College For Financial Planning

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od prawie 80 lat oferujemy najlepszą edukację finansową studentom i profesjonalistom, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i rozwijać swoją karierę. W 1972 roku stworzyliśmy pierwszy w kraju dokument potwierdzający planowanie finansowe - certyfikat CFP®. Obecnie pozostajemy w czołówce edukacji w zakresie planowania finansowego, odpowiadając na potrzeby branży, oferując profesjonalne programy desygnacji i programy studiów podyplomowych mające na celu przygotowanie specjalistów do tworzenia lepszych wyników dla swoich klientów.

Jako jedyny dostawca usług edukacyjnych z zakresu finansów z możliwością łączenia poświadczeń w dziewięciu akredytowanych zawodach, certyfikatem CFP® i tytułem magistra w zakresie osobistego planowania finansowego, College For Financial Planning - firma Kaplan zapewnia doradcom możliwość zdobywania uprawnień na bieżących etapach kariery, jednocześnie zdobywając punkty na następne poświadczenie.

The College For Financial Planning ® - programy edukacyjne firmy Kaplan w zakresie planowania finansowego, zarządzania aktywami, zarządzania majątkiem i planowania emerytalnego mogą pomóc w przygotowaniu się do zostania CERTYFIKOWANYM PLANEREM FINANSOWYM ™, poszerzyć swoją wiedzę dzięki jednemu z naszych profesjonalnych tytułów lub pomóc zdobywasz tytuł magistra w dziedzinie planowania finansów osobistych.

Lokalizacje

Stulecie

Address
East Nichols Avenue,9000
80112 Stulecie, Colorado, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium