespół projektantów instruktażowych, ekspertów merytorycznych i menedżerów produktów edukacyjnych stale aktualizuje nasze treści, aby zapewnić ich trafność. Wykorzystując dane, opinie i spostrzeżenia z naszych zastrzeżonych ocen, tworzymy zajęcia, które mają maksymalny wpływ na pracę. Głębokie relacje z pracodawcami zawsze były istotną częścią DNA Contech. Około połowa naszych studentów jest finansowana przez pracodawców, którzy chcą, aby ich pracownicy zostali przeszkoleni przez naszych ekspertów, a nasze programy nauczania kierują się potrzebami branży. Pomogliśmy dziesiątkom firm z listy Fortune 100 - i setkom innych firm na całym świecie - w ocenie i szkoleniu ich talentów na miejscu, w Internecie lub w naszych kampusach.

Koncesjonowanie

Contemporary Technology University jest w trakcie uzyskiwania pełnej instytucjonalnej zgody na prowadzenie działalności jako prywatna instytucja nadająca stopień przez California Bureau for Private Postsecondary Education. Pełna akceptacja instytucjonalna to najwyższy status przyznany przez stan Kalifornia. Takie zatwierdzenie oznacza zgodność z minimalnymi standardami stanowymi i nie oznacza poparcia ani rekomendacji ze strony państwa lub Biura.

Wspierany przez społeczność akademicką

Nasza rada akademicka zapewnia nam najnowsze informacje na temat badań w naszej dziedzinie, silną więź ze społecznością naukową oraz dziesięciolecia doświadczenia w tworzeniu znaczących środowisk edukacyjnych. Pomagają nam zidentyfikować profesorów, badaczy i wykładowców, którzy podzielają nasze dążenie do doskonałości, naszą wspólną misję i wspierają nasze podejście edukacyjne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Contemporary Technology University

Zostań ekspertem od sztucznej inteligencji, doskonaląc umiejętności opracowywania inteligentnych algorytmów i maszyn do samochodów z własnym napędem, inteligentnych kamer ... [+]

Zostań ekspertem od sztucznej inteligencji, doskonaląc umiejętności opracowywania inteligentnych algorytmów i maszyn do samochodów z własnym napędem, inteligentnych kamer, systemów nadzoru, produkcji robotów, tłumaczeń maszynowych, wyszukiwań internetowych i rekomendacji produktów. Data początkowa Trwanie Opcje nauki Czesne Sukces teraz Średnia wypłata 15 stycznia 2020 r 12-18 miesięcy Nomad lub online 6 tys. USD 15% dochodu przez dwa lata lub 20 000 $ z góry Płać tylko, jeśli dostaniesz pracę 90 000 USD - 234 000 USD Program studiów magisterskich z naciskiem na zatrudnienie

Jako ludzie możemy być zaintrygowani złożonością każdej codziennej aktywności. Jak postrzegamy, działamy, decydujemy i zapamiętujemy? Z jednej strony, jeśli rozumiemy, jak działa nasza inteligencja, możemy wykorzystać tę wiedzę, aby uczynić komputery inteligentniejszymi. Z drugiej strony, sprawiając, że komputery zachowują się bardziej jak ludzie, dowiadujemy się więcej o tym, jak działa nasze własne poznanie.... [-]

Stany Zjednoczone Palo Alto
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Contemporary Technology University

Zostań naukowcem danych, opanowując umiejętności interpretowania danych, formułowania spostrzeżeń i przekazywania swojej wiedzy poprzez uczenie maszynowe, zarządzanie duż ... [+]

Zostań naukowcem danych, opanowując umiejętności interpretowania danych, formułowania spostrzeżeń i przekazywania swojej wiedzy poprzez uczenie maszynowe, zarządzanie dużymi zestawami danych i generowanie ciekawych wizualizacji. Data początkowa Trwanie Opcje nauki Czesne Sukces teraz Średnia wypłata 15 stycznia 2020 r 12-18 miesięcy Nomad lub online 6 tys. USD 15% dochodu przez dwa lata lub 20 000 $ z góry Płać tylko, jeśli dostaniesz pracę 90 000 USD - 145 000 USD Program studiów magisterskich z naciskiem na zatrudnienie

Ponieważ dane gromadzą się w szerokich sektorach przemysłu i środowisk akademickich, widzimy potrzebę posiadania specjalistów od danych wyposażonych w umiejętności pomocne w podejmowaniu decyzji opartych na danych. Na przykład firmy wykorzystują dane do określenia zakresu ubezpieczenia, podejmowania decyzji marketingowych, przedstawiania rekomendacji klientom i zapewniania bardziej skutecznej opieki zdrowotnej. Sławnym przykładem ze środowisk akademickich jest określenie Bosongo Higgsa z symulowanych danych za pomocą metod uczenia maszynowego.... [-]

Stany Zjednoczone Palo Alto
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Contemporary Technology University

Zostań Digital Marketer, doskonaląc umiejętności w zakresie strategii marketingu cyfrowego i planowania marketingowego, UX, content marketingu, marketingu przychodzącego, ... [+]

Zostań Digital Marketer, doskonaląc umiejętności w zakresie strategii marketingu cyfrowego i planowania marketingowego, UX, content marketingu, marketingu przychodzącego, marketingu e-mailowego, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), marketingu w wyszukiwarkach (SEM), generowania leadów, mediów społecznościowych, e-commerce , zarządzanie reputacją online i marketing afiliacyjny. Data początkowa Trwanie Opcje nauki Czesne Sukces teraz Średnia wypłata 15 stycznia 2020 r 12-18 miesięcy Nomad lub online 5400 USD 15% dochodu przez dwa lata lub z góry 18 000 $ Płać tylko, jeśli dostaniesz pracę 70 000 USD - 110 000 USD Program studiów magisterskich z naciskiem na zatrudnienie... [-]
Stany Zjednoczone Palo Alto
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku