Charles H. Lundquist College of Business, University of Oregon

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Od 1884 roku Lundquist College of Business uczy swoich studentów krytyczne umiejętności potrzebne do samodzielnego myślenia, do liderów przedsiębiorczości w dynamicznym świecie szybkich zmian i podejmować lepsze decyzje w imieniu ludzi i zasobów, którymi zarządzają. Dziś jesteśmy jednym z najnowocześniejszych najlepszych szkół biznesu w kraju o przyszłościowy program nauczania przekształconej do zaspokojenia potrzeb uczniów i przedsiębiorstw w nowoczesnym świecie. Nasz program nauczania, nasi profesorowie, a nasza postawa zapewnić narzędzia potrzebne do nauki biznesu na dziś i jutro. Wizja Lundquist College będzie znany na całym świecie w dziedzinie edukacji biznesowej i badań rysunek siły z linkami do sąsiadów Pacific Rim i charakterystycznych cech Oregon kultury: innowacyjności, zrównoważonego rozwoju, aktywnego stylu życia, zarządzania finansami, a także poszanowanie indywidualności i różnorodności w obrębie coraz bardziej globalnym społeczność. Misja Lundquist College jest integralną częścią państwa flagowy AAU uniwersytetu, który jest sztuk wyzwolonych, publiczna, instytucja badawcza. Misją Kolegium jest:

Zapewniają wyjątkową wykształcenie licencjackie, które łączy w sobie solidne podstawy w zakresie sztuk wyzwolonych, doskonałość w tradycyjnych dyscyplin biznesowych i empirycznych możliwości rysowania na siłę wyróżniających go cech Oregonie. Wspieranie rozwoju gospodarczego poprzez oferowanie studiów magisterskich związanych z ośrodkami podpisów pochodzących z wyróżniających go cech Oregon, a poprzez świadczenie usług eksperckich do społeczności Oregon i poza nią. Przyczynić się do rozwoju wiedzy biznesowej poprzez programy stypendialne i doktoranckich zgodnie z misji badawczej uczelni.

Strategia Realizujemy tę misję poprzez badania dyscyplinarnego i edukacji w zakresie rachunkowości, nauk decyzyjnych, finansów, zarządzania i marketingu w połączeniu z edukacją empirycznej i badań interdyscyplinarnych w naszych sygnatur tematów przedsiębiorczości / innowacji, analizy papierów wartościowych, biznesu, sportu i zrównoważonego zarządzania łańcuchem dostaw. Przejście z edukacji dyscyplinarnych empirycznych wspiera edukację przywództwa koncentruje się na komunikacji, pracy zespołowej, etyki i rozwoju przywództwa osobistego. Dyscypliny organizowane są przez wydziały i regulowane przez rady naukowej. Tematy podpis i przywództwo są organizowane przez ośrodki i regulowane przez radę zawodowej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Master's Program in Sports Product Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone Eugene

[+]

POŁĄCZENIE PRZEMYSŁOWE

Każdy etap 18-miesięcznej podróży jest bogaty w powiązania z przemysłem sportowym i outdoorowym.

Mentor branży: Zaczyna się, gdy każdemu uczniowi zostaje przydzielony własny mentor z branży.

[-]

Kontakt
Adres korespondencyjny
Charles H. Lundquist College of Business
1208 University of Oregon
Gilbert Hall,

Eugene, OR, 97403-1208 US
Adres lokalizacji
1208 University of Oregon
Eugene, Oregon, OR, 97403 US
Media społecznościowe