Przeczytaj oficjalny opis

Jako jedyny Uniwersytetu Katolickiego w Hawajach, a jeden z trzech Marianów instytucji szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych, my w Chaminade University prowadzone są przez zrozumienia, że ​​zarówno rozum i wiara są podstawowe warunki w dążeniu do prawdy. Nasza społeczność jest rodzina, gdzie uczniowie dojrzeć do obywateli świata, którzy szanują złożoność i różnorodność innych, pracę społeczną wartość, a także dążenie do stworzenia bardziej sprawiedliwego społeczeństwa. Nasz wydział podkreślają krytycznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów podczas mentoring studentów w ponad 25 programach studiów licencjackich i magisterskich w dziedzinie sztuk plastycznych i humanistycznych, ścisłych i matematyki, nauk behawioralnych, biznesu i komunikacji, edukacji i opieki. Położony w międzynarodowym mieście Honolulu na wyspie O'ahu, Chaminade jest uważana za niezwykle zróżnicowaną studentów - studenci pochodzą z Hawajach, w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, regionu Pacyfiku i poza nią. grupy są małe, o niskim stosunku uczeń-to-wydziału. Tutaj uczniowie rozwijają zawodowo poprzez projekty usług kształcenia, badań naukowych i staży doświadczeń i przywództwa i społeczności sieciowych możliwości. Na Chaminade studenci otrzymują indywidualną naukę, która przygotowuje je do stale zmieniających się przyszłości.

Nasza historia Chaminade University of Honolulu została założona w 1955 roku pod kierunkiem pięciu Marianists chcących nawiązać katolickiej instytucji szkolnictwa wyższego w Hawai`i. Początkowo Chaminade zaczynał jako dwuletniego college'u, St. Louis Junior College, oraz z zadowoleniem trzydziestu młodych ludzi do inauguracyjnego klasie. W ciągu dwóch lat, szkoła rozszerzona do czteroletniego, koedukacyjny intuicji i zmienił nazwę na Chaminade College na cześć ks Wilhelm Józef Chaminade, założyciela Towarzystwa Maryi (Marianists). Chaminade rozszerzył swoje usługi do wspólnoty w 1967 roku wraz z ustanowieniem sesji wieczornej służyć dorosłym biznesu, rodziny i obowiązków wojskowych, który pragnął kontynuować wykształcenie. W 1977 roku uczelnia zakończyła ewolucję, dodając programy dyplomowe stać Chaminade University of Honolulu. Obecnie 23 stopni licencjackich oraz 7 programów podyplomowych są dostępne.

Historia naszej Campus Symboliczna hiszpański misji inspirowane budynki Clarence TC Ching Hall, Eiben Hall i Henry Hall sob widocznym na zboczach Kalaepohaku prawie wieku. Wiele cech naszego pięknego kampusu, jak E Komo Mai kręgu i pomnikiem ks Chaminade były mecze od pierwszych studentów Szkoły Saint Louis przybył w 1928 roku. W prawdziwym duchu naszej misji, kampus został wezwany służyć wspólnocie w czasie II wojny światowej. Zajęcia zostały przeniesione do pobliskich instytucji oraz kampus został przekształcony w tymczasowym szpitalu gospodarzem 147. General Hospital Armii przez pięć lat. Zajęcia wznowiono w styczniu 1946 roku iz zadowoleniem pierwszą klasę studentów w 1955 roku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat, nasza kampusu przeszła ogromną transformację drugie, rozszerzenie obiektów i aktualizowanie naszej infrastruktury technicznej obejmują Sullivan Family Library, Dr. a pani Lawrence KW (BoHing Chan) Tseu Center for Nursing Edukacji i odnowione laboratoria naukowe.

Misja

Chaminade University oferuje swoim studentom wykształcenie w środowisku uczenia się współpracy, który przygotowuje ich do życia, służby i udanej kariery. Kierując się jego katolickiej marianista i humanistycznych tradycji edukacyjnych, Chaminade zachęca do rozwoju moralnego charakteru, kompetencji osobistych, a także zobowiązanie do budowania sprawiedliwego i pokojowego społeczeństwa. Uniwersytet oferuje zarówno Civic i kościelnych wspólnotach regionie Pacyfiku jego zasobów akademickich i intelektualnych w dążeniu do wspólnych celów.

Zestawienie podstawowych Zobowiązań

Z naszej misji płyną następujące Rdzeń zobowiązań, które zarówno rozwijają i określenie misji. Rozumiemy naszych podstawowych zobowiązania, prowadząc zarówno usługę oferujemy i tworzeniu naszej społeczności szkolnej:

Zobowiązanie do serwisu

Aby zaoferować wysokiej jakości programów akademickich, zarówno tych, które prowadzą do pewnego stopnia i te koncentrują się na kształceniu, w sposób dostosowane do potrzeb naszych uczniów i społeczności; Dla absolwentów, które są uznane za ich sztuk wyzwolonych nauka, przygotowanie do pracy zawodowej, usługi w zakresie wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych, zainteresowanie uczenia się przez całe życie, świadomość różnorodności, poczucie odpowiedzialności etycznej i zobowiązanie do przywództwa przez służby wpływa pozytywnie indywidualne życie i dobro wspólne; Aby być wspólnotą, która wygląda poza siebie i angażuje się w służbie publicznej, która wzbogaca życie szerszej społeczności; Wykazują silną świadomość społeczną, która wyraźnie przenika wszystkie programy nauczania; Angażować się w partnerstwa ze społecznością Hawaii, naszych sąsiadów Pacyfiku, kościoła i tych, z którymi dzielimy marianista sponsoring; Aby zbadać krytycznie przecięciach wiary i kultury oraz, zgodnie z naszą tożsamością, zaangażowania naszych studentów w tym dialogu i uczestnictwa w procesach uczenia się i kształtowania polityki publicznej i budowania bardziej sprawiedliwego i pokojowego społeczeństwa.

Zobowiązanie do charakteru naszego Edukacyjnej Wspólnoty

Aby mieć jednolitą społeczność edukacyjną, której członkowie dążą do naszej wspólnej misji i ich samorozwoju; Być wykładowcy i pracownicy ze skupianiem się na uczeniu się uczniów i rozwoju całego człowieka; Aby posiadać rozległy widok gościnności, czyli serdeczność do pomysłów i talentów innych; słuchać z otwartym umysłem, który zwiększa naszą integralność i potwierdza nasze człowieczeństwo; Aby pielęgnować kulturę, która honoruje i promuje otwartą zapytanie, refleksji, krytycznego dialogu z rówieśnikami na i poza kampusu i rozpowszechniania naszej stypendium; Aby być wspólnotą naukową, która bada i zachęca połączeń między dyscyplinami i oferuje różne doświadczenia konieczne, aby te połączenia. Oznacza to intensywne, dedykowany współpracy między kolegami i studentów; Aby wspierać doskonałe środowisko uczenia wielokulturowym rysunek na naszej wyjątkowej lokalizacji Pacyfiku; Aby przeprowadzić się z osobistej uczciwości, być może najbardziej skutecznym narzędziem edukacyjnym posiadamy; służyć jako mentorzy i wzorców; sposób, w jaki współdziałają ze studentami pozwala im pracować z innymi w podobny sposób; Aby być wspólnotą, która pozostaje na przebieg przez trudne okresy. Cierpliwość, samodyscyplina i poświęcenie niezbędne do budowania silnej społeczności są. Patrzymy w nas samych rozwiązań i determinacji do pracy przez trudności.

doskonałości akademickiej

studenci Chaminade studiować pod kierunkiem doskonałej zaangażowanych wydziału. Nasze studia są gruntowne przygotowanie do pracy w miejscu pracy lub do kontynuowania studiów na studiach. Nasze programy są dostosowane tak, że każdy uczeń może rozwijać się do ich pełnego potencjału akademickiego.

Na Chaminade dążymy do kształcenia studentów jako całej osoby. Nasz kampus jest żywa w klasie do nauki o życiu i pracy w 21 wieku. studenci Chaminade są przygotowywane przez trudne dyskursu; ćwiczenia w różnych metod śledczych; i wskazówek moralnych i duchowych poszukiwań. Udział w wielokulturowej społeczności Chaminade za wzbogaca i pogłębia perspektywy ludzkości, a także pomaga rozwijać umiejętności i wiedzy potrzebnej liderów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Chaminade University of Honolulu

Master of Arts w programie nauczania jest przeznaczony dla studenta, który ukończył z tytułem magistra sztuki lub stopień Nauki i dąży uzyskaniu pozwolenia na nauczanie. ... [+]

Master of Arts w programie nauczania jest przeznaczony dla studenta, który ukończył z tytułem magistra sztuki lub stopień Nauki i dąży uzyskaniu pozwolenia na nauczanie. Kandydat w tym programie rejestrację szczepionki powinny być w stanie wykorzystać swojego Studia licencjackie i życiowego doświadczenia.

Studenci w Master of Arts w programie nauczania musi wybrać jedną z następujących programów licensure nauczyciela państwowych zatwierdzony:

Elementary Edukacja z Licensure Wykształcenie średnie w uzyskaniu pozwolenia (z objaśnieniami w Math, Science, angielskich i Spraw Socjalnych) Kształcenie specjalne Wczesna edukacja z Licensure

Misją Wydziału Edukacji Chaminade University jest wspieranie rozwoju zawodowego nauczycieli i liderów edukacyjnych poprzez programy oparte na tradycji sztuk wyzwolonych, wartości katolickie Marianów, aktualnych badań i najlepszych praktyk. Master of Arts w nauczaniu zapewnia programów kształcenia nauczycieli zatwierdzone przez państwo prowadzące do początkowego uzyskania licencji dla nauczycieli w stanie Hawajach w pięciu obszarach: podstawowy, wtórna, edukacja specjalna, PK- K i PK-3 (Pre-Kindergarten- klasa 3). Jeśli nie szukając licencji nauczania stanu Hawaje, kandydaci nauczyciel może chcesz dowiedzieć się wymagania dydaktyczne dla ich stanu wyboru... [-]

Stany Zjednoczone Honolulu
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Chaminade University of Honolulu

Master of Science in Psychologii Doradztwa programu (MSCP) ma na celu przygotowanie absolwentów do pracy w społeczności i szkoły, pomagając dzieci, młodzieży i dorosłych ... [+]

Master of Science in Psychologii Doradztwa programu (MSCP) ma na celu przygotowanie absolwentów do pracy w społeczności i szkoły, pomagając dzieci, młodzieży i dorosłych w adaptacji do różnego wykształcenia, rodziny, organizacyjne i społeczne zapotrzebowanie.

Spójność między programem, instrukcją, doświadczenia klinicznego i oceny całej programu kandydata ustala się na kilka sposobów, w tym fundamentalnej wykorzystania NBCC i CACREP standardów. Program MSCP w Chaminade University wykorzystuje standardy NBCC i CACREP jako ram programowych doświadczenie i wykazać wiedzę na temat wspólnych obszarów rdzeniowych, które są wymagane od wszystkich studentów w całej każdej z trzech akcentów: Szkoła poradnictwo, Mental Health poradnictwo i małżeństwo Rodzina i poradnictwo. Program MSCP jest skonstruowany tak, że wszyscy uczniowie mają solidne podstawy teoretyczne i podstawowe umiejętności rozwoju poradnictwa przed ich wejściem do części klinicznej programu. Część kliniczne programu odbywa się w ciągu ostatnich trzech warunków programu. W ten sposób studenci przejść od kursów wspólnego fundamentu za pośrednictwem wspólnych kursów podstawowych i kursy emphasis specyficzne.... [-]

Stany Zjednoczone Honolulu
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
30 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Chaminade University of Honolulu

Studium Nauk Sądowych w Chaminade pozwala naszym studentom możliwość stać się częścią unikalnej społeczności naukowców, którzy służą celom sprawiedliwości. Chaminade ofer ... [+]

O Forensic Sciences w Chaminade

Studium Nauk Sądowych w Chaminade pozwala naszym studentom możliwość stać się częścią unikalnej społeczności naukowców, którzy służą celom sprawiedliwości.

Chaminade oferuje studiów licencjackich i magisterskich stopni. Ponadto Chaminade oferuje dodatkowe szkolenia za pośrednictwem Chaminade Letnich Instytutów.

Informacje o programie studiów

Programy Chaminade Forensics Nauki zanurzyć studentów w najnowszych osiągnięć technologicznych i naukowych w dziedzinie dochodzenia karnego. Ponadto, nasze programy Forensic Sciences dostarczyć instrukcję w prawie karnym i praktyczne, praktycznych doświadczeń w tej dziedzinie.... [-]

Stany Zjednoczone Honolulu
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Think Education. Think Chaminade.

Student Life at Chaminade University

Chaminade University Campus Tour