Coleman University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przez 50 lat, Coleman University służył jako instytucji szkoleniowej TYLKO ekskluzywnej Komputery San Diego. Założona w 1963 roku, Coleman jest ujmowane jako kwitnącej życie w dziedzinie technologii informatycznych. Słynący z innowacyjnej, odwróconego programu nauczania, Uniwersytet okazał się być skuteczne w nauczaniu tysiące uczniów umiejętności niezbędnych do programu Excel w ramach wybranej dziedzinie.

Motto University "marzenia w rzeczywistość" jest świadectwem poświęcenia Colemana do zapewnienia, że ​​każdy student jest wyposażony w wiedzę i umiejętności, których potrzebują, aby budować przyszłość swoich marzeń. Specjalizująca się w programach takich jak: Application Development, bezpieczeństwo sieci i programowanie gier Rozwoju i Projektowania, Coleman stara się zapewnić studentom najwyższej klasy doświadczenie edukacyjne, jednocześnie oferując wsparcie, przyjazny i zachęcający środowiska edukacyjnego. Wiedzę i wsparcie pracowników administracyjnych Colemana i wykładowców dodatkowo zwiększa własnego procesu uczenia się i zrobić udział Coleman wspaniały i satysfakcjonującego doświadczenia. Zobowiązała się do poprawy życia swoich uczniów, Coleman Uniwersytet dąży do utrzymania doskonałości naukowej i zawodowej wielkość.

Misja i wizja

Misją Coleman University przygotowanie studentów do znaczących kariery zawodowej w zakresie technologii informatycznych i biznesowych, zapewniając jednocześnie środowisko, w którym ci, którzy stają się częścią tej społeczności akademickiej mogą rozwinąć w pełni swój potencjał jako istot ludzkich. Coleman University daje możliwość dla osób z różnych środowisk i grup wiekowych do wymiany poglądów i wartości i nauczyć się współpracować w kierunku wspólnych celów:

Aby nauczyć się myśleć analitycznie i kreatywnie; zrozumieć fakty i idee; do rozumu od nich i wyrazić wnioski wyraźnie. Aby uznać, że ci, którzy są mistrzami maszyn w tym wieku wszechobecnej technologii posiadają obowiązek o zapewnienie, że ich działań w celu poprawy jakości życia ludzkiego. Aby promować ducha intelektualnych dociekań, co zwiększa rozwoju kulturalnego i społecznego społeczności.

Cele programów akademickich są:

Aby rozwijać zrozumienie przedmiotu w obszarze specjalizacji. Aby zrozumieć związek specjalnego obszaru do całej sfery wiedzy. Rozwijać umiejętności niezbędne do samodzielnej nauki i badań w dziedzinie pokrewnej. Integracja wiedzy i zasad z zakresu specjalizacji w spójną ramach teoretycznej i praktycznej. Wzmocnienie i udoskonalenie zarówno pisemnej i ustnej umiejętności komunikacyjne. Aby zapewnić podstawę dla życia ciągłego kształcenia się.

Lokalizacje

San Diego

Coleman University

Address
Coleman University
8888 Balboa Ave

92123 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 858-499-0202