Columbia College Hollywood

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Columbia College Hollywood opiera się na praktycznym nauczaniu i uczeniu się. Uważamy, że najlepszym sposobem na przygotowanie się do możliwości, które nas czekają, jest promowanie kultury kampusu, która odzwierciedla rzeczywisty świat. Dlatego nasze programy zachęcają do kreatywnej współpracy w różnych dziedzinach.

Od pierwszego dnia będziesz wykonywać wiele zadań, próbując nowych ról i nieznanych technologii związanych z tworzeniem kreatywnych treści medialnych. Nasza kadra doświadczonych, wielokrotnie nagradzanych filmowców, techników, artystów i mentorów wykorzystuje ich doświadczenie, aby zaangażować Cię w innowacyjne metody nauczania w interaktywnych warunkach w klasie.

Dlaczego właśnie my?

Dla filmowców

Columbia College Hollywood jest szkołą filmową, w której poznasz wszystkie aspekty tworzenia filmów. Nasze programy studiów zanurzają Cię w pełnym zakresie kreatywnych, technicznych i biznesowych umiejętności niezbędnych do poruszania się po nieograniczonych możliwościach przedsiębiorczych w konkurencyjnym przemyśle. Dajemy Ci dostęp do rdzenia branży filmowej dzięki stażom, możliwościom zatrudnienia, profesjonalnemu sprzętowi i doświadczeniu w świecie rzeczywistym.

Z filmowcami

Będziesz pracować z profesjonalnymi filmowcami, którzy podzielają twoją pasję i łączą Cię z rzemieślnikami i biznesem przemysłu filmowego. Kursy mają na celu zbalansowanie praktycznych instrukcji praktycznych z zasadami i teorią, dzięki czemu będziesz miał umiejętności i wiedzę, aby zrealizować swoją osobistą wizję.

Dostęp do przemysłu

Będziesz studiować filmowanie w Los Angeles, centrum przemysłu rozrywkowego. Będziesz mieć dostęp do liderów branży, od instruktorów w klasie po pracujących profesjonalnych gości. Staże dadzą Ci prawdziwe doświadczenie, które możesz zdobyć na rynku pracy po ukończeniu studiów.

Sprzęt i wyposażenie

Będziesz mieć dostęp do profesjonalnego sprzętu i urządzeń, które obejmują stałe zestawy do fotografowania, oddzielne filmy i sceny dźwiękowe z telewizji, zestawy do edycji cyfrowej i teatr dźwięku przestrzennego o wysokiej rozdzielczości, aby zaprezentować swoją pracę. Nasza inwentaryzacja filmów i aparatów cyfrowych jest stale aktualizowana i obejmuje profesjonalny sprzęt używany obecnie przez profesjonalistów.

Misja

Columbia College Hollywood kształci studentów w dziedzinie sztuki i nauki o komunikacji i różnorodnych mediach współczesnego opowiadania w ramach eksploracji sztuk wyzwolonych. Nasz rygorystyczny kurs studiów i praktyki przygotowuje absolwentów do myślenia analitycznego i skutecznych komunikatorów, którzy są kreatywni, kompetentni i odpowiedzialni w przyczynianiu się do rozwoju ciekawej, troskliwej i pełnej współczucia globalnej społeczności.

Filozofia

Columbia College Hollywood angażuje się w promowanie społeczności uczącej się, która promuje kreatywność, innowacyjność i wzrost poprzez edukację, współpracę i wspólną miłość do sztuki rozrywkowej. Staramy się zapewnić wymagające doświadczenie sztuki liberalnej, które przygotowuje studentów do obywatelstwa w globalnej społeczności, zapewniając:
  • Programy nauczania wzbogacone o praktyczne doświadczenia edukacyjne, które odzwierciedlają prawdziwy świat przemysłu rozrywkowego.
  • Zajęcia oparte na projektach wymagają od uczniów pracy w zespołach, aby poznać wszystkie aspekty procesu tworzenia filmu.
  • Inspirujący wydział profesjonalistów z branży rozrywkowej z doświadczeniem, które pomaga uczniom uwolnić ich kreatywny potencjał.
  • Intymne środowisko edukacyjne, które zachęca każdego ucznia do podjęcia ryzyka niezbędnego do stworzenia wyjątkowej artystycznej wizji i głosu.
  • Szanse na profesjonalny dostęp i ciągłe uczenie się poprzez relacje z przemysłem rozrywkowym, aby pomóc absolwentom budować podstawy kreatywnego i zawodowego sukcesu.

Historia

Od ponad 65 lat Columbia College Hollywood zapewnia praktyczne nauczanie w tej dziedzinie

Columbia College Hollywood został założony w 1952 roku w dzielnicy MacArthur Park w Los Angeles jako kampus filii Columbia College w Chicago. Program nauczania został zaprojektowany, aby skupić się na rozwijających się branżach telewizyjnych i radiowych oraz wydziału złożonego z pracujących profesjonalistów telewizyjnych i radiowych. W 1959 roku Columbia College Hollywood oddzieliło się od instytucji chicagowskiej, aby działać jako niezależna, prywatna uczelnia non-profit.

W 1997 roku Columbia College Hollywood założyło swój obecny kampus w historycznej, dawnej siedzibie światowej Panavision, czołowego projektanta i producenta najlepszych aparatów i obiektywów dla przemysłu filmowego i telewizyjnego. Kolegium jest teraz centralnie położone w samym sercu San Fernando Valley, zapewniając studentom i wykładowcom dostęp do wszystkich głównych studiów filmowych i telewizyjnych w Los Angeles.

Życie studenckie

Niezależnie od tego, czy marzysz o tworzeniu treści na duży ekran, mały ekran, konsolę do gier lub scenę, prezentując swoją twórczą wizję w świecie rzeczywistym lub wirtualnym, czy też ustanawiając swoje miejsce jako lider branży lub mistrza swojego rzemiosła, mamy stworzyła kulturę kampusu mającą na celu umożliwienie ci wymyślania, kształtowania, kształtowania i udoskonalania Twojej osobistej marki artystycznej i przygotowania Cię do znalezienia własnego miejsca w nieskończonym, przedsiębiorczym świecie globalnego tworzenia mediów.

Lokalizacje

Los Angeles

Address
Oxnard Street
18618 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: