California Polytechnic State University, San Luis Obispo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

California Polytechnic State University, San Luis Obispo

California Polytechnic State University (Cal Poly), założony w 1901 roku, jest jednym z pięciu kompleksowych uniwersytetów politechnicznych w USA, z około 18 000 studentów i 900 doktorantów. Cal Poly utrzymuje filozofię „Ucz się przez działanie”, która znajduje odzwierciedlenie w kompleksowym programie nauczania łączącym techniczne i zawodowe szkolenia ze sztuką i naukami humanistycznymi. Dzięki temu uczniowie stają się zaradnymi profesjonalistami i innowacyjnymi liderami od momentu, gdy staną na piechotę w kampusie. Jako jeden z najbardziej selektywnych uniwersytetów w systemie California State University (CSU), Cal Poly konsekwentnie plasuje się w rankingu „Best in the West” według US News i World Report i jest uważany przez Money Magazine za jedną z „najlepszych uczelni dla twoich pieniędzy”.

Akredytacja

Cal Poly jest akredytowany przez Western Association of Schools and Colleges (WASC) co dziesięć lat. W trakcie procesu akredytacji Cal Poly kończy proces samokształcenia, w którym wykazujemy nasze ciągłe zaangażowanie w ciągłe doskonalenie naszych programów - zarówno programowych, jak i ko-programowych. Narzędziem do tego jest samokształcenie, które prosi nas o zdefiniowanie zapytania, które może w sposób wymierny poprawić uczenie się studentów, ćwiczenie współpracy i myślenia, które jest zarówno krytyczne, jak i kreatywne, aby przytoczyć nasze własne uniwersyteckie cele kształcenia.

Nagrody

 • # 1 publiczny magisterski uniwersytet na Zachodzie według US News. 22 kolejne lata
 • # 70 z 1500 szkół wyższych dla „najlepszej ogólnej wartości”
 • # 13 wśród szkół publicznych pod względem mediany wynagrodzeń absolwentów
 • # 7 wśród publicznych uniwersytetów pod względem zwrotu z inwestycji
 • # 4 w kraju dla lotnictwa i kosmonautyki
 • # 5 w kraju dla ROI, Orfalea College of Business
 • # 1 w kraju w zakresie inżynierii przemysłowej / produkcji
 • # 3 w kraju dla inżynierii lądowej
 • # 1 w kraju w zakresie architektury i projektowania
 • # 4 Program inżynierii kosmicznej w kraju dla uniwersytetów, które nie oferują doktoratu
 • 10 najlepszych szkół dla najlepiej opłacanych absolwentów w dziedzinie edukacji

San Luis Obispo

San Luis Obispo to przyjemne, progresywne miasto liczące około 46 000 mieszkańców na środkowym wybrzeżu Kalifornii, w połowie drogi między San Francisco a Los Angeles. Miasto i uniwersytet dzielą sąsiedztwo, mały kampus, małe miasteczko i jedno z najlepszych naturalnych środowisk na świecie. Błyszczące powietrze i klimat, który przez cały rok jest umiarkowany, z majestatycznymi szczytami, spokojnymi dolinami i pobliskim oceanem, aby stworzyć ekscytujące środowisko, które jest idealne do nauki i rozwoju. Kolejną kluczową cechą przyczyniającą się do doskonałej jakości życia w mieście jest urocze śródmieście. Sercem śródmieścia jest Mission Plaza ze wspaniałą scenerią nad zatoką i pięknie odrestaurowaną misją. Ten historyczny plac uzupełnia tętniące życiem centrum miasta, oferujące wspaniałe sklepy, restauracje na świeżym powietrzu i wewnątrz, życie nocne oraz słynny czwartkowy targ rolników. San Luis Obispo wygrał czasopisma Sunset „Best Downtown” w oznaczeniu West. Jesteśmy przyjaznym miejscem i zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście. Przyjdź do kampusu i zobacz prawdziwe bogactwo możliwości edukacyjnych w Cal Poly i po prostu cudowne naturalne środowisko San Luis Obispo i środkowego wybrzeża Kalifornii.

Lokalizacje

San Luis Obispo

California Polytechnic State University

Address
California Polytechnic State University
1 Grand Ave. Bldg 52-E47

93407 San Luis Obispo, Kalifornia, Stany Zjednoczone