Przeczytaj oficjalny opis

Założone w 1847 roku, Carthage College jest czteroletnią prywatną szkołą sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych w Kenosha w stanie Wisconsin. Kartagina łączy środowisko refleksji i samopoznania z kulturą wysokich oczekiwań, dzięki czemu nasi uczniowie odkrywają i rozpalają swój prawdziwy potencjał.


Misja Carthage


Poszukiwanie prawdy, budowanie siły, inspirująca służba - razem

To jest misja Kartaginy. To nie jest ciężkie, stare powiedzenie recytowane na bankiecie dla absolwentów i prezydenckich kolacjach. To wyzwanie. Ten, który odkładamy na nowo każdego dnia. Do naszych uczniów. Do naszego wydziału i personelu. Aby uczynić ten świat lepszym miejscem dla nas wszystkich.


POSZUKIWANIE PRAWDY

 • Kartagina jest kolegium Kościoła ewangelicko-luterańskiego w Ameryce, popierającego i wyrażającego tradycję judeochrześcijańską.
 • Kartagina honoruje Bożą miłość do wszystkich ludzi i celebruje bogatą różnorodność stworzenia.
 • Kartagina obejmuje stypendia i nauczanie oparte na poszanowaniu prawdy, możliwościach i ograniczeniach indywidualnych perspektyw oraz osobistej odpowiedzialności.
 • Kartagina zdaje sobie sprawę z tego, że poszukiwanie Prawdy jest podróżą przez całe życie, a wiedza, doświadczenie i zrozumienie, zdobyte dzięki miłości uczenia się, są najpewniejszymi przewodnikami.
 • Kartagina promuje osobiste, zawodowe i społeczne relacje charakteryzujące się prawdą, uczciwością i uczciwością.


WYTRZYMAŁOŚĆ BUDYNKU

 • Kartagina rzuca wyzwanie wszystkim członkom społeczności, aby dążyli do doskonałości w każdym przedsięwzięciu.
 • Kartagina zapewnia zasoby, narzędzia i udogodnienia niezbędne do przyciągnięcia i rozwoju zaangażowanych studentów, wykładowców, pracowników i powierników.
 • Kartagina dąży do solidności w całym swoim doświadczeniu edukacyjnym, zapewniając uczniom możliwości rozwoju we wszystkich aspektach życia.
 • Kartagina szuka rozległości i głębi doświadczeń kulturowych od wykładowców i studentów, budując fundamenty dla świadomego, odważnego i skutecznego działania w większym świecie.
 • Kartagina współpracuje z doradcami i partnerami, którzy pomagają zwiększyć trafność, żywotność i odporność doświadczenia edukacyjnego.
 • Kartagina jest odpowiedzialnym stewardem, inwestującym i przechowującym zasoby w służbie obecnym i kolejnym pokoleniom studentów.


INSPIRUJĄC SERWIS

 • Kartagina potwierdza, że ​​przywilejem edukacji towarzyszą obowiązki świadomości społecznej.
 • Kartagina rzuca wyzwanie uczniom, aby stali się budowniczymi sprawiedliwego i współczującego świata, zanurzając ich w doświadczeniu edukacyjnym, które oferuje ekspozycję na pełny zakres istnienia na Ziemi.
 • Kartagina przygotowuje studentów do życia w służbie i rozwoju do przywództwa, dając możliwość dawania siebie i pomagania innym - lokalnie, narodowo i międzynarodowo.
 • Kartagina modeluje i promuje sztukę zarządzania, nakazując szacunek dla życia we wszystkich jego różnych formach i kulturach.


RAZEM

 • Kartagina jest społecznością uczelni, która obejmuje pokolenia i łączy ideologię, pielęgnując życie w służbie, pracę, uznanie i zrozumienie.
 • Kartagina potwierdza, że ​​Prawda, Siła i Służba przeplatają się pozytywnie przez całe życie i zachęca członków społeczności do podążania ścieżkami, które obejmują wszystkie trzy.
 • Kartagina obejmuje tradycje, które podnoszą społeczność i zwiększają jej znaczenie i prestiż.
 • Kartagina zachęca członków społeczności do wzajemnego przeciwstawiania się sobie i wspierania się, do przyjmowania odpowiedzialności i wymagania odpowiedzialności oraz do współpracy w celu zapewnienia najlepszego interesu studentów.


O Kartaginie

Idealna lokalizacja

Kampus Carthage to 80-hektarowe arboretum położone nad brzegiem jeziora Michigan, w połowie drogi między Chicago i Milwaukee. Kampus oferuje zapierające dech w piersiach widoki na jezioro Michigan z niemal każdego budynku na terenie kampusu, w tym wiele sal rezydencyjnych. Łatwy dostęp do dwóch głównych obszarów metropolitalnych daje studentom szansę na rzeczywiste doświadczenie i nawiązywanie kontaktów.


Zapisy i wielkość klasy

Kartagina jest domem dla 2600 studentów studiów stacjonarnych i 400 studentów w niepełnym wymiarze godzin. Nasza średnia liczba uczniów to zaledwie 17. Współczynnik studentów do wydziału w Carthage wynosi 12: 1.


Oferowane stopnie

Kartagina przyznaje tytuł Bachelor of Arts na kierunkach ponad 40 przedmiotów, stopień Bachelor of Science w dziedzinie pielęgniarstwa, tytuł magistra edukacji i tytuł magistra w zakresie Business Design and Innovation. Kartagina jest także gospodarzem programu studiów magisterskich na Uniwersytecie Loyola w Chicago.


Naukowcy

Kartagina oferuje kierunki studiów magisterskich, nieletnich i skupienia w ponad 50 dziedzinach, w tym w biologii, finansach, polityce międzynarodowej, edukacji, teatrze i neuronaukach. Kładziemy nacisk na badania interdyscyplinarne, studia licencjackie, praktyczne nauczanie, indywidualne podejście oraz żywą dyskusję i debatę w klasie. Program ma na celu promowanie krytycznego myślenia, a jednocześnie zachęcanie uczniów do skutecznego wyrażania siebie. Seniorzy Carthage osiągają najwyższe 11 procent w kraju w krytycznym myśleniu, rozwiązywaniu problemów i komunikacji pisemnej; Akademickie zyski pokazane przez studentów Carthage od ich pierwszego roku do starszego roku są w top 17 procentach w kraju.


Akredytacja, nagrody i wyróżnienia

Kartagina została akredytowana przez Komisję Wyższą Uczenie się od 1916 roku. Kartagina została uznana za Najlepszą Szkołę Środkowo-Zachodnią przez The Princeton Review (2016), oznaczenie nadane tylko 25 procentom czteroletnich szkół.


Wyznany Wydział

Profesorowie, a nie asystenci, uczą wszystkich klas. Nasz oddany wydział obejmuje ponad 150 uczonych, z których 90 procent posiada stopnie doktorskie lub końcowe z najlepszych szkół wyższych na świecie, takich jak Harvard, Yale, MIT, Princeton i Oxford.


Wibrujące życie w kampusie

Życie studenckie w Kartaginie będzie monumentalną częścią twojego doświadczenia. 70 procent studentów mieszka w kampusie; studenci muszą mieszkać na terenie kampusu do ukończenia przez nich roku szkolnego, a mieszkania w kampusie są gwarantowane przez wszystkie cztery lata. Kenosha to tętniąca życiem dzielnica z galeriami sztuki, muzeami, teatrami, sklepami i restauracjami; Milwaukee i Chicago to tylko szybka podróż. Na kampusie zawsze coś się dzieje: gra, wykłady, filmy, odwiedzający wykonawcy, biegi 5K. Tarble Arena gościła między innymi Script, The Fray i Phillip Phillips. Dzięki ponad 120 organizacjom studenckim istnieje wiele sposobów zaangażowania się.


Przemyślane śledztwo w tradycji luterańskiej

Kształcenie w college'u powinno zrobić więcej niż tylko dostać pracę. Powinno to pomóc ci odkryć, kim jesteś, co zostało stworzone do zrobienia i jak możesz pracować dla większego dobra. Kartagina jest stowarzyszona z ewangelicko-luterańskim kościołem w Ameryce, ale to, że jesteśmy luteraninami, nie oznacza, że ​​musicie być. Dzielimy się z opiniami, doświadczeniami i historiami o wierze z różnych religii na całym świecie. Nasze wartości luterańskie oznaczają, że rzucamy wyzwanie, by zadać ciężkie pytania i starać się pomóc naszym uczniom rozwinąć silny kompas moralny i intelektualny.


Najlepsze udogodnienia

Sprawy wyglądają nowi w Kartaginie, ponieważ są. Carthage zainwestował ponad 200 milionów dolarów w obiekty kampusu w ciągu ostatnich 12 lat. Zupełnie nowe centrum nauki zostało otwarte jesienią 2015 r. Inne nowe budynki to Campbell Student Union, Oaks Residential Village, NE Tarble Athletic i Recreation Centre oraz AW Clausen Center for World Business.


NCAA Division III Athletics

Pola Kartaginy 24 zespoły NCAA Division III rywalizujące w College Conference of Illinois i Wisconsin. Około jedna trzecia naszego ciała studenckiego bierze udział w uniwer- sywnej, międzyuczelnianej lekkoatletyce, a inna trzecia bierze udział w wielu oferowanych zajęciach zaocznych i klubowych.


Lider w badaniu za granicą

Kartagina zajmuje 5 miejsce wśród instytucji maturalnych pod względem udziału studentów w krótkoterminowych studiach zagranicznych. Wielu studentów, którzy w innym przypadku nie studiowaliby za granicą podczas studiów, mieli okazję spędzić do miesiąca w innym kraju podczas styczniowego terminu Kartaginy, kiedy to wydział prowadzi wyjazdy studyjne do takich miejsc jak Niemcy, Szwecja, Kuba, Chiny i Nikaragua.


Nasza bogata historia

W Carthage widzieliśmy 170 lat liderów, twórców i entuzjastów, którzy wychodzą i wychodzą. Zmieniliśmy naszą nazwę - a nawet naszą lokalizację - od czasu, gdy zostaliśmy założeni w 1847 roku. Ale podstawa edukacji Kartaginy pozostała ta sama: nasza fundacja sztuk wyzwolonych zapewnia studentom silny akademicki, moralny i intelektualny kompas, więc stają się spostrzegawczymi, zaradnymi i uziemionymi jednostkami.
Carthage College zostało założone przez luterańskich pionierów w dziedzinie edukacji i zostało wydane przez Zgromadzenie Ogólne Illinois 22 stycznia 1847 r. Wtedy też College znajdowało się w Hillsboro, Illinois, i było znane jako The Literary and Theological Institute of Lutheran Church na dalekim zachodzie. Nazwę wkrótce skrócono do Hillsboro College.
Dzięki dwumiejscowym wykładowcom i 79 studentom, Hillsboro obiecał "kurs, który ma być dokładny i praktyczny, i obejmować wszystkie gałęzie nauki, zwykle realizowane w najlepszych akademiach i kolegiach".
Hillsboro prosperowało w pierwszych dwóch latach, dzięki wsparciu ze strony zborów luterańskich. W 1852 r. College przeniósł się do większego miasta Springfield w stanie Illinois i objął nową nazwę Illinois State University.
W 1870 r. Kolegium przeniosło się ponownie, tym razem do wiejskiego, środkowo-zachodniego miasta Carthage w stanie Illinois, gdzie Kolegium uzyskało obecną nazwę. W 1916 roku Kolegium uzyskało akredytację Północno-Centralnego Stowarzyszenia Szkół i Szkół Średnich i otrzymało najwyższą ocenę stowarzyszenia "A" - jeden z zaledwie czterech college'ów w Illinois, aby uzyskać ten zaszczyt. W 1927 roku zapisy do Kolegium osiągnęły prawie 300 studentów.
Wielki kryzys i II wojna światowa zmniejszyły liczbę zapisów do 131 studentów w 1943 roku. Dziesięć lat później Rada Nadzorcza zgodziła się ponownie rozważyć przeniesienie Kartaginy. W 1962 r. Carthage założyła swój kampus nad jeziorem w Kenosha w stanie Wisconsin, a College rozpoczął erę ekscytującego wzrostu.
Kolejna dekada przyniosła okres ciągłej ekspansji. Rekrutacja wzrosła pięciokrotnie, a potrojenie wzrosło, a aktywa fizyczne wzrosły o 600 procent. Jesienią 1995 roku Kartagina zapisała 1527 studentów studiów stacjonarnych, ustanawiając nowy rekord. Rekrutacja w pełnym wymiarze godzin jest teraz na rekordowym poziomie 2600 studentów. Łączna liczba uczestników to 3000 studentów. Intensywne krajowe wyszukiwania stworzyły ukierunkowane na nauczanie wydziały posiadające tytuł doktora z głównych programów dla absolwentów w całym kraju. Od 1999 roku Carthage zainwestował ponad 250 milionów dolarów w nowe budownictwo, duże remonty i nabycie technologii.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Carthage College

Kartagina oferuje tytuł magistra w rozwijającym się obszarze Business Design and Innovation. Bardziej ukierunkowany niż program MBA, może być ukończony za 10 miesięcy. ... [+]

Kartagina oferuje tytuł magistra w rozwijającym się obszarze Business Design and Innovation. Bardziej ukierunkowany niż program MBA, może być ukończony za 10 miesięcy.

Design to twórcze podejście do rozwiązywania złożonych problemów. Menedżerowie biznesowi uważają, że projektowanie staje się coraz bardziej wartościowe, ale strategie można zastosować do niemal każdej dziedziny.

Nasza sekwencja Business Design and Innovation (BDI) jest wzorowana na nagradzanych programach na uniwersytetach takich jak Gothenburg (Szwecja), Aix-Marseille (Francja), North Carolina State i Case Western Reserve (Cleveland). Ucz się od ekspertów i odwiedzających uczonych, którzy oferują wieloletnie doświadczenie zawodowe.... [-]

Stany Zjednoczone Kenosha
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Carthage College

Kartagina oferuje 38-stopniowy program Master of Education z trzema obszarami koncentracji, a także ścieżki licencyjne w zakresie czytania, administracji, edukacji specja ... [+]

Kartagina oferuje 38-stopniowy program Master of Education z trzema obszarami koncentracji, a także ścieżki licencyjne w zakresie czytania, administracji, edukacji specjalnej i nauki języka angielskiego. Dzięki studiom wieczorowym możesz zarobić M.Ed., dodać dodatkowe licencje nauczycielskie lub ukończyć zajęcia dla osobistego wzbogacenia.

O M.Ed. Program

Program Master of Education w Carthage wspiera intelektualne i zawodowe możliwości uczenia się w kontekście liberalnej edukacji artystycznej. Zajęcia umożliwiają nauczycielom śledzenie aktualnych problemów związanych z edukacją, takich jak programy nauczania, doradztwo, poradnictwo i administracja. Wszystkie kursy spełniają wymogi licencjonowania nauczycieli w Wisconsin w wybranych obszarach i są zatwierdzane przez Ministerstwo Edukacji Publicznej w Wisconsin.... [-]

Stany Zjednoczone Kenosha
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku