Colorado State University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nauka online na Colorado State University

Canvas, platforma edukacyjna CSU, tworzy intuicyjne, łatwe w użyciu środowisko, które umożliwia osiągnięcie efektów uczenia się na każdym kursie. W kanwie możesz spodziewać się następujących typów zasobów i przydziałów:

Wideo

Nagrane wykłady z sesji na żywo w kampusie z tego samego kursu, na którym się uczysz

Instruktor wykłada nagrania wideo z biura lub w terenie

Sesje w czasie rzeczywistym (znane również jako synchroniczne), podczas których możesz rozmawiać z instruktorem i / lub innymi studentami za pośrednictwem kamery internetowej i mikrofonu

Filmy ze źródeł internetowych

Audio

Nagrania podcastów instruktora lub inne prezentacje z komentarzem

Nagrania audio ze źródeł internetowych

Tekst

Recenzowane badania, artykuły i czasopisma

Posty na blogu

Podręczniki

Artykuły ze źródeł internetowych

Fora dyskusyjne

Oceny

Testy i quizy

Projekty realizowane indywidualnie lub w zespole

Zadania pisemne, wideo lub audio

Narzędzia do przetwarzania

Instruktorzy często korzystają z opieki zastępczej, aby zapewnić rzetelność akademicką ocen kursu

Nauka w każdym środowisku wymaga pewnego poziomu niezależności, motywacji i zarządzania czasem. Nasz format online pozwala zrównoważyć pracę na zajęciach z życiem osobistym i zawodowym. W szerokim zakresie dyscyplin widzieliśmy uczniów z różnych środowisk, grup wiekowych i poziomów umiejętności technologicznych, którzy odnieśli sukces podczas nauki online.

Wymagania technologiczne

Podstawowe wymagania technologiczne dla naszych kursów są minimalne. Dostęp do Internetu (komputer stacjonarny lub laptop, tablet, smartfon itp.) I ewentualnie kamera internetowa (zwykle z mikrofonem) są najbardziej typowe. Niektóre kursy mogą wymagać dodatkowego oprogramowania do wykonywania zadań i współpracy z kolegami z klasy, z których wszystkie będą dostępne online lub w ramach kursu.

Od kogo się uczysz

Kursy online CSU są prowadzone przez tych samych wykładowców i instruktorów, którzy uczą studentów w kampusie. Wszyscy nasi instruktorzy wnoszą do swoich kursów online podstawową wiedzę, a także swoje osobiste doświadczenie i punkt widzenia. Z tego powodu nasze programy online wiążą się z takimi samymi wyzwaniami, oczekiwaniami i reputacją, jak programy w kampusie, dlatego po spełnieniu wymagań dotyczących stopnia zdobywasz ten sam stopień, co Twoi rówieśnicy na kampusie.

Lokalizacje

Fort Collins

Address
Research Boulevard,2545
80526 Fort Collins, Colorado, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: