Citrus College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Świętując ponad 90 lat służby, Citrus College znajduje się w Glendora u podnóża gór San Gabriel, około dwadzieścia pięć mil na północny wschód od aglomeracji Los Angeles. Uczelnia ma rozróżnienie jest najstarszym Community College w Los Angeles, a piąty najstarszy w kraju.

Citrus College powstał w 1915 roku pod kierownictwem Dr Floyd S. Hayden, Który pomógł przynieść ruch Community College do Kalifornii. Od 1915/61, kolegium był używany przez Union High School cytrusowe dzielnicy.

W lipcu 1961, Citrus Community College Rejonowy został stworzony, aby to dzielnice jednolity szkolne Azusa i Glendora. W 1967 roku powiat poszerzony o okręgi szkolne Claremont, Duarte i Monrovia.

Dziś, Citrus College zajmuje kampus 104-hektarowej. Uczelnia przeżywa obecnie duży projekt rozbudowy obiektów, które zmienią wygląd kampusu. Uczelni uczestniczących 27 studentów w 1915 roku, a obecnie uczelnia oferuje ponad 11.000 studentów.

Zajęcia oferowane są na 16-tygodniowy kalendarz (jesienią i wiosną semestry), Jak również w wielu nietradycyjnych opcji planowania - sześciu tygodni zimy międzysesyjnym, wieczory, późny początek i koniec, sesji wczesnym latem i opcjonalnych formatów klasy, takich jak kształcenie na odległość kursów online oraz zajęciach wychowania zintegrowany odległość.

Misja

Citrus College zapewnia wysoką jakość nauczania, która umożliwia studentom konkurować w skali globalnej i przyczynić się do wzrostu gospodarczego w dzisiejszym społeczeństwie.

Naszym celem jest wspieranie różnorodnych społeczności szkolnej i środowiska uczenia się kulturowego, który obsługuje sukcesy uczniów w dążeniu do doskonałości akademickiej, możliwości gospodarcze i osobiste osiągnięcia.

Akredytacja

Citrus College jest akredytowany przez Zachodnia Stowarzyszenie szkół i uczelni (WASC), Jego liczne zawodowe obejmują członkostwo Amerykańskie Stowarzyszenie Wspólnoty Colleges (AACC) i Community College League of California (CCLC).

Lokalizacje

Los Angeles

Address
1000 West Foothill Boulevard
Glendora

91740 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone