Carthage College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założone w 1847 roku, Carthage College jest czteroletnią prywatną szkołą sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych w Kenosha w stanie Wisconsin. Kartagina łączy środowisko refleksji i samopoznania z kulturą wysokich oczekiwań, dzięki czemu nasi uczniowie odkrywają i rozpalają swój prawdziwy potencjał.


Misja Carthage


Poszukiwanie prawdy, budowanie siły, inspirująca służba - razem

To jest misja Kartaginy. To nie jest ciężkie, stare powiedzenie recytowane na bankiecie dla absolwentów i prezydenckich kolacjach. To wyzwanie. Ten, który odkładamy na nowo każdego dnia. Do naszych uczniów. Do naszego wydziału i personelu. Aby uczynić ten świat lepszym miejscem dla nas wszystkich.


POSZUKIWANIE PRAWDY

 • Kartagina jest kolegium Kościoła ewangelicko-luterańskiego w Ameryce, popierającego i wyrażającego tradycję judeochrześcijańską.
 • Kartagina honoruje Bożą miłość do wszystkich ludzi i celebruje bogatą różnorodność stworzenia.
 • Kartagina obejmuje stypendia i nauczanie oparte na poszanowaniu prawdy, możliwościach i ograniczeniach indywidualnych perspektyw oraz osobistej odpowiedzialności.
 • Kartagina zdaje sobie sprawę z tego, że poszukiwanie Prawdy jest podróżą przez całe życie, a wiedza, doświadczenie i zrozumienie, zdobyte dzięki miłości uczenia się, są najpewniejszymi przewodnikami.
 • Kartagina promuje osobiste, zawodowe i społeczne relacje charakteryzujące się prawdą, uczciwością i uczciwością.


WYTRZYMAŁOŚĆ BUDYNKU

 • Kartagina rzuca wyzwanie wszystkim członkom społeczności, aby dążyli do doskonałości w każdym przedsięwzięciu.
 • Kartagina zapewnia zasoby, narzędzia i udogodnienia niezbędne do przyciągnięcia i rozwoju zaangażowanych studentów, wykładowców, pracowników i powierników.
 • Kartagina dąży do solidności w całym swoim doświadczeniu edukacyjnym, zapewniając uczniom możliwości rozwoju we wszystkich aspektach życia.
 • Kartagina szuka rozległości i głębi doświadczeń kulturowych od wykładowców i studentów, budując fundamenty dla świadomego, odważnego i skutecznego działania w większym świecie.
 • Kartagina współpracuje z doradcami i partnerami, którzy pomagają zwiększyć trafność, żywotność i odporność doświadczenia edukacyjnego.
 • Kartagina jest odpowiedzialnym stewardem, inwestującym i przechowującym zasoby w służbie obecnym i kolejnym pokoleniom studentów.


INSPIRUJĄC SERWIS

 • Kartagina potwierdza, że ​​przywilejem edukacji towarzyszą obowiązki świadomości społecznej.
 • Kartagina rzuca wyzwanie uczniom, aby stali się budowniczymi sprawiedliwego i współczującego świata, zanurzając ich w doświadczeniu edukacyjnym, które oferuje ekspozycję na pełny zakres istnienia na Ziemi.
 • Kartagina przygotowuje studentów do życia w służbie i rozwoju do przywództwa, dając możliwość dawania siebie i pomagania innym - lokalnie, narodowo i międzynarodowo.
 • Kartagina modeluje i promuje sztukę zarządzania, nakazując szacunek dla życia we wszystkich jego różnych formach i kulturach.


RAZEM

 • Kartagina jest społecznością uczelni, która obejmuje pokolenia i łączy ideologię, pielęgnując życie w służbie, pracę, uznanie i zrozumienie.
 • Kartagina potwierdza, że ​​Prawda, Siła i Służba przeplatają się pozytywnie przez całe życie i zachęca członków społeczności do podążania ścieżkami, które obejmują wszystkie trzy.
 • Kartagina obejmuje tradycje, które podnoszą społeczność i zwiększają jej znaczenie i prestiż.
 • Kartagina zachęca członków społeczności do wzajemnego przeciwstawiania się sobie i wspierania się, do przyjmowania odpowiedzialności i wymagania odpowiedzialności oraz do współpracy w celu zapewnienia najlepszego interesu studentów.


O Kartaginie

Idealna lokalizacja

Kampus Carthage to 80-hektarowe arboretum położone nad brzegiem jeziora Michigan, w połowie drogi między Chicago i Milwaukee. Kampus oferuje zapierające dech w piersiach widoki na jezioro Michigan z niemal każdego budynku na terenie kampusu, w tym wiele sal rezydencyjnych. Łatwy dostęp do dwóch głównych obszarów metropolitalnych daje studentom szansę na rzeczywiste doświadczenie i nawiązywanie kontaktów.


Zapisy i wielkość klasy

Kartagina jest domem dla 2600 studentów studiów stacjonarnych i 400 studentów w niepełnym wymiarze godzin. Nasza średnia liczba uczniów to zaledwie 17. Współczynnik studentów do wydziału w Carthage wynosi 12: 1.


Oferowane stopnie

Kartagina przyznaje tytuł Bachelor of Arts na kierunkach ponad 40 przedmiotów, stopień Bachelor of Science w dziedzinie pielęgniarstwa, tytuł magistra edukacji i tytuł magistra w zakresie Business Design and Innovation. Kartagina jest także gospodarzem programu studiów magisterskich na Uniwersytecie Loyola w Chicago.


Naukowcy

Kartagina oferuje kierunki studiów magisterskich, nieletnich i skupienia w ponad 50 dziedzinach, w tym w biologii, finansach, polityce międzynarodowej, edukacji, teatrze i neuronaukach. Kładziemy nacisk na badania interdyscyplinarne, studia licencjackie, praktyczne nauczanie, indywidualne podejście oraz żywą dyskusję i debatę w klasie. Program ma na celu promowanie krytycznego myślenia, a jednocześnie zachęcanie uczniów do skutecznego wyrażania siebie. Seniorzy Carthage osiągają najwyższe 11 procent w kraju w krytycznym myśleniu, rozwiązywaniu problemów i komunikacji pisemnej; Akademickie zyski pokazane przez studentów Carthage od ich pierwszego roku do starszego roku są w top 17 procentach w kraju.


Akredytacja, nagrody i wyróżnienia

Kartagina została akredytowana przez Komisję Wyższą Uczenie się od 1916 roku. Kartagina została uznana za Najlepszą Szkołę Środkowo-Zachodnią przez The Princeton Review (2016), oznaczenie nadane tylko 25 procentom czteroletnich szkół.


Wyznany Wydział

Profesorowie, a nie asystenci, uczą wszystkich klas. Nasz oddany wydział obejmuje ponad 150 uczonych, z których 90 procent posiada stopnie doktorskie lub końcowe z najlepszych szkół wyższych na świecie, takich jak Harvard, Yale, MIT, Princeton i Oxford.


Wibrujące życie w kampusie

Życie studenckie w Kartaginie będzie monumentalną częścią twojego doświadczenia. 70 procent studentów mieszka w kampusie; studenci muszą mieszkać na terenie kampusu do ukończenia przez nich roku szkolnego, a mieszkania w kampusie są gwarantowane przez wszystkie cztery lata. Kenosha to tętniąca życiem dzielnica z galeriami sztuki, muzeami, teatrami, sklepami i restauracjami; Milwaukee i Chicago to tylko szybka podróż. Na kampusie zawsze coś się dzieje: gra, wykłady, filmy, odwiedzający wykonawcy, biegi 5K. Tarble Arena gościła między innymi Script, The Fray i Phillip Phillips. Dzięki ponad 120 organizacjom studenckim istnieje wiele sposobów zaangażowania się.


Przemyślane śledztwo w tradycji luterańskiej

Kształcenie w college'u powinno zrobić więcej niż tylko dostać pracę. Powinno to pomóc ci odkryć, kim jesteś, co zostało stworzone do zrobienia i jak możesz pracować dla większego dobra. Kartagina jest stowarzyszona z ewangelicko-luterańskim kościołem w Ameryce, ale to, że jesteśmy luteraninami, nie oznacza, że ​​musicie być. Dzielimy się z opiniami, doświadczeniami i historiami o wierze z różnych religii na całym świecie. Nasze wartości luterańskie oznaczają, że rzucamy wyzwanie, by zadać ciężkie pytania i starać się pomóc naszym uczniom rozwinąć silny kompas moralny i intelektualny.


Najlepsze udogodnienia

Sprawy wyglądają nowi w Kartaginie, ponieważ są. Carthage zainwestował ponad 200 milionów dolarów w obiekty kampusu w ciągu ostatnich 12 lat. Zupełnie nowe centrum nauki zostało otwarte jesienią 2015 r. Inne nowe budynki to Campbell Student Union, Oaks Residential Village, NE Tarble Athletic i Recreation Centre oraz AW Clausen Center for World Business.


NCAA Division III Athletics

Pola Kartaginy 24 zespoły NCAA Division III rywalizujące w College Conference of Illinois i Wisconsin. Około jedna trzecia naszego ciała studenckiego bierze udział w uniwer- sywnej, międzyuczelnianej lekkoatletyce, a inna trzecia bierze udział w wielu oferowanych zajęciach zaocznych i klubowych.


Lider w badaniu za granicą

Kartagina zajmuje 5 miejsce wśród instytucji maturalnych pod względem udziału studentów w krótkoterminowych studiach zagranicznych. Wielu studentów, którzy w innym przypadku nie studiowaliby za granicą podczas studiów, mieli okazję spędzić do miesiąca w innym kraju podczas styczniowego terminu Kartaginy, kiedy to wydział prowadzi wyjazdy studyjne do takich miejsc jak Niemcy, Szwecja, Kuba, Chiny i Nikaragua.


Nasza bogata historia

W Carthage widzieliśmy 170 lat liderów, twórców i entuzjastów, którzy wychodzą i wychodzą. Zmieniliśmy naszą nazwę - a nawet naszą lokalizację - od czasu, gdy zostaliśmy założeni w 1847 roku. Ale podstawa edukacji Kartaginy pozostała ta sama: nasza fundacja sztuk wyzwolonych zapewnia studentom silny akademicki, moralny i intelektualny kompas, więc stają się spostrzegawczymi, zaradnymi i uziemionymi jednostkami.
Carthage College zostało założone przez luterańskich pionierów w dziedzinie edukacji i zostało wydane przez Zgromadzenie Ogólne Illinois 22 stycznia 1847 r. Wtedy też College znajdowało się w Hillsboro, Illinois, i było znane jako The Literary and Theological Institute of Lutheran Church na dalekim zachodzie. Nazwę wkrótce skrócono do Hillsboro College.
Dzięki dwumiejscowym wykładowcom i 79 studentom, Hillsboro obiecał "kurs, który ma być dokładny i praktyczny, i obejmować wszystkie gałęzie nauki, zwykle realizowane w najlepszych akademiach i kolegiach".
Hillsboro prosperowało w pierwszych dwóch latach, dzięki wsparciu ze strony zborów luterańskich. W 1852 r. College przeniósł się do większego miasta Springfield w stanie Illinois i objął nową nazwę Illinois State University.
W 1870 r. Kolegium przeniosło się ponownie, tym razem do wiejskiego, środkowo-zachodniego miasta Carthage w stanie Illinois, gdzie Kolegium uzyskało obecną nazwę. W 1916 roku Kolegium uzyskało akredytację Północno-Centralnego Stowarzyszenia Szkół i Szkół Średnich i otrzymało najwyższą ocenę stowarzyszenia "A" - jeden z zaledwie czterech college'ów w Illinois, aby uzyskać ten zaszczyt. W 1927 roku zapisy do Kolegium osiągnęły prawie 300 studentów.
Wielki kryzys i II wojna światowa zmniejszyły liczbę zapisów do 131 studentów w 1943 roku. Dziesięć lat później Rada Nadzorcza zgodziła się ponownie rozważyć przeniesienie Kartaginy. W 1962 r. Carthage założyła swój kampus nad jeziorem w Kenosha w stanie Wisconsin, a College rozpoczął erę ekscytującego wzrostu.
Kolejna dekada przyniosła okres ciągłej ekspansji. Rekrutacja wzrosła pięciokrotnie, a potrojenie wzrosło, a aktywa fizyczne wzrosły o 600 procent. Jesienią 1995 roku Kartagina zapisała 1527 studentów studiów stacjonarnych, ustanawiając nowy rekord. Rekrutacja w pełnym wymiarze godzin jest teraz na rekordowym poziomie 2600 studentów. Łączna liczba uczestników to 3000 studentów. Intensywne krajowe wyszukiwania stworzyły ukierunkowane na nauczanie wydziały posiadające tytuł doktora z głównych programów dla absolwentów w całym kraju. Od 1999 roku Carthage zainwestował ponad 250 milionów dolarów w nowe budownictwo, duże remonty i nabycie technologii.

Lokalizacje

Kenosha

Address
Alford Park Drive,2001
53140 Kenosha, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium