Przeczytaj oficjalny opis

Przygotuj się na uwolnienie swojego wewnętrznego Husky!

To dla ciebie ekscytujący czas. Za chwilę odkryjesz, kim jesteś, a Bloomsburg University daje ci możliwość poznania wszystkich swoich zainteresowań. Od 1839 r. BU ma tradycję doskonałości akademickiej. Sieć ponad 70 000 absolwentów do stażu i połączeń zawodowych pomoże ci przejść od wyższej szkoły średniej do siły roboczej w ciągu zaledwie czterech lat.

Nasza przyjazna społeczność kampusu tutaj na Bloomsburg University jest gotowa powitać cię. Będziesz doświadczyć dostosowywalnych klas podstawowych, badań studentów i współpracy z profesorami, a także wolontariatu w społeczności. Dzięki 56 kierunkom i 58 nieletnim uczniowie osiągają sukces osobisty i zawodowy dzięki doświadczeniu, które uzupełnia edukację w klasie. Mamy technologię i praktyczną naukę, które pomogą Ci się wyróżnić. Dzięki ponad 250 klubom studenckim i organizacjom każdy znajdzie coś dla siebie. Poprzez te wszystkie doświadczenia będziesz wystarczająco wygodnie, by zgłębić pomysły, które Cię fascynują, podjąć nowe działania, takie jak wspinaczka skałkowa lub taniec, i rozpocząć karierę - a wszystko to w tym samym czasie!

Jedną z rzeczy, która nas wyróżnia, są Profesjonalne U. W BU, twoje liczne doświadczenia, łączące Cię z absolwentami, pracodawcami i możliwościami łączą doświadczenie akademickie z doświadczeniem zawodowym w ustawieniach "prawdziwego świata". Skupiamy się na przygotowywaniu i inspirowaniu uczniów, aby stali się przekonanymi liderami dzięki jednemu doświadczeniu zawodowemu na rok na jednego ucznia.

Dlaczego Bloomsburg University ?

Bloomsburg University oferuje spersonalizowane i przyjazne środowisko nauki, które ułatwia przejście dla studentów zagranicznych do nowego systemu edukacji i kultury. Aby pomóc naszym zagranicznym studentom w aklimatyzacji, oferujemy:

 • Program mentoringu rówieśniczego, który pomoże ci dostosować się do życia uniwersyteckiego w USA
 • Wsparcie akademickie i ESL
 • Przyjęci studenci są uprawnieni do 50% zniżki na studia w oparciu o potrzeby finansowe
 • Możliwości stażu i doświadczenia empirycznego
 • Możliwości dotacji badawczych
 • Career Prep Boot Camp przygotowuje Cię do świata

Rekolekcje i wyróżnienia

Bloomsburg University znany jest z następujących wyróżnień i wyróżnień, a lista wciąż rośnie!

Rekolekcje krajowe i regionalne:

 • Najlepsze uniwersytety w regionie północnym - US News
 • # 5 wśród czteroletnich szkół wyższych w Pensylwanii - Schools.com. Ranking koncentruje się na przystępności cenowej, elastyczności i usługach studenckich, wykorzystując najnowsze dane rządowe do oceny szkół wyższych i uniwersytetów w całym stanie.

Wyróżnienia w programie akademickim:

 • Program pielęgniarski uzyskał ocenę 1 w PA i 60 w USA - CollegeAtlas.org
 • Program Digital Forensics został wyznaczony jako Narodowe Centrum Doskonałości Akademickiej w Edukacji Cyber ​​Defensywnej.
 • Członek - konsorcjum oceny, konsorcjum badań i edukacji NCAA Departamentu Obrony.
 • Najlepsze szkoły w Ameryce Północnej - Lista Fundacji Edukacji Sprzedaży (SEF) najlepszych uniwersytetów oferujących profesjonalne kształcenie sprzedażowe 2017
 • Miejsce jako jeden z 25 najlepszych studiów licencjackich w specjalnym kształceniu na rok 2017 - najlepsze stopnie edukacyjne, wiodący przewodnik po edukacyjnych karierach i uczelniach.
 • Jedna z dziesięciu najlepszych szkół w PA dla głównych wymiarów sprawiedliwości w sprawach karnych - Zippia.com

BU to wspaniałe miejsce, w którym możesz być sobą. Świetne miejsce, by stać się tobą.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Bloomsburg University

Instructional Technology to zróżnicowane pole z możliwościami dla osób w różnych eklektycznych rolach, skupionych wokół procesu tworzenia instrukcji internetowych. Potrze ... [+]

Przegląd

Technologia instruktażowa to zróżnicowane pole z możliwościami dla osób w różnych eklektycznych rolach, skoncentrowanych na procesie tworzenia instrukcji internetowych. Potrzeba techników instruktorów jest świetna. Rosnąca ilość informacji tworzonych każdego roku i potrzeba coraz większej ilości nauki napędzają potrzebę instruktażowych technologów, podobnie jak ciągle zmieniająca się dziedzina techniki.

Technologia instruktażowa może obejmować badanie użycia następujących rodzajów mediów:

Gry i symulacjeTechnologie Web 2.0Wirtualne światyInstrukcja audio i wideoKursy i zajęcia internetoweOcena internetowych ćwiczeń instruktażowychMobilne NauczanieProgramy instruktażoweMS w Technologii Instruktażowej - Koncentracja firmy: Dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w sektorze szkoleń i rozwoju biznesu, przemysłu, organizacji non-profit lub rządu.MS in Instructional Technology - IT Specialist: Dla profesjonalistów zajmujących się integracją interaktywnych technologii w edukacyjnych środowiskach nauczania.Certyfikat eLearning Specialist: Dla profesjonalistów, których zadaniem jest integracja interaktywnych technologii internetowych w środowiskach edukacyjnych i zawodowych.Instruktażowy certyfikat gry: poznaj umiejętności projektowania i tworzenia udanych gier instruktażowych w tym certyfikacie 5-kursowym.... [-]
Stany Zjednoczone Bloomsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku