Humboldt State University (HSU) a California State University Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studenci Humboldt State cieszą się niezwykłym doświadczeniem w college'u, biorąc udział w małych zajęciach prowadzonych przez profesorów, którzy znają ich z imienia. Mieszkają i uczą się w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie - w pobliżu starożytnych lasów sekwoi, gór i plaż. Znajdujemy się 275 mil na północ od San Francisco, w mieście Arcata, które jest uznawane za jedno z najlepszych miast uniwersyteckich na Zachodzie.

Założona: 1913

Absolwenci: 80 000

Całkowita liczba zapisów: 6,983

Studenci: 6,442

Kierunki: 46

Nieletni: 72

Stosunek studentów do wydziałów: 20: 1

Humboldt State jest instytucją publiczną i częścią 23-kampusowego systemu California State University. Z czesnym w pełnym wymiarze godzin w wysokości zaledwie 7,863 USD rocznie, jesteśmy jedną z najlepszych wartości szkolnictwa wyższego w kraju.

Mamy około 7 000 studentów i 534 wykładowców. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości akademickich, z 51 kierunkami i 12 programami dla absolwentów w trzech kolegiach. Członkowie wydziału należą do najlepszych nauczycieli i badaczy w swoich dziedzinach. Programy z zakresu zasobów naturalnych i nauk ścisłych są znane w całym kraju, a popularne kierunki studiów to również sztuki wizualne i performatywne. W całym programie nauczania uczniowie od dawna zobowiązują się do odpowiedzialności społecznej i środowiskowej.

Zostaliśmy założeni jako kolegium nauczycielskie w 1913 roku. W ciągu ostatniego stulecia wyrosliśmy z instytucji zajmującej się wyłącznie kształceniem nauczycieli do akredytowanego uniwersytetu z bogatym zapleczem badawczym. Przez lata wiele się zmieniało: nazywamy się Humboldt State Normal School, Humboldt State Teacher's College, Humboldt State College, CSU Humboldt, a od 1974 roku Humboldt State University.

Lokalizacje

Arcata

Address
Harpst Street,1
95521 Arcata, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium