Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zatroskany i opiekuńczy wydział oraz mała atmosfera społeczna sprawiają, że Bellarmine's School of Education jest mądrym wyborem do udanej kariery akademickiej. Profesjonalne kursy edukacyjne, praktyczne doświadczenia w szkołach i solidne wykształcenie w zakresie sztuk wyzwolonych przygotowują uczniów do sprostania wyzwaniom związanym z nauczaniem różnych uczniów. Wyjątkowe programy School of Education dają naszym uczniom nieocenioną przewagę w osiąganiu celów zawodowych.

School of Education wykorzystuje różnorodne materiały i technologie w codziennych zajęciach. Uczniowie zdobywają praktyczne doświadczenie w zakresie technologii stosowanej w szkołach publicznych, standaryzowanych i diagnostycznych testów oraz praktycznych przykładów technik i materiałów w klasie. Sale lekcyjne są wyposażone w technologię SmartBoard i iPady, dzięki czemu uczniowie mogą bardziej interaktywnie korzystać z informacji z Internetu, prezentacji w klasie i materiałów dydaktycznych.

Wydział School of Education wierzy, że nauka bycia skutecznym nauczycielem odbywa się poprzez eksplorację zarówno teorii, jak i praktyki. Dlatego kandydaci na nauczycieli rozpoczynają obserwację i prace terenowe w pierwszym semestrze pierwszego roku i kontynuują je w każdym semestrze czterech lat. Studenci Bellarmine mają średnio 30 godzin doświadczenia w terenie w każdym semestrze. W semestrze jesiennym ostatniego roku kandydaci odbywają semestralne doświadczenie pedagogiczne. Ten intensywny semestr zawodowy umożliwia kandydatom doskonalenie umiejętności pedagogicznych, które przygotują ich do satysfakcjonującej kariery.

Absolwenci programu kształcenia znajdują zatrudnienie w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich w szkołach publicznych i niepublicznych. Nauczyciele Bellarmine są zawsze bardzo poszukiwani.

Lokalizacje

Louisville

Address
Newburg Road,2001
40205 Louisville, Kentucky, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: