Boutique Universities Consortium

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Konsorcjum Boutique uniwersytetów pomaga uczniom osiągnąć postępu gospodarczego i społecznego poprzez podejście zorientowane na studenta do edukacji. Nasze małe uczelnie pozwalają nam zaoferować wyjątkowe, indywidualne i elastyczne usługi dla studentów, jak i wysokiej jakości kształcenia w przystępnej cenie.

Stany Zjednoczone Uniwersytet

Na terenie kampusu, Internetu i mieszane Opcje

Osiągnięcie sukcesu Przez studenta i Edukacji Regionalnie akredytowanym Znajduje się w San Diego w Kalifornii Diverse ciało studenta

Stany Zjednoczone University znajduje się w południowo-zachodnim narożniku USA: piękne San Diego, Kalifornia. Piękne plaże i kultura międzynarodowe San Diego przyciągają turystów z całego świata. San Diego jest oceniany jako jeden z najbardziej pożądanych miastach USA na podstawie pogody, rekreacji, biznesu i możliwości kulturalnych.

W regionie akredytowanych States Uniwersytetu Zjednoczonych, jesteśmy dumni z zasadami edukacji na studenta; edukacji, w którym cała społeczność uniwersytetu jest dedykowany do sukcesu każdego ucznia. Pokazujemy to oddanie przez małe liczebności klas, które zapewniają żaden uczeń nie pozostaje w tyle, przystępne ceny czesnego, które sprawiają, edukacja dostępne dla osób z wszystkich klas i narodowości, a także zróżnicowanym organizacji studenckiej, która promuje otwartość i zrozumienie w klasie, społeczności i świata.

Uniwersytet Potomaku

Na terenie kampusu, Opcje Online i Blended Mamy Cię do przyszłości. Świętujemy sukcesu.

Regionalnie akredytowanym Lokalizacje w Waszyngtonie i Wiedniu, Wirginii Elastyczne dla studentów z wszystkich harmonogramów

Uniwersytet Potomac oferuje niezapomniane wielokulturową atmosferę. Znajduje się w samym sercu stolicy USA, Waszyngtonie; się także do siedziby wielu wiodących organizacji, nie-profit, organizacji międzynarodowych i ambasad z całego świata.

Studenci mogą uczestniczyć w zajęciach uniwersytetu w Waszyngtonie, Wirginii albo w internecie. Uniwersytet Potomac ma wiele zalet dla studentów zajęty życia. Niezależnie od Twoich potrzeb planowania, Uniwersytet partnerów Potomac z każdego ucznia, aby zapewnić narzędzia i zasoby dla spersonalizowanej doświadczenia edukacyjnego, który spełnia Twoje oczekiwania.

London College of Business Studies Międzynarodowych

Położony w samym sercu Londynu, w Anglii Aplikacji, doświadczenie i staże dostępne Międzynarodowy Kampus z globalnym doświadczeniem

London College of Business Studies Międzynarodowych (LCIBS) jest prywatna szkoła położona w samym sercu Londynu. LCIBS stworzył środowisko, w którym uczeń może uzyskać zarówno praktyczne i analityczne znajomość ich wybrany temat, jak również jest częścią środowiska prawdziwie globalną. Mamy programy, które dotyczą działalności gospodarczej, zarządzania opieki zdrowotnej, Księgowość / Finanse, marketing, public relations i zarządzania sportowego. Co wyróżnia LCIBS od wszelkich innych uczelni, że jest, jak porządek publiczny i etyka stanowią podstawę wszystkich naszych programów.

UBIS

Na terenie kampusu, Internetu i mieszane Opcje

Międzynarodową akredytację Położony w samym sercu Genewy, Szwajcaria - stolicy gospodarczej świata Ekskluzywne globalne możliwości

UBIS znajduje się w samym sercu Genewy, w Szwajcarii, prawdopodobnie jednym z najbardziej wpływowych stolic świata. UBIS daje wybór fizycznie studiuje w Geneva- żywy, biznes globalny kapitał, lub studiować w Internecie. Uniwersytet oferuje licencjata UBIS i stopnie mistrzowskie w Administracji i Stosunków Międzynarodowych.

UBIS obecnie rejestruje około 40 studentów z różnych krajów i jest aktywnym partnerem ponad 35 programów współpracy w wielu innych krajach. Te stworzenia ekskluzywnych dynamiki i możliwości stopni wyjątkowo skierowanych wymagania firm i organizacji w zglobalizowanym karierze.

Lokalizacje

USA Online

Address
USA Online, Stany Zjednoczone

Szwajcaria online

Address
Szwajcaria online, Szwajcaria

San Diego

Address
United States University
830 Bay Blvd, Chula Vista

91911 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Waszyngton

Address
University of the Potomac
1401 H St NW #100

20005 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Londyn

Address
London College Of International Business Studies
14 Southampton Place

WC1A 2AJ Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Genewa

Address
UBIS University of Business and International Studies
Avenue Blanc 46

1202 Genewa, Genewa, Szwajcaria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium