Bellevue University College of Arts and Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Bellevue University jest instytucją non-profit o otwartym dostępie, która ma ponad 50 000 absolwentów na całym świecie. Uniwersytet Bellevue składa się z czterech jednostek akademickich, z których każda współpracuje, ale jest ukierunkowana na specyficzne potrzeby naszych akredytowanych programów studiów.

College of Arts & Sciences ( CAS ) nadzoruje studia licencjackie i magisterskie w dziedzinie sztuki, nauk ścisłych, nauk behawioralnych, komunikacji i nauk humanistycznych. Pod kierunkiem tej uczelni znajdują się również Seria podpisów Kirkpatricka i podstawa programowa kształcenia ogólnego.

Misją College of Arts and Sciences na Bellevue University jest zapewnienie studentom możliwości edukacyjnych w zakresie sztuk wyzwolonych; angażowanie uczniów w krytyczne myślenie i aktywne środowisko uczenia się, które buduje wiedzę i umiejętności ważne dla pracy, obywatelstwa, uczenia się przez całe życie i samorealizacji; oraz przygotowanie studentów do kariery i zaawansowanej pracy w wybranych dyscyplinach i zawodach. CAS koncentruje się nie tylko na tradycyjnych programach, ale także na kilku akcelerowanych programach licencjackich, profesjonalnych świadectwach ukończenia programów i programach magisterskich.

Lokalizacje

Bellevue

Address
Galvin Road South,1000
68005 Bellevue, Nebraska, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: