Campbellsville University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misja Uniwersytetu Campbellsville

Campbellsville University to kompleksowa, chrześcijańska instytucja oferująca programy przeddyplomowe, licencjackie i magisterskie. Uniwersytet jest oddany doskonałości akademickiej solidnie osadzonej w sztukach wyzwolonych, która wspiera osobisty rozwój, uczciwość i profesjonalne przygotowanie w troskliwym środowisku. Uniwersytet przygotowuje studentów jako przywódców chrześcijańskich służących do uczenia się przez całe życie, kontynuowania nauki i aktywnego uczestnictwa w zróżnicowanym, globalnym społeczeństwie.

Podstawowe wartości

  • Promowanie doskonałości akademickiej poprzez certyfikaty przedkwalifikacyjne, stowarzyszone, licencjackie i programy dla absolwentów za pośrednictwem tradycyjnych, technicznych i internetowych systemów.
  • Zapewnienie środowiska sprzyjającego sukcesowi uczniów.
  • Cenić różnorodne perspektywy w społeczności skupionej na Chrystusie.
  • Modelować przywództwo sługi i efektywne zarządzanie.

Akredytacja

Uniwersytet Campbellsville jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) w celu przyznawania dyplomów, stowarzyszania, licencjata i magistra.

Program muzyczny Campbellsville jest akredytowany przez National Association of Schools of Music (NASM). Program przygotowania nauczycieli jest zatwierdzony przez Radę ds. Standardów Zawodowych Edukacji (EPSB) w zakresie kształcenia i certyfikacji nauczycieli i jest akredytowany przez Krajową Radę Akredytacji Nauczycieli Edukacyjnych (NCATE). Umowa międzystanowa NASDTEC daje absolwentom możliwość uzyskania świadectw nauczania w innych państwach, chociaż mogą obowiązywać odpowiednie warunki. Programy pracy socjalnej i studiów magisterskich z zakresu pracy socjalnej są akredytowane przez Radę ds. Edukacji Pracy Socjalnej (CSWE). Masters of Marriage and Family Therapy jest akredytowany przez Komisję ds. Nauczania Małżeństwa i Terapii Rodzinnej (COAMFTE). Program pielęgniarski RN-BSN jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną ds. Edukacji w Nursing (ACEN).

Rankingi i wyróżnienia

Oprócz tego, że jest jednym z najlepszych amerykańskich collegów w Ameryce i czołową Kentucky i południową instytucją w akredytowanych krajowych i światowych rankingach uniwersyteckich, takich jak US News

Studiować za granicą

Centrum Edukacji Międzynarodowej na Campbellsville University oferuje szeroką gamę wymian i programów dla studentów. Mamy bliskie kontakty ze szkołami na Ukrainie, w Belize, Brazylii, Chinach, Japonii, na Tajwanie, w Korei Południowej i Hiszpanii. CIE oferuje również programy w 49 różnych krajach na całym świecie. Możesz uczyć się języka arabskiego w Ammanie w Jordanii, odbyć staż w Australii lub uczestniczyć w nauce obsługi w Ho Chi Minh City w Wietnamie. Świat jest na wyciągnięcie ręki, a możliwości są nieograniczone!

Lokalizacje

Campbellsville

Address
1 University Drive
Campbellsville, KY 42718

42718 Campbellsville, Kentucky, Stany Zjednoczone

Louisville

Address
CU Louisville Center
2300 Greene Way
Louisville, KY 40220

40220 Louisville, Kentucky, Stany Zjednoczone

USA Online

Address
USA Online, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium