College of Charleston

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O uczelni

Wyższa uczelnia publiczna z osobowością do oszczędzenia.

Położony w samym sercu historycznego Charleston w Karolinie Południowej College of Charleston jest uznanym w kraju publicznym uniwersytetem sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych. Założona w 1770 roku uczelnia jest jednym z najlepszych uniwersytetów w kraju pod względem wysokiej jakości edukacji, życia studenckiego i przystępnej ceny. Jego piękny i zabytkowy kampus w połączeniu ze współczesnymi udogodnieniami, najnowocześniejszymi programami i dostępnym wydziałem przyciąga studentów z całego USA i całego świata.

Ponad 10 000 studentów i około 1000 studentów studiów magisterskich w college'u ma wrażenie, że łączy się z zaletami i różnorodnością średniej wielkości uniwersytetu miejskiego. Współpracują ściśle z zaangażowanym wydziałem, złożonym z ponad 500 wybitnych nauczycieli-uczonych. A miasto Charleston - znane na całym świecie ze swojej historii, architektury, kultury i środowiska przybrzeżnego - służy jako laboratorium życia i nauki do doświadczeń w biznesie, nauce, technologii, nauczaniu, naukach humanistycznych, językach i sztuce.

Misja, wizja i wartości

Honorowanie ponadczasowych zasad sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych.

College of Charleston to wspierana przez państwo kompleksowa instytucja zapewniająca wysokiej jakości edukację w dziedzinie sztuki i nauki, edukacji i biznesu. Wydział jest ważnym źródłem wiedzy i wiedzy dla społeczności, państwa i narodu.

Zgodnie z jego dziedzictwem od czasu jego powstania w 1770 roku, College zachowuje silny program studiów licencjackich. Znajduje się w sercu historycznego Charleston, stara się sprostać rosnącym wymaganiom edukacyjnym przede wszystkim w Lowcountry i stanie, a następnie w południowo-wschodniej. Doskonały program licencjacki ma kluczowe znaczenie dla misji College of Charleston . Jako ważny element systemu szkolnictwa wyższego stanu, College zachęca i wspiera badania.

Oprócz oferowania szerokiego zakresu programów licencjackich, College obejmuje University of Charleston w Południowej Karolinie (UCSC), ustanowiony przez statut stanu w 1992 roku, który służy jako instytucja badawcza, w której absolwenci i programy badawcze związane z College są mieści się. UCSC zapewnia programy magisterskie i przewiduje oferowanie ograniczonej liczby stopni doktorskich, które powinny mieć miejsce i wymagają nakazu. Uczelnia zapewnia również obszerny program edukacyjny w zakresie kredytów i niekredytowania oraz działania kulturalne dla mieszkańców Lowcountry w Południowej Karolinie.

College of Charleston poszukuje kandydatów zdolnych z powodzeniem ukończyć studia magisterskie i zwraca szczególną uwagę na identyfikację i przyjęcie studentów, którzy osiągają doskonałe wyniki w nauce. College of Charleston służy różnorodnym organizacjom studenckim z obszaru geograficznego, a także przyciąga studentów ze społeczności krajowych i międzynarodowych. Kolegium zapewnia studentom społeczność, w której można zaangażować się w oryginalne poszukiwania i twórczą ekspresję w atmosferze intelektualnej wolności. Ta społeczność, oparta na zasadach tradycji sztuk wyzwolonych, zapewnia uczniom możliwość zrealizowania ich intelektualnego i osobistego potencjału i stania się odpowiedzialnymi, produktywnymi członkami społeczeństwa.

Deklaracja Misji (zwana również Deklaracją Celu) została zatwierdzona lub zmieniona przez Radę Powierniczą Państwowego Kolegium lub Radę Powierniczą College of Charleston w dniu 16 stycznia 1974 r .; 12 marca 1986 r .; 16 stycznia 1991; 15 lutego 1994; 13 lipca 2006 r .; 23 lipca 2014 r .; i 25 sierpnia 2014 r.

Lokalizacje

Czarleston

Address
66 George Street
29424 Czarleston, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium