Columbia College Hollywood

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Columbia College Hollywood opiera się na praktycznym nauczaniu i uczeniu się. Uważamy, że najlepszym sposobem na przygotowanie się do możliwości, które nas czekają, jest promowanie kultury kampusu, która odzwierciedla rzeczywisty świat. Dlatego nasze programy zachęcają do kreatywnej współpracy w różnych dziedzinach.

Od pierwszego dnia będziesz wykonywać wiele zadań, próbując nowych ról i nieznanych technologii związanych z tworzeniem kreatywnych treści medialnych. Nasza kadra doświadczonych, wielokrotnie nagradzanych filmowców, techników, artystów i mentorów wykorzystuje ich doświadczenie, aby zaangażować Cię w innowacyjne metody nauczania w interaktywnych warunkach w klasie.

Dlaczego właśnie my?

Dla filmowców

Columbia College Hollywood jest szkołą filmową, w której poznasz wszystkie aspekty tworzenia filmów. Nasze programy studiów zanurzają Cię w pełnym zakresie kreatywnych, technicznych i biznesowych umiejętności niezbędnych do poruszania się po nieograniczonych możliwościach przedsiębiorczych w konkurencyjnym przemyśle. Dajemy Ci dostęp do rdzenia branży filmowej dzięki stażom, możliwościom zatrudnienia, profesjonalnemu sprzętowi i doświadczeniu w świecie rzeczywistym.

Z filmowcami

Będziesz pracować z profesjonalnymi filmowcami, którzy podzielają twoją pasję i łączą Cię z rzemieślnikami i biznesem przemysłu filmowego. Kursy mają na celu zbalansowanie praktycznych instrukcji praktycznych z zasadami i teorią, dzięki czemu będziesz miał umiejętności i wiedzę, aby zrealizować swoją osobistą wizję.

Dostęp do przemysłu

Będziesz studiować filmowanie w Los Angeles, centrum przemysłu rozrywkowego. Będziesz mieć dostęp do liderów branży, od instruktorów w klasie po pracujących profesjonalnych gości. Staże dadzą Ci prawdziwe doświadczenie, które możesz zdobyć na rynku pracy po ukończeniu studiów.

Sprzęt i wyposażenie

Będziesz mieć dostęp do profesjonalnego sprzętu i urządzeń, które obejmują stałe zestawy do fotografowania, oddzielne filmy i sceny dźwiękowe z telewizji, zestawy do edycji cyfrowej i teatr dźwięku przestrzennego o wysokiej rozdzielczości, aby zaprezentować swoją pracę. Nasza inwentaryzacja filmów i aparatów cyfrowych jest stale aktualizowana i obejmuje profesjonalny sprzęt używany obecnie przez profesjonalistów.

Misja

Columbia College Hollywood kształci studentów w dziedzinie sztuki i nauki o komunikacji i różnorodnych mediach współczesnego opowiadania w ramach eksploracji sztuk wyzwolonych. Nasz rygorystyczny kurs studiów i praktyki przygotowuje absolwentów do myślenia analitycznego i skutecznych komunikatorów, którzy są kreatywni, kompetentni i odpowiedzialni w przyczynianiu się do rozwoju ciekawej, troskliwej i pełnej współczucia globalnej społeczności.

Filozofia

Columbia College Hollywood angażuje się w promowanie społeczności uczącej się, która promuje kreatywność, innowacyjność i wzrost poprzez edukację, współpracę i wspólną miłość do sztuki rozrywkowej. Staramy się zapewnić wymagające doświadczenie sztuki liberalnej, które przygotowuje studentów do obywatelstwa w globalnej społeczności, zapewniając:
  • Programy nauczania wzbogacone o praktyczne doświadczenia edukacyjne, które odzwierciedlają prawdziwy świat przemysłu rozrywkowego.
  • Zajęcia oparte na projektach wymagają od uczniów pracy w zespołach, aby poznać wszystkie aspekty procesu tworzenia filmu.
  • Inspirujący wydział profesjonalistów z branży rozrywkowej z doświadczeniem, które pomaga uczniom uwolnić ich kreatywny potencjał.
  • Intymne środowisko edukacyjne, które zachęca każdego ucznia do podjęcia ryzyka niezbędnego do stworzenia wyjątkowej artystycznej wizji i głosu.
  • Szanse na profesjonalny dostęp i ciągłe uczenie się poprzez relacje z przemysłem rozrywkowym, aby pomóc absolwentom budować podstawy kreatywnego i zawodowego sukcesu.

Historia

Od ponad 65 lat Columbia College Hollywood zapewnia praktyczne nauczanie w tej dziedzinie

Columbia College Hollywood został założony w 1952 roku w dzielnicy MacArthur Park w Los Angeles jako kampus filii Columbia College w Chicago. Program nauczania został zaprojektowany, aby skupić się na rozwijających się branżach telewizyjnych i radiowych oraz wydziału złożonego z pracujących profesjonalistów telewizyjnych i radiowych. W 1959 roku Columbia College Hollywood oddzieliło się od instytucji chicagowskiej, aby działać jako niezależna, prywatna uczelnia non-profit.

W 1997 roku Columbia College Hollywood założyło swój obecny kampus w historycznej, dawnej siedzibie światowej Panavision, czołowego projektanta i producenta najlepszych aparatów i obiektywów dla przemysłu filmowego i telewizyjnego. Kolegium jest teraz centralnie położone w samym sercu San Fernando Valley, zapewniając studentom i wykładowcom dostęp do wszystkich głównych studiów filmowych i telewizyjnych w Los Angeles.

Życie studenckie

Niezależnie od tego, czy marzysz o tworzeniu treści na duży ekran, mały ekran, konsolę do gier lub scenę, prezentując swoją twórczą wizję w świecie rzeczywistym lub wirtualnym, czy też ustanawiając swoje miejsce jako lider branży lub mistrza swojego rzemiosła, mamy stworzyła kulturę kampusu mającą na celu umożliwienie ci wymyślania, kształtowania, kształtowania i udoskonalania Twojej osobistej marki artystycznej i przygotowania Cię do znalezienia własnego miejsca w nieskończonym, przedsiębiorczym świecie globalnego tworzenia mediów.

Lokalizacje

Los Angeles

Address
Oxnard Street
18618 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: