Baylor College Of Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Baylor College Of Medicine to uniwersytet nauk o zdrowiu, który tworzy wiedzę i stosuje naukę i odkrycia do dalszej edukacji, opieki zdrowotnej i usług społecznych na poziomie lokalnym i globalnym.

Baylor College Of Medicine to uniwersytet nauk o zdrowiu z dziedzictwem doskonałości i wizją poprawy zdrowia poprzez naukę, stypendia i innowacje.

Przyjęliśmy podstawowe wartości, które bierzemy pod uwagę we wszystkim, co robimy w Kolegium. Wartości te to szacunek, uczciwość, innowacyjność, praca zespołowa i doskonałość. W każdej z naszych czterech szkół - School of Medicine, Graduate School of Biomedical Sciences, School of Health Professions i National School of Tropical Medicine, uwzględniamy te wartości, podobnie jak w naszych obszarach misji, takich jak badania, opieka nad pacjentem, edukacja i Praca społeczna.

Potrzeba talentów i starań naszych przywódców akademickich, wykładowców, personelu i stażystów, aby utrzymać doskonałość, którą dowodzimy. Widzę tę pracę każdego dnia wszystkich wokół mnie. Baylor College Of Medicine to wyjątkowe miejsce.

Baylor College Of Medicine konsekwentnie plasuje się jako najlepszy wybór dla studentów medycyny, doktorantów i studentów zawodów medycznych.

Lokalizacje

Houston

Address
Baylor Plaza,1
77030 Houston, Teksas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: