Campbellsville University

Graduate & Professional Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Główny kampus Campbellsville University znajduje się w regionie Heartland Kentucky oferuje 63 programy studiów na poziomie studiów licencjackich, 17 magisterskich stopni, pięć i osiem obszarów podyplomowych programów pre-zawodowych. Nasz kampus jest usytuowany pośród spokojnej Kentucky wsi, ale jest tylko jeden i pół godziny z Louisville i Lexington oraz dwie i pół godziny z Nashville. Piękne Green River Lake, 10000-hektarowej rekreacyjnych stan park, znajduje się zaledwie pięć mil od kampusu.

Misja

Campbellsville University jest kompleksowe, chrześcijańska instytucja, która oferuje programy pre-zawodowych, studiów licencjackich i magisterskich. Uczelnia jest poświęcony doskonałości akademickiej solidnie uziemiony w zakresie sztuk wyzwolonych, które sprzyja rozwoju osobistego, spójności i przygotowania zawodowego w ramach troskliwego środowiska. Uczelnia przygotowuje studentów jak chrześcijańscy liderzy nastawieni na uczenie się przez całe życie, stypendium i dalszego aktywnego uczestnictwa w różnorodnych, globalnego społeczeństwa.

Emerson Silva od Campbellsville University na Vimeo.

Akredytacja

Campbellsville University jest akredytowany przez Związek Południowej kolegiów i szkół Komisji w sprawie kolegiów (SACSCOC) do świadectw nagród, współpracownik, kawalerów i studiów magisterskich. Programy biznesowe są akredytowane przez International Zgromadzenia Collegiate Biznes Edukacji (IACBE).

Pomoc finansowa

Ponad 90% naszych studentów otrzymać pomoc finansową w postaci stypendiów naukowych, dotacji, kredytów i możliwości zatrudnienia studentów. Oprócz tradycyjnych ofert pomocy finansowej, Uniwersytet oferuje programy pomocy, które są związane z kościoła i fundowane stypendia. Dotacje osiągi dostosowane kierunku studentów realizujących studia lub uczestnicząc w dramat, sztuki, dziennikarstwa, muzyki i lekkiej atletyce.

Obudowa

Jedna trzecia naszego rekrutacji studentów mieszka na terenie kampusu w jednym z ośmiu nowoczesnych salach pobytowych dla mężczyzn lub kobiet. Wszystkie sale pobytowe mają pralnia; Klimatyzowane pokoje; w pobliżu parkingi, i telefon, internet, telewizja kablowa i dostępność w każdym pokoju. Campbellsville Uniwersytet stara się zapewnić czyste, bezpieczne i komfortowe środowisko życia sprzyja nauce i odnoszące

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Programy
Filmy

On Overview of Campbellsville University