Bemidji State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Bemidji State University obsługuje ponad 5100 studentów na studiach licencjackich, magisterskich i internetowych. Nasza podstawowa filozofia opiera się na zaangażowaniu w zarządzanie środowiskiem, usługi społeczne i globalne zrozumienie. Zobaczysz to zaangażowanie w tym, czego uczymy i co robimy. Położony na zachodnim brzegu jeziora Bemidji, nasz kampus North woods przypomina nam codziennie o potrzebie bycia w zgodzie z naszym światem. Podobnie kultura Indian amerykańskich w naszym regionie zachęca nas do rozpoczęcia naszej globalnej podróży od zrozumienia naszej przeszłości i przygotowania się na przyszłość.

Tworzymy innowacyjne, interdyscyplinarne i łatwo dostępne środowisko edukacyjne, zapewniające sukcesy uczniów i zrównoważoną przyszłość dla naszych społeczności, państwa i planety. Dzięki przemieniającej mocy sztuk wyzwolonych, edukacji zawodowej i silnemu zaangażowaniu naszych uczniów zaszczepiamy i promujemy służbę innym, chronimy ziemię oraz szanujemy i doceniamy różnorodne narody naszego regionu i świata.

Dzięki sumie swoich doświadczeń edukacyjnych w Bemidji State, studenci będą mieli wiele okazji, aby dowiedzieć się, doświadczyć i zastanowić się nad wspólnymi podstawowymi wartościami uniwersytetu w zakresie zaangażowania obywatelskiego i przywództwa, międzynarodowego i wielokulturowego zrozumienia, wiary w siłę sztuk wyzwolonych i zarządzanie środowiskowe.

Te podstawowe wartości kierują programem nauczania i usługami w państwach Bemidji. Nie ściśle zdefiniowane, zachęcają do interpretacji i odkrywania.

Lokalizacje

Bemidji

Address
Birchmont Drive Northeast,1500
56601 Bemidji, Minnesota, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: