Black Hills State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Black Hills State University jest poziom uczelni magisterskich, która promuje doskonałości w nauczaniu i uczeniu się; wspiera badania, twórcze i działalność naukową oraz świadczy usługi na rzecz państwa, regionu, kraju i społeczności międzynarodowej. BHSU zapewnia innowacyjne, wysokiej jakości studiów licencjackich (matury) i stowarzyszonych programy sztuki, nauk humanistycznych, edukacji, nauk behawioralnych, matematyki, nauk społecznych, nauk przyrodniczych, biznesu i technologii, jak również wybranych dyscyplin wytrzymałościowych na poziomie magisterskim. Black Hills State University jest tylko Uniwersytet w kompleksowy Dakota Południowa zachodniej.

BHSU Vision Black Hills State University będzie uznane jako innowacyjne, wysokiej jakości University w regionie Czarnego Hills, państwa, narodu i świata.

My, w Czarny Hills State University, są zobowiązane do:

Stypendium Angażujemy się w stypendium badań i działalności twórczej, aby przyczynić się do wiedzy i sztuki w społeczności, państwa, regionu, kraju i na świecie; angażujemy się w stypendium nauczania stosując odpowiednie praktyki krawędzi i cięcia, aby przygotować uczniów do przyszłości; i, angażujemy się w stypendium służby przyjmując role przywódcze w społeczeństwie i podejmowania znaczącego wkładu do zawodu i do ogółu społeczeństwa.

Student-zorientowania Akceptujemy odpowiedzialność przekształcania życie studenckie i traktować każdego ucznia z godnością i szacunkiem.

Doskonałość i edukacyjnych Uczenie się przez całe życie Angażujemy się w sposób jakości pracy przez odbicie na naszej wydajności, nasza kreatywność i pomysłowość, a ciągle wyzwanie siebie poprawić.

Uczciwość Stosujemy się do norm etycznych, doskonałości i przyjąć odpowiedzialność za osobiste decyzje i działania, które mają wpływ nasza reputacja jako dynamiczny i pomysłowy instytucji szkolnictwa wyższego, która wprowadza uczniów przodu i centrum.

Łączność Obejmujemy multi-wymiary różnic ludzkich poprzez praktykowanie edukacji integracyjnej i bezwarunkowego pozytywnego uwadze, wspieranie wielokulturowych doświadczeń edukacyjnych dla wszystkich, a także popieranie wymiany międzynarodowej.

Innowacji i zmian Przewidujemy przyszłe potrzeby i wykorzystywać naszą wyobraźnię być dostosowane do unikalnych możliwości rozwoju poprzez zachęcanie do pełnego szacunku dialogu, które zachęca się otwartą wymianę poglądów w którym aktywne słuchanie i myślenie krytyczne utrzymać żywą społeczność nauki dla studentów, wykładowców, pracowników, absolwentów administracji, i publicznego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Akredytacje

AACSB

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

MBA Zarządzanie Stosowanej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Stany Zjednoczone Rapid City Spearfish + 1 więcej

MBA z Black Hills State University może być doskonały program dla Ciebie. Z niewielkim do-uczeń-nauczyciel stosunek i klas, które są zbudowane z profesjonalistów pracujących w umysł, otrzymasz indywidualną naukę, że większość uczelni nie oferują. MBA ... [+]

Applied Management MBA

Czy jesteś zainteresowany w promowaniu swojej kariery lub ewentualnie podejmowania kariery przenieść? MBA Black Hills State University może być doskonały program dla Ciebie. Z niewielkim do-uczeń-nauczyciel stosunek i klas, które są zbudowane z profesjonalistów pracujących w umysł, otrzymasz indywidualną naukę, że większość uczelni nie oferują. Program MBA w Black Hills State University oferuje twarzą w twarz klas, które uczą się w Centrum Uniwersyteckim w Rapid City. Ten program wymaga 36 kredytów zostać zakończone przed ukończeniem studiów. Kursy te zbudować silny fundament umiejętności administracyjnych, które mogą być używane do rozwiązania przyszłych wyzwań i możliwości w świecie biznesu. Kursy te prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, którzy mają realne doświadczenie świata i kontaktów biznesowych, które pomogą Cię na wyższy poziom w swojej karierze. Kursy prowadzone są w empirycznym stylu uczenia, który ułatwia lepsze zrozumienie programu nauczania. Projekt zwieńczeniem tego programu, pozwala ćwiczyć teorie zostały nabyte w rzeczywistym środowisku biznesowym. MBA BHSU za buduje również relacje z lokalnych firm, które mogą sprzyjać przyszłych możliwości zawodowych. Jeśli jesteś zainteresowany w przekazywaniu do Black Hills State University w sumie sześć punktów może być przeniesiona z innego akredytowanego programu MBA z zatwierdzenia przez Koordynatora MBA. Wszystkie organizacje publiczne lub prywatne, muszą wykwalifikowanych specjalistów zarządzania. Zarabianie MBA Zarządzanie Stosowanej pozwala zdobyć nowe umiejętności i poprawić swoją rynkową na konkurencyjnym rynku pracy. MBA Zarządzanie Stosowanej:... [-]


MSc

Master Of Science W Integrative Genomics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Spearfish Rapid City

Master of Science w Integrative Genomics jest nowy obszar badań biologicznych, które zmierza do funkcjonalnego znaczenia organizmu w wielu genów w ekologicznej i ewolucyjnej kontekście. Integracyjne Genomics pozwala naukowcom ... [+]

Master of Science w dziedzinie genomiki Integracyjnej Integracyjne Genomika jest interdyscyplinarny program, który łączy absolwent genomika, ekologii, ewolucji i fizjologii, aby lepiej zrozumieć siły ewolucyjne, które ukształtowały mechanizmy, które są ważne do interakcji gatunków dziko. Program przeznaczony jest do osób poszukujących tytuł magistra niezbędne umiejętności i koncepcje, aby wspólnie pracować z innymi w dziedzinie badań naukowych, które ma podejście systemowe-szerokie i obejmuje historię organizmu i środowiska naturalnego, aby zrozumieć organizację i ekspresję wielu genów . Ekspozycja na nowoczesnych technik i przyrządów w laboratorium iw terenie przygotowuje studentów do osiągnięcia sukcesu w obu zajęć związanych z biotechnologią, akademickich i innych. Program składa się z dwóch utworów: Teza utwór wymaga co najmniej jedną zadowalającą i odpowiednią rękopis z oryginalnych badań do publikacji w recenzowanym czasopiśmie. Teza utwór non-namiastki staż w odpowiedniej firmy biotechnologicznej lub ekwiwalentu (np. laboratorium Agencja Ochrony Środowiska) i jeden kurs w marketingu biznesu i zarządzania. Wszystkich studentów uczestniczących w programie wziąć 12 kredytów z programu nauczania, a co najmniej 8 punktów z listy obieralnych. Przegląd Programu MSIG Master of Science w Integrative Genomics jest nowy obszar badań biologicznych, które zmierza do funkcjonalnego znaczenia organizmu w wielu genów w ekologicznej i ewolucyjnej kontekście. Integracyjne Genomics pozwala naukowcom zrozumieć historię sukcesu, że każdy gatunek reprezentuje. Program MSIG Black Hills State University oferuje szeroką gamę: Położenie: Hotel usytuowany jest w Black Hills, która zapewnia naturalne laboratorium dla Integrative Genomics. Jesteśmy także blisko głęboko pod ziemią Laboratorium Nauki i Inżynierii (DUSEL) w Homestake Mine, co pozwala na współpracę z innymi głównymi uczelni (studia,... [-]