Przeczytaj oficjalny opis

Charleston Southern ma na celu rozwój studentów z dobrze zaokrąglone edukacji sztuk wyzwolonych w uziemieniem biblijnego światopoglądu. CSU oferuje 48 kierunków studiów licencjackich i osiem programów podyplomowych. Kursy odbywają się w klasie iw Internecie. Stopnie zawodowe są dostępne w Pielęgniarstwo, Edukacja, nauka, biznes, technologia, muzykoterapia, Criminal Justice, Matematyka, Graphic Design i Pre-Inżynieria.

Wiara Integracja Wizja uniwersytetu ma być chrześcijański uniwersytet uznanym w kraju do integracji wiary w naukę, prowadząc i służenia. Misją Charleston Southern University jest promowanie doskonałości akademickiej w środowisku chrześcijańskim. Wszyscy wykładowcy, pracownicy i trenerzy są zaangażowani w misji i wizji uniwersytetu.

Przygotowane Absolwenci CSU przygotowuje absolwentów z uczciwości, które są krytyczne myślicieli, umiejętne i skuteczne współpracownicy komunikatory ustawione do wykonywania odpowiedzialnych ról w społeczeństwie. Absolwenci CSU są zatrudnieni na całym świecie w dziedzinie edukacji, administracji, organizacji non-profit i korporacyjnych, takich jak: Bank of America, Bayer, Benefitfocus, Boeing, Bosch, Disney, Dupont, FBI, General Electric, Intel, Johnson & Johnson, MeadWestvaco, SPAWAR, Texas Instruments i Wells Fargo.

NCAA Division I Lekkoatletyka Charleston Southern University jest członkiem-założycielem Konferencji i Big South sponsoruje 16 sport w NCAA Division I poziomie. Student-CSU zapewnia sportowcom szansę na doskonałości akademickiej, sportowe sukcesu i rozwoju duchowego.

Misja Promowanie Academic Excellence w chrześcijańskiej Środowiska

Wizja Aby być uznanym w kraju uczelnia chrześcijańska integracji wiary w naukę, prowadząc i serwowania Nauka 2 Koryntian 10: 5 "My zburzyć argumenty i każdy pretensję, że ustawia się przeciw poznaniu Boga, a my się do niewoli każdą myśl, aby posłuszni Chrystus. "Główny Kolosan 3:17" I wszystko, cokolwiek, czy działacie słowem lub czynem, zrobić wszystko w imię Pana Jezusa, dziękując Bogu Ojcu przez Niego. "Efezjan 2:10 do serwowania" Dla mamy Bożym dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie do dobrych czynów, które Bóg z góry przygotowane dla nas zrobić. "

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Charleston Southern University

Master of Science w dziedzinie informatyki jest przygotowanie studentów do podjęcia roli zarządzania w danej dziedzinie lub w celu przygotowania się do dalszych studiów d ... [+]

Master of Science in Computer Science

Master of Science w dziedzinie informatyki jest przygotowanie studentów do podjęcia roli zarządzania w danej dziedzinie lub w celu przygotowania się do dalszych studiów doktoranckich w dziedzinie informatyki. Nasz program oferuje dobrze zaokrąglone programu nauczania, dając studentom solidne podstawy w szerokim zakresie tematów, bez względu na ich naciskiem.

Ustawienie klasę na małe CSU oferuje studentom możliwość uczenia się i budowania relacji z wykładowców i kolegów, a kursy są dostępne w formie online lub hybrydowym, co łatwe dla nikogo, aby zakończyć swój stopień, bez względu na ich harmonogram.

Nacisk cyberbezpieczeństwa ... [-]
Stany Zjednoczone Czarleston
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

International Student-Athletes

Charleston Southern University: First Look