Carnegie Mellon University Dietrich College of Humanities and Social Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dietrich College jest domem dla wykładowców i studentów, którzy często łączą dyscypliny, aby rozwiązywać rzeczywiste problemy i przyczyniać się w tradycyjny sposób.

Wśród naszych światowej klasy wykładowców jest sześciu członków American Academy of Arts and Sciences, czterech członków National Academy of Sciences, dwóch członków National Academy of Medicine i dwóch National Academy of Education. Prowadzą fundamentalne i pogłębione badania dyscyplinarne, współpracują, zajmują się problemami, które są dziś ważne dla świata i dzielą pasję do innowacji zarówno w badaniach, jak i nauczaniu.

Nasi uczniowie pochodzą z każdego zakątka świata i nadal dążą do niemożliwego. Publikują wiersze, analizują skany mózgu i badają, jak różne relacje wpływają na zdrowie. Uczą uczniów szkół podstawowych mówić po hiszpańsku i tworzą opiekunów komputerowych, którzy uczą algebry. Badają, jak filmy kształtują naszą kulturę i dowiadują się o wpływie zanieczyszczeń na historię amerykańskich miast.

Są przeszkoleni w zakresie różnorodnych podejść dyscyplinarnych i wcześnie i często angażują się w badania. Wyłaniają się z doświadczenia na CMU i są w stanie komunikować się, myśleć, uczyć się i rozumieć świat w sposób, który będzie im służył do końca życia.

Lokalizacje

Pittsburgh

Address
Forbes Avenue,5000
15213 Pittsburgh, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium