California State University San Bernardino College of Natural Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasz personel, wykładowcy i doradcy Kolegium Nauk Przyrodniczych (CNS) pracują praktycznie na semestr jesień 2020, aby zaspokoić potrzeby studentów, współpracowników i członków społeczności CSUSB. Obecnie najlepszym sposobem skontaktowania się z nami jest e-mail. Jesteś dla nas ważny, a my odpowiemy na Twoje e-maile tak szybko, jak to możliwe. Możesz sprawdzić e-maile wykładowców i pracowników w Katalogu kampusów CSUSB. Sprawdź strony główne swojego wydziału, aby uzyskać dodatkowe informacje kontaktowe lub aktualizacje dotyczące twojego kierunku - na przykład nasz Wydział Biologii i Wydział Chemii i Biochemii zaktualizowały swoje strony główne.

Prosimy o codzienne monitorowanie wiadomości e-mail Coyote pod kątem ważnych ogłoszeń i informacji od administratorów CNS i CSUSB, wykładowców i personelu. Oprócz e-maili utrzymuj także kontakt z instruktorami za pośrednictwem Blackboard.

Dbaj o bezpieczeństwo, zdrowie i dystans społeczny. Wszyscy jesteśmy w tym razem - wszyscy - i podejmujemy wszelkie niezbędne kroki, aby wspierać Twoje cele akademickie i postępy w tych trudnych czasach.

Lokalizacje

San Bernardino

Address
University Parkway,5500
92407 San Bernardino, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium