Claremont Lincoln University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Claremont

Right Time-Right Approach

Tak jak ty, Claremont Lincoln stara się zmienić świat, a nasze innowacyjne propozycje akademickie odzwierciedlać to zobowiązanie. Z wydziału do przodu myślenia jako mentorów, zostanie zakwestionowane angażować się w rygorystyczny zapytania akademickiego, gdzie spotyka praktyczne potrzeby świata. Wierzymy, że cele kształcenia jest osiągnięcie poza naszymi własnymi interesami. Edukacja powinna w końcu pomóc zmienić świat wokół nas.

Nowe doświadczenie edukacyjne

Claremont Lincoln jest w awangardzie nowego podejścia do ukończenia nauki w epoce charakteryzującej różnorodności kulturowej, religijnej i ekonomicznej. Współpracujemy ze światowymi liderami myślowych i skoryguj agentów rozwijać studia Nasze innowacyjne Master w Przywództwo etyczne, Interfaith Action i Wpływ społeczny, Nasz wydział i studenci są wycięte z innego materiału.

Nowe perspektywy Wydajność nowych rozwiązań

Jesteśmy organizacją non-profit Graduate School opiera się na przekonaniu, że wielkie filozoficzne, religijne i etyczne tradycje na świecie są głębokie studnie mądrości dla zbliżanie ludzi do zajęcia wieloletnich problemów społecznych. Nasze nowe podejście edukacyjne zanurzyć studentów w dynamicznej społeczności uczącej się i zachęca do eksploracji różnych przekonaniach, wartościach i tradycji. Nasza wyjątkowa Claremont Rdzeń ® Metodologia wzbogaca doświadczenie uczenia się w krytycznych umiejętności uważności, dialogu, współpracy i zmian koniecznych do doprowadzenia do zmian na dobre.

Świat zmienia Wykształcenie to jest dostępne i przystępne cenowo

Nasze modele dydaktyczne online są wygodne i przystępne dla studentów w całych Stanach Zjednoczonych i za granicą. Zróżnicowany, międzynarodowe kohorty wzbogaca doświadczenie edukacyjne, a dwa razy w roku w osoby spotkania oferują opcjonalne możliwości dalszego zaangażowania i współpracy. Claremont Lincoln zaprasza liderów i osób uczących się, jak ty, aby uzyskać świeże spojrzenie i rozwijanie nowych umiejętności potrzebnych, aby uczynić świat lepszym miejscem.

header-clu

Sprawozdanie z misji Instytucjonalnej

Misją Claremont Lincoln University ma być miejscem, gdzie studenci uczą się, jak traktować innych tak, jak chcieliby być traktowani. Studenci uczą się umiejętności niezbędne do zrozumienia różnic między religiami, rządów, organizacji i innych osób; jak szanować te różnice; i jak współpracują i współdziałają z tymi z różnych punktów widzenia, aby rozwiązać problemy między nimi pokojowo, bez przemocy. Nasi studenci będą integrować samowiedzę z najważniejszych współczesnych perspektyw i umiejętności do tworzenia trwałej zmiany społecznej-how do realizacji złotą regułę. Claremont Lincoln University osadza złotą regułę w Claremont Core® która uczy umiejętności uważności, dialogu, współpracy i zmiany.

Wizja

Wizja Claremont Lincoln University jest świat, który żyje według złotej zasady; świat, w którym nie zgadza się między tymi, które mają sprzeczne poglądy są adresowane spokojnie bez przemocy.

Podstawowe wartości

współczucie - Śledź Golden Rule: Czyń innym, jak można je zrobić wam.

Integralność - Być spójne i przejrzyste w naszych wartościach, działaniach i efektach.

Poszanowanie - Wartość i być świadoma nawzajem poglądów i tradycji.

diligence - Posiada zobowiązanie do ciągłego doskonalenia i siłę, by coś zmienić.

Odpowiedzialność indywidualna - Trzymając się odpowiedzialności; wywiązać się z naszych obietnic.

Innowacja - Dążyć do definiowania nowych sposobów, aby edukacja lepiej.

lojalność - Wsparcie i przywiązanie do CLU

Wpływ społeczny - Uczynić świat lepszym miejscem.

Usługa - Zapewnienie jakości doświadczenie edukacyjne dla wszystkich, którzy napotykają Clu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA - Magisterskie » Widzieć MA - OnlineStudies » Widzieć MA - HealthcareStudies »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master of Arts in Interfaith Action

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 15 - 30 miesięcy April 2018 Stany Zjednoczone Claremont + 1 więcej

[+]

Konteksty te wskazują na rosnącą obecność konfliktu religii opartej i napięcia pomiędzy świętych i świeckich opiniotwórczych w sferze publicznej.

Master of Arts w programie Interfaith działania mogą pomóc w rozwoju perspektyw społecznych, religijnych i politycznych, współpracy, zaangażowania i umiejętności autorefleksji musisz stać międzywyznaniowego ambasadorem.

Efekty uczenia się

MA w Interfaith działaniu wyrównuje z misją Claremont Lincoln University kształcenie liderów zdolnych do osiągnięcia całej różnicami w celu stworzenia bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego świata. W tym programie dowiesz się:

Literacy Religijnych: Demonstracja zintegrowanej wiedzy o badaniach i konstruować rozwijającą się umiejętności głównych tradycji religijnych i tożsamości kulturowych. Conflict Resolution: ocenia funkcję tożsamości religijno-kulturowe i stosować strategie rozwiązywania konfliktów moralnych opartych w sposób, który jest non-obronna, pewny siebie i szacunku. ... [-]

Master of Arts in Social Impact

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 15 - 30 miesięcy July 2018 Stany Zjednoczone Claremont + 1 więcej

MA w Impact Społecznej uczy wyobrazić i realizacji programów, które generują pozytywny i trwały wpływ w swoim społeczności i poza nią. [+]

MA w Wpływu Społecznego wyrównany misji Claremont Lincoln University kształcenie liderów zdolnych do osiągnięcia całej różnicami w celu stworzenia bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego świata. W tym programie dowiesz się:

Social Impact Literacy: Synthesize historii, dziedzictwa i kontekst przemian i innowacji społecznych dla aplikacji do aktualnych problemów światowych. Komunikacja interpersonalna: Opracowanie i zademonstrowanie umiejętności interpersonalne i zaangażowania niezbędnych do skutecznych liderów w światowej społeczności lub organizacji. Modele zasobów: Opracowanie udostępnieniem zasobów strategie budowane na aktualnych zasad i procedur rynkowych. Ocena społeczna: Opracowanie i zatrudniają metod oceny i uczenia się zdobyć widoczność i dostosowanie działań na rzecz zmiany systemów i innowacji społecznych. Działanie Badania: Badania, analizy i określenia odpowiednich metod i współczesne strategie projektowania i wdrażania inicjatyw, które generują pozytywny wpływ społeczny. ... [-]

Filmy

Claremont Lincoln University

Kontakt