College of Saint Rose

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiele możliwości, jedna ostrości - studenci, którzy robią różnicę

College of Saint Rose jest postępującą społeczność badaczy koncentruje się na zdobywaniu wiedzy i stosowania czego nauczyłem się uczynić świat wokół nich lepiej. Położony w samym sercu miasta Albany, stolicy stanu Nowy York Saint Rose oferuje prywatną, niezależną, koedukacyjne doświadczenie College w tętniącym życiem miejskim.

Z około 4500 w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy studentów Saint Rose posiada zróżnicowaną ofertę licencjackich, magisterskich i certyfikatów programów skierowanych ku obu tradycyjnych studentów i specjalistów pracujących. Łączymy rygorystyczne badania w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk o nieograniczonych możliwościach staży, studiów badań i studiów za granicą, jak również możliwości dla studentów do angażowania się w znaczącej pracy społecznej.

Założona w 1920 roku przez Sióstr św Józefa z Carondelet Saint Rose pozostał wierny swojej misji nie tylko przygotowanie studentów do kariery, ale także przygotowanie ich do życia.

Misja

College of Saint Rose społeczność angażuje wysoce zmotywowanych studentów i absolwentów w rygorystycznych doświadczeń edukacyjnych. W postępowej tradycji założycieli Sióstr św Józefa z Carondelet, zapraszamy mężczyzn i kobiet z różnych środowisk religijnych i kulturowych. Oprócz rozwijania swoich zdolności intelektualnych, studenci mają okazję do kultywowania swoich twórczych i duchowych darów w zróżnicowanej społeczności uczącej się, która sprzyja integralności, współzależności i wzajemnego szacunku.

Kolegium wykonuje charakterystyczne i kompleksowe sztuk wyzwolonych i profesjonalne programy, które inspirują naszych absolwentów być dorośli produktywne, krytycznego myślenia i motywację, opiekuńczy obywateli. Nasze zaangażowanie w środowisku miejskim rozszerza ustawienie szans edukacyjnych i zachęca do energicznego zaangażowania społeczności Saint Rose i skutecznego przywództwa w społeczeństwie.

Z kampusu w samym sercu zabytkowego Albany, stolicy stanu Nowy Jork-Saint Rose znana jest ze swojej rygorystycznej nauki i aktywnej społeczności kampusu.

Naukowców. 43 licencjackich, programy magisterskie, 29 i 19 zaawansowanych certyfikaty dostępne dla nowych studentów. Miejsce za najlepszą Uniwersytetu Północnej przez US News & World Report. Wydział. 93% naszych pełnoetatowych instruktażowe członków wydziału posiadają najwyższy stopień w swojej dziedzinie. Osobiste uwagi. Stosunek studenta wydziału jest 14: 1, Saint Rose zatrudnia asystentów zera tak nauczania będziesz pracować bezpośrednio i często ze swoimi profesorami. Studentów. Prawie 4500 uczniów (w tym 2800 studentów) z 36 państw i ponad 55 krajach. 48% studentów mieszka na terenie kampusu. Pomoc finansowa. 99% studentów pierwszego roku otrzyma jakąś pomoc finansową, przy średniej na $ 26.891 pakietu. Co zrobić.

Na terenie kampusu: podjąć w NCAA Division II gry, wybierać spośród 40 klubów studenckich i bawić się w coed stacjonarne sportowe, począwszy od cheerleaderek do Ultimate Frisbee.

Poza kampusem: patrz zespoły najwyższej nazw w koncercie uczestniczyć produkcje Broadway, spacer po targach ulicznych, spędzić popołudnie w parku ...

Stopnie naukowe z celów

Napędzać swoją karierę. Wzbogacenia się. Zarabiaj wyższe wykształcenie Saint Rose.

Osoby, które uzyskały Saint Rose stopnie naukowe są siły do ​​pozytywnych zmian. Prowadzą szkoły, wpływać na politykę publiczną, pisać powieści, przekazywania informacji, budowania systemów informatycznych, prowadzenia przełomowe badania, uruchom korporacje i zakładania własnych przedsiębiorstw.

Jak się tam dostać? Zdobywając wyższe wykształcenie w College of Saint Rose. Otrzymali osobiste uwagi od wykładowców z wybitnymi poświadczeń i chętnie spostrzeżeniami. Cieszyli Małe klasy, elastyczną wieczór, online lekcje dziennie i rygorystyczne kierunki studiów.

To zrobiło różnicę w nich, żeby mogli coś zmienić - i stać się kim tak naprawdę chciał być.

Zdobywając wyższe wykształcenie jest potężny ruch kariery. Przeciętnie ludzie z magistra zarobić 23 procent więcej niż osoby z dyplomem licencjata.

Licencjackich i magisterskich programów studiów

Czterech szkół: Sztuka i humanistyczne, biznesu, edukacji i Nauki ścisłe 43 Programy licencjat 6 studia Programy certyfikatów 29 programów studiów magisterskich 19 zaawansowanych programów certyfikatów 11 Przyspieszone / dual studiów przyzna tytuł licencjata i magistra na College of Saint Rose w ciągu pięciu lat BA lub BS z Saint Rose powiększonej BS inżynierii we współpracy z Rensselaer Polytechnic Institute BS plus MS Clinical Sciences Laboratory we współpracy z Albany College of Pharmacy BS Plus Certified Medical Technolog we współpracy z General Hospital Rochester lub New York Methodist Hospital BA / BS Plus JD we współpracy z Albany School of Law, Pace University Law School, albo Western New England University School of Law MBA oraz JD we współpracy z Albany School of Law

Życie studenckie

  • 80% studentów pierwszego roku życia na kampusie; 45% studentów mieszka na terenie kampusu - Alana licencjatów w pełnym wymiarze godzin: 20% - 33% mężczyzn; 67% kobiet Studenci w pełnym wymiarze godzin - Członkowskie reprezentowane w organizacji studenckiej: 32 - Kraje reprezentowane w organizacji studenckiej: 50 - Stowarzyszenie Studentów Kluby: 35

Lokalizacje

Albany

The College of Saint Rose

Address
The College of Saint Rose
432 Western Avenue, Albany

Albany, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 518-454-5143