Przeczytaj oficjalny opis

Historia Od swojego powstania w 1949 roku, William Larimer Mellon, Tepper School of Business w Carnegie Mellon wyróżnia się poprzez opracowanie naukowych zasad leżących u podstaw zarządzania przedsiębiorstwem. Ma szybko stała się jedną z największych na świecie ośrodków premier nauczania i badań w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Wiele innowacji edukacyjnych Tepper szkoły zostały już przyjęte przez innych krajowych i międzynarodowych szkół biznesu. Na przykład, Tepper Szkoły Zarządzania Game pionierem wykorzystania symulacji komputerowej do empirycznej nauki role biznesowe, a takie symulacje zostały następnie przyjęte przez inne instytucje. Szkoły misji School of Business na Tepper Carnegie Mellon Nasza misja Na tworzenie i rozpowszechnianie wiedzy poprzez badania, nauczania i uczenia się oraz przeniesienie własności produktów dla społeczeństwa. Aby służyć naszym uczniom, ucząc ich rozwiązywania problemów, umiejętności pracy zespołowej i przywództwa, jak również wartość zaangażowania w jakość, zachowanie etycznych, społecznych i szacunek dla siebie. Aby osiągnąć korzyści zapewniane przez zróżnicowany i stosunkowo niewielkiej społeczności uniwersyteckiej, otwartych na wymianę pomysłów, których odkrycie, kreatywności i rozwoju osobistego i zawodowego mogą się rozwijać. Jesteśmy zobowiązani do poprawy przywództwa i rozwiązywania problemów, zdolności osób, tak aby zwiększyć ich wartość dla organizacji i społeczeństwa. Tepper School of Business dąży do doskonałości w tworzeniu i rozpowszechnianiu wiedzy, która jest zakorzeniona w zasadach naukowych i skierowane na poprawę praktyk i zawodu zarządzania. Realizujemy naszą misję poprzez tworzenie i wdrażanie programów zarządzania zarówno ogólne, jak i specjalistycznych, interdyscyplinarnych programów edukacyjnych, a także poprzez prowadzenie, publikowanie i przekazanie do badania społeczeństwa, które ma wartość i znaczenie. Nasze oświadczenie Goal Tepper School of Business w Carnegie Mellon stara się być liderem i ścieżkę wyłącznika w edukacji zarządzania i badań naukowych znany na arenie międzynarodowej: Absolwenci, którzy mogą stanowić o dużym znaczeniu liderów biznesu, którzy są przedsiębiorczy i nadal się uczyć, i którzy mogą wykorzystać informacje i technologii do produkcji zrównoważonego wzrostu gospodarczego. Edukacji i badań, które są innowacyjne, interdyscyplinarne, technologie informatyczne intensywne i międzynarodowych w zakresie, a które ściśle opierać się na podstawowych kompetencji Tepper School of Business i Carnegie Mellon University, zwiększając tym samym wpływ i wartość. Środowisko uczenia się, że korzysta na korzyść różnorodności wspólnoty, otwartej wymiany myśli i gdzie odkrycia, innowacyjność i kreatywność rozwijać. Wartości, które opierają się na wysokie wymagania etyczne zachowanie, szacunek dla jednostki, odpowiedzialność wobec społeczeństwa, zaangażowanie w pracę i zaangażowanie w jakość i ciągłe doskonalenie.  

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Carnegie Mellon University

intensywne Master Carnegie Mellon ds. Nauki w Computational Finance (MSCF) uważany jest przez wielu za najlepsze ilościowych program inżynierii finansowej w kraju. ... [+]

Program MSCF

intensywne Master Carnegie Mellon ds. Nauki w Computational Finance (MSCF) uważany jest przez wielu za najlepsze ilościowych program inżynierii finansowej w kraju. Uniwersytet jest znany na całym świecie za swoją wiedzę w dziedzinie informatyki, posiada reputację gwiazd w szkole matematyki i inżynierii i ma jeden z narodu najlepszych szkół biznesu (# 3 w świecie według The Wall Street Journal ", wrzesień 2006).

Nic dziwnego, że program MSCF, przesiąknięty analizy ilościowej i technologii informacyjnych i nauczane przez niektórych ilościowych finansów wydziału najważniejsze, cieszy się doskonałą renomą na ul.

Historia

... [-]
Stany Zjednoczone Pittsburgh New York
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
16 - 33 miesięcy
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku