Przeczytaj oficjalny opis

Wybierz Mount

Kolegium Mount Saint Vincent to uznana w kraju, niezależna uczelnia artystyczna. Przywiązując się do katolickiej tradycji i ekumenizmu Góra oferuje ponad 40 studiów licencjackich, w tym pełną gamę lekarzy i nieletnich oraz profesjonalne przygotowanie do księgowości, biznesu, komunikacji, edukacji i pielęgniarstwa.

Naszymi nauczycielami są nauczyciele. Znani z doskonałych poświadczeń akademickich i wielokrotnie nagradzanych badań angażują uczniów w rygorystyczny program nauczania podstawowego, indywidualną uwagę uczelnianych uczelni na poziomie 13: 1, małe klasy (średnio 20), seminaria dla początkujących, niezwykle bogate możliwości ucznia / Badania wydziału, wybitne wybory na studia międzynarodowe, staże w Nowym Jorku oraz nasz wyjątkowy program edukacji zawodowej Oxley.

Poprzez ten wyjątkowy program akademicki Mount przygotowuje studentów do kariery, a nie tylko pracy. Wszystkie dziedziny nauki podkreślają umiejętności analityczne, myślenie krytyczne, odpowiedzialność etyczną i przejrzystą komunikację. Są to podstawy sukcesu w każdym zawodzie i najbardziej trwały sposób na zainwestowanie w przyszłość. Dlatego nasi studenci i wykładowcy uczęszczają tak wielką dumę ze swojej pracy.

Mount jest bardzo osobiste miejsce w bardzo dużym mieście. Nasz zalesiony, 70-akrowy kampus na nabrzeżu znajduje się zaledwie 12 km od centrum Manhattanu. Nasza lokalizacja zapewnia niezrównany dostęp do edukacyjnych, kulturalnych i zawodowych zasobów Nowego Jorku i jego regionu. Dla nas miasto jest klasą. Przyjdź i zwiedzić Kolegium Mount Saint Vincent!

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


College of Mount Saint Vincent

Program MS w edukacji dla nastolatków i specjalności edukacyjnej (podwójna certyfikacja, stopnia 7-12) w College of Mount Saint Vincent jest przeznaczony dla osób zajmują ... [+]

Edukacja MS - edukacja młodzieży i edukacja specjalna (podwójna certyfikacja)

Program MS w edukacji dla nastolatków i specjalności edukacyjnej (podwójna certyfikacja, stopnia 7-12) w College of Mount Saint Vincent jest przeznaczony dla osób zajmujących się karierą zawodową lub absolwentów wyższych uczelni, którzy chcą otrzymywać licencję na nauczanie w stanie Nowy Jork.

Ten 14-miesięczny przyspieszony program składa się z 45 kredytów i łączy istotną treść akademicką z praktycznym doświadczeniem w nauczaniu w klasach poprzez program nauczania dla osób prowadzących studia. Uczestnicy zostają połączeni z nauczycielem w klasie. Nauczyciele pracują razem z mentorkami w odpowiedniej klasie, uczęszczają do szkolnych spotkań pracowników i seminariów z zakresu profesjonalnych szkoleń i przyjmują obowiązki instruktażowe. Przed rozpoczęciem zajęć w klasie jesienią wszyscy uczący się uczęszczają do uczelni wyższej instancji w Mount Saint Vincent, której celem jest dostarczenie wiedzy i umiejętności zawodowych, które pozwolą na osiągnięcie sukcesu w edukacji.... [-]

Stany Zjednoczone Bronx
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
College of Mount Saint Vincent

Magister nauki w nauczaniu języka angielskiego dla mówców innych języków (TESOL) w College of Mount Saint Vincent jest 30-kredytowym programem nauczania, obejmującym kurs ... [+]

MS Education- TESOL (nauczanie języka angielskiego dla mówców innych języków)

Magister nauki w nauczaniu języka angielskiego dla mówców innych języków (TESOL) w College of Mount Saint Vincent jest 30-kredytowym programem nauczania, obejmującym kursy zarówno zawodowe, jak i umiejętności. Oferowany wspólnie z United Federation of Teachers (UFT) program MS TESOL ma na celu przygotowanie przyszłych nauczycieli języków obcych z przedszkola do klasy 12. Studenci muszą wypełnić tylko pięć kursów w Mount Saint Vincent Riverdale lub kampusach na Manhattanie, a pozostałe pięć kursów w witrynie UFT.

Studenci pomyślnie ukończywszy ten program i którzy zdają egzamin specjalistyczny w zakresie certyfikacji nauczycieli w ESOL, będą uprawnieni do certyfikacji początkowej w stanie Nowy Jork w TESOL.... [-]

Stany Zjednoczone Bronx
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Mount Students Make Things Happen

College of Mount Saint Vincent Admission

NY Times Columnist Frank Bruni Showcases Mount Saint Vincent’s Excellence in Higher Education

College of Mount Saint Vincent Video: Opportunities of New York City

College of Mount Saint Vincent Video: Strong, Vibrant Campus Community

College of Mount Saint Vincent Video: Transformative Learning Experience

College of Mount Saint Vincent
Address
Riverdale Avenue,6301
10471 Bronx, New York, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 718-405-3322