California State University, East Bay

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

szybki przegląd

Od ponad 60 lat Cal State East Bay służy w San Francisco Bay Area jako część systemu California State University, największego systemu publicznej edukacji wyższej w Stanach Zjednoczonych. CSUEB jest znany z nagradzanych programów, instrukcji ekspertów, małych klas i wysoce spersonalizowanego środowiska nauczania. Uniwersytet znajduje się w pięknej i zróżnicowanej kulturowo Zatoce San Francisco, gdzie nasi studenci korzystają z rozwoju zawodowego i możliwości rozwoju zawodowego w Dolinie Krzemowej i Północnej Kalifornii.

CSUEB jest uznawany na szczeblu krajowym za jeden z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w USA, z międzynarodowymi studentami z ponad 60 krajów reprezentującymi ponad 8% całkowitej liczby zapisów. Szkoła oferuje stopnie licencjackie w 49 dziedzinach i stopnie naukowe w 30 dziedzinach.

Lokale na terenie kampusu są bezpieczne, wygodne i wygodne, w przestronnych, w pełni wyposażonych apartamentach. Nasz parkowy kampus w Hayward Hills z widokiem na Zatokę San Francisco znajduje się w dzielnicy mieszkalnej, zapewniając komfort i bezpieczeństwo wspólnoty rodzinnej.

Studenci mogą wybierać spośród ponad 120 akademickich, sportowych, honorowych, religijnych, rekreacyjnych i kulturalnych klubów i organizacji, a także uczestniczyć w zajęciach sportowych, studenckich i usługach społecznościowych NCAA Division II.

110395_110248_StudentsalongRAWwalkway_UCom.jpg

Colleges

  • Wyższa Szkoła Biznesu i Ekonomii
  • College of Education and Allied Studies
  • College of Letters, Arts and Social Sciences
  • College of Science

Studia

Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Fine Arts, Bachelor Online Degree Programy ukończenia, nieletni, Master of Arts, Master of Science, Master Online Degree Programs, Master of Business Administration (MBA), Master of Public Administration, Master of Social Praca, programy uwierzytelniające, programy przygotowania i certyfikowania pojedynczych przedmiotów, doktorat w edukacji

49 tytułów licencjackich, 51 nieletnich, 34 tytuły magisterskie, 24 mandatów i świadectw, 1 stopień doktora

Najpopularniejsze studia licencjackie

Business Administration, Informatyka, Health Science, Inżynieria przemysłowa, Kinezjologia, Criminal Justice, Biologia, Biologia, Socjologia, Pre-Pielęgnacja, Rozwój Człowieka.

Najpopularniejsze programy po maturach

Business Administration, Analityka biznesowa, Informatyka, Zarządzanie budową, Zarządzanie inżynierskie, Administracja służby zdrowia, Praca socjalna, Statystyka, Administracja publiczna, Patologia mowy, Poradnictwo i Poradnictwo, Przywództwo edukacyjne.

Programy nie będące stopniami

Amerykański program językowy na kampusie oferuje intensywne studia języka angielskiego jako przygotowanie do studiów uniwersyteckich. Szeroka gama programów certyfikacji i bramek - w tym warunkowe przyjęcia dla studentów, program przed MBA i dyplom International Business - oferują doskonałe możliwości rozwoju zawodowego i akademickiego. W ramach programu Visiting Student International Students mogą wybrać studia za granicą w Kalifornii na lato, semestr lub rok.

110393_110249_IMG_2699-21.jpg

Wybitny Wydział

Cal State East Bay zdobył uznanie w kraju za doskonałość swojego wydziału, a nasi profesorowie są oddani Twojemu sukcesowi - w klasie i poza nią. Nasza lokalizacja w tętniącej życiem okolicy Zatoki San Francisco pozwala nam przyciągnąć zaangażowanych członków wydziału, którzy są nie tylko uznanymi ekspertami w swoich dziedzinach, ale często są znani na całym świecie ze swoich dyscyplin, w tym z dziedziny biznesu, technologii, służby publicznej, sztuka i edukacja. To pozwala nam zaoferować ci silny akademicki kurs i program nauczania w świecie rzeczywistym, który przygotuje cię na całe życie osobistych osiągnięć i sukcesu zawodowego.

Praktyczne możliwości treningowe dla zagranicznych studentów

Na California State University, East Bay , naszym celem jest przygotowanie studentów do przyszłej kariery. Lokalizacja Cal State East Bay na wzgórzach z widokiem na zatokę San Francisco zapewnia coś więcej niż tylko wspaniały widok; umieszcza również naszych studentów w idealnej lokalizacji dla rozwoju kariery, zaledwie 30-40 minut jazdy samochodem od San Francisco i Doliny Krzemowej, gdzie każdego roku setki naszych studentów odbywają praktyczne szkolenia w nowych firmach, technologicznych gigantach, lokalnych organizacjach i międzynarodowych firmach z Obszar Zatoki. CSUEB oferuje zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie w 24 zatwierdzonych dziedzinach STEM, w tym analizy biznesowe, informatyka, inżynieria przemysłowa, zarządzanie inżynieryjne, multimedia / projektowanie interakcji i statystyki. Absolwenci tych programów mogą ubiegać się o dwuletnie rozszerzenie STEM OPT.

110391_110250_Studentlife_CBE_lawn2_copy.jpg

Historia uniwersytetu

Cal State East Bay przeszedł długą drogę w ciągu ostatnich 60 lat - ma pięciu prezydentów, którzy przeszli przez pięć różnych nazwisk i wyprodukowali tysiące absolwentów, którzy weszli do pracy w regionie.

Uniwersytet został pierwotnie nazwany State College dla Alameda County, kiedy został oficjalnie ustanowiony przez California State Assembly w 1957 roku. Przełomowe uroczystości dla obecnego Hayward Campus odbyły się w lutym 1961 roku, a kolegium przeniosło się na stałe miejsce jesienią 1963 roku. Pionierskie Duch opanowany w kampusie w idealistycznych miesiącach przed prezydentem Johnem F. Kennedym został zamordowany w listopadzie 1963 roku, zrodzony z identyfikacji z programami New Frontier Kennedy'ego. Stąd ciało studenckie zdecydowało się nazywać siebie Pionierami, a pierwszą maskotką Pioneera była astronautka z Kosmicznego Programu Kosmicznego NASA.

Ekspansje kampusowe w latach 60. XX wieku przyniosły owoce na początku lat siedemdziesiątych wraz z otwarciem kilku nowych budynków, w tym budynków Biblioteki i Administracji, Teatru Uniwersyteckiego i Robinson Hall w 1971 r. Oraz Studenckiego Centrum Zdrowia w 1973 r. Pioneer Heights, pierwszy uniwersytet, posiadał mieszkania studenckie na terenie kampusu, otworzył swoje podwoje w 1987 roku. Uwzględniając 400 studentów, Pioneer Heights podważyłoby reputację uniwersytetu jako "szkoły podmiejskiej" i zapewniłoby nowy rdzeń życia studenckiego na terenie kampusu.

Uniwersytet rozszerzył swój zasięg do Contra Costa County w 1992 r., Otwierając kampus satelitarny w Concord, a następnie zmienił nazwę na California State University, East Bay w 2005 r., Aby odzwierciedlić jego nowe położenie regionalne. Trzy kampusy uniwersyteckie - nazwane kampusem Hayward, kampusem Concord i Oakland Centre - wzmocniły regionalne wpływy uniwersytetu.

W połowie XXI wieku nowa zabudowa rozkwitła w kampusie Hayward, wraz z budową Doliny Budynku Biznesu i Technologii oraz Centrum Rekreacji i Wellness. Ze względu na podatność na wstrząsy sejsmiczne, Warren Hall, który przez dziesięciolecia był budynkiem sygnatur uniwersytetu, został zburzony 17 sierpnia 2013 r., A następnie został zastąpiony przez nową administrację studencką i studenta

Ponieważ uniwersytet wciąż się rozwija, znany jest w szczególności ze swojej różnorodności. W latach 2015-2017 Kronika Almanachu Szkolnictwa Wyższego uznała studenckie ciało Cal State East Bay za najbardziej zróżnicowane w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych.

* Informacje o historii uniwersytetu uzyskano z wystawy z okazji 60-lecia biblioteki

Misja

Cal State East Bay przyjmuje i wspiera różnorodne organizacje studenckie z bogatymi akademickimi, odpowiednimi kulturowo doświadczeniami edukacyjnymi, które przygotowują uczniów do zastosowania ich edukacji w znaczącym życiu zawodowym oraz do bycia społecznie odpowiedzialnymi współtwórcami społeczeństwa. Poprzez swoje programy edukacyjne i działania uniwersytet stara się sprostać potrzebom edukacyjnym i wnieść wkład w witalność East Bay, państwa, narodu i społeczności globalnych.

110392_110247__MG_6552.jpg

Lokalizacje

Hayward

Address
Carlos Bee Boulevard,25800
94542 Hayward, Kalifornia, Stany Zjednoczone