Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wheelock College jest formalnie połączony z Boston University. Istotnym aspektem tej fuzji było utworzenie Boston University Wheelock College of Education & Human Development, nowej uczelni na Uniwersytecie Bostońskim, która łączy w sobie wiele zasobów i programów dawnej Wheelock College i Boston University School of Education.

Jako BU Wheelock będziemy dążyć do osiągnięcia pozycji wiodącej szkoły edukacji wśród naszych rówieśników. Zrobimy to, wspierając doskonałość akademicką i sukcesy naszych studentów, budując ciało wydziałowe, którego badania, nauczanie i wiedza kliniczna są niezrównane, oraz tworząc znaczące partnerstwa ze społecznościami i organizacjami, które podzielają nasze pragnienie służenia uczniom w każdym wieku i tła najlepiej.

W trakcie tego procesu i wszystkich naszych wysiłków będziemy czerpać z historycznego spuścizny założycielki Wheelock College, Lucy Wheelock, oraz rosnącej reputacji BU School of Education.

Wszystkie nasze programy zanurzają Cię w specjalistycznej wiedzy unikalnej dla każdej dyscypliny lub dziedziny i wyposażają Cię w umiejętności zawodowe niezbędne do zostania świetnym pedagogiem. Posuwamy się o krok dalej, oferując wsparcie i opiekę mentorską w ramach Twoich doświadczeń terenowych, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, w klasach miejskich i podmiejskich.

Lokalizacje

Brookline

Address
Hawes Street,43
02446 Brookline, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: