Black Hills State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Black Hills State University jest poziom uczelni magisterskich, która promuje doskonałości w nauczaniu i uczeniu się; wspiera badania, twórcze i działalność naukową oraz świadczy usługi na rzecz państwa, regionu, kraju i społeczności międzynarodowej. BHSU zapewnia innowacyjne, wysokiej jakości studiów licencjackich (matury) i stowarzyszonych programy sztuki, nauk humanistycznych, edukacji, nauk behawioralnych, matematyki, nauk społecznych, nauk przyrodniczych, biznesu i technologii, jak również wybranych dyscyplin wytrzymałościowych na poziomie magisterskim. Black Hills State University jest tylko Uniwersytet w kompleksowy Dakota Południowa zachodniej.

BHSU Vision Black Hills State University będzie uznane jako innowacyjne, wysokiej jakości University w regionie Czarnego Hills, państwa, narodu i świata.

My, w Czarny Hills State University, są zobowiązane do:

Stypendium Angażujemy się w stypendium badań i działalności twórczej, aby przyczynić się do wiedzy i sztuki w społeczności, państwa, regionu, kraju i na świecie; angażujemy się w stypendium nauczania stosując odpowiednie praktyki krawędzi i cięcia, aby przygotować uczniów do przyszłości; i, angażujemy się w stypendium służby przyjmując role przywódcze w społeczeństwie i podejmowania znaczącego wkładu do zawodu i do ogółu społeczeństwa.

Student-zorientowania Akceptujemy odpowiedzialność przekształcania życie studenckie i traktować każdego ucznia z godnością i szacunkiem.

Doskonałość i edukacyjnych Uczenie się przez całe życie Angażujemy się w sposób jakości pracy przez odbicie na naszej wydajności, nasza kreatywność i pomysłowość, a ciągle wyzwanie siebie poprawić.

Uczciwość Stosujemy się do norm etycznych, doskonałości i przyjąć odpowiedzialność za osobiste decyzje i działania, które mają wpływ nasza reputacja jako dynamiczny i pomysłowy instytucji szkolnictwa wyższego, która wprowadza uczniów przodu i centrum.

Łączność Obejmujemy multi-wymiary różnic ludzkich poprzez praktykowanie edukacji integracyjnej i bezwarunkowego pozytywnego uwadze, wspieranie wielokulturowych doświadczeń edukacyjnych dla wszystkich, a także popieranie wymiany międzynarodowej.

Innowacji i zmian Przewidujemy przyszłe potrzeby i wykorzystywać naszą wyobraźnię być dostosowane do unikalnych możliwości rozwoju poprzez zachęcanie do pełnego szacunku dialogu, które zachęca się otwartą wymianę poglądów w którym aktywne słuchanie i myślenie krytyczne utrzymać żywą społeczność nauki dla studentów, wykładowców, pracowników, absolwentów administracji, i publicznego.

Lokalizacje

Grusza

Black Hills State University

Address
Black Hills State University, Office of Admissions
1200 University St. Unit 9502

57799-9502 Grusza, Południowa Dakota, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 605-642-6343

Grusza

Black Hills State University, Rapid City Campus

Address
Black Hills State University, Rapid City Campus, 4300 Cheyenne Blvd
57719 Grusza, Południowa Dakota, Stany Zjednoczone