California University of Pennsylvania

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O WIELE WIĘCEJ NIŻ STOPIEŃ!

Zdobądź wiedzę, przyjaciół na całe życie i przewagę zawodową

Dzięki światowej klasy naukowcom, najnowocześniejszym obiektom i bliskości znanego na całym świecie miasta Pittsburgh, California University of Pennsylvania oferuje więcej niż tylko naukę.

Akredytowany i niedrogi Cal U zapewnia studentom doskonałe doświadczenie edukacyjne w ogromnej cenie. Nasi profesorowie są jednymi z najlepszych w swoich dziedzinach, zaangażowanymi w doskonałość akademicką i dyscyplinę intelektualną oraz oferują doświadczenie w świecie rzeczywistym. Osiemdziesiąt siedem procent pełnoetatowych członków wydziału Cal U posiada najwyższy stopień naukowy w swojej dziedzinie. Wybieraj spośród setek programów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, a także certyfikatów, certyfikatów i innych programów specjalnych. Ucz się w kampusie, online lub z podejściem hybrydowym.

Przez 15 kolejnych lat Cal U została uznana przez The Princeton Review za jedną z najlepszych szkół na północnym wschodzie. Jesteśmy dumni, że zdobyliśmy o wiele więcej nagród, najwyższych rankingów i wyróżnień.

Jak to robimy? Spełniając naszą obietnicę, aby być absolutnie najlepszym w obszarach, które są dla Ciebie najważniejsze. Rezultatem jest wysokiej jakości, wartościowy stopień, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Student nauk ścisłych używa mikroskopu.

Nasi naukowcy

Cal U oferuje programy akademickie zorientowane na karierę, które angażują studentów w stosowane i aktywne uczenie się. Zdobędziesz solidne podstawy akademickie w wybranej dziedzinie, wraz z umiejętnościami, które mają największe znaczenie dla pracodawców, w tym umiejętnościami technologicznymi, komunikacją, krytycznym myśleniem i pracą zespołową. Nasi absolwenci konsekwentnie znajdują pracę u czołowych pracodawców lub uczestniczą w prestiżowych programach dla absolwentów.

Lokalizacje

Kalifornia

Address
University Avenue,250
15419 Kalifornia, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium