Przeczytaj oficjalny opis

Na Barclay College chwalimy Boga dla naszych studentów, którzy są na misji, aby nie tylko zdobyć wykształcenie, ale w celu wzmocnienia ich na Chrystusie, wiara w Biblii w oparciu o naukę sposobu skutecznego życia chrześcijańskiego w służbie i przywództwa.

Barclay opiera swoje istnienie College w bogatej historii ewangelicznych Friends tradycji. Barclay College jest ewangeliczna Znajomi szkoła, która przyjmuje i obejmuje osoby z ewangelicznych wierzeń chrześcijańskich z różnych środowisk wyznaniowych.

Misją Barclay College jest przygotowanie studentów w Biblii skupionego środowiska chrześcijańskiego życia dla skutecznego, serwisu i przywództwa. Barclay Christian College jest instytucją szkolnictwa wyższego, że wyzwania uczniów do odkrywania, zrozumieć i nabyć umiejętności niezbędne, aby odpowiedzieć na wezwanie Boga w momencie ich życia. Aby pomóc osiągnąć, Barclay Uczelnia dąży do doskonałości akademickiej i duchowej poprzez zapewnienie środowiska sprzyjającego wyższe poziomy dochodzenia i uczenia się. Krytyczne myślenie, wymiana pomysłów i zdyscyplinowane studiowanie Biblii oparte są podkreślane, aby pomóc każdemu uczniowi w rozwoju spersonalizowanych chrześcijański pogląd na świat i wyposażenie ich skutecznie służyć w zakresie serwisu, w którym czują się w kierunku Boga do swojego życia.

Szkoła aktywnie rekrutuje Barclay wszystkich chrześcijan, którzy pragną przygotować się do ich powołania w klimacie, który jest ściśle naukowym i oddani służbie Jezusa Chrystusa. Szkoła uważa, że ​​rozwój duchowy jest przyspieszony, gdy jeden mieszka i studiuje w społeczności, która obejmuje różnorodność perspektyw teologicznych i kulturowych.

Jako instytucja czterech lat szkolnictwa wyższego, misja Barclay Kolegium jest szerszy niż w szkole zawodowej lub instytucji szkoleniowej. Studenci poszerzyć swoją kulturową wiedzę studiując szeroki zakres badań ogólnych, w uzupełnieniu do ich konkretnych obszarów zainteresowania. Od Barclay jest Biblia kolegium, studenci uczą się studiować Biblię i zintegrować biblijnej prawdy w każdej dyscyplinie.

Barclay College oferuje przygotowanie studentów do wielu karier poprzez programy swojego licencjata. W niektórych dziedzinach, stopień licencjata został zaprojektowany, aby przygotować jeden dla absolwentów studiów. Uczelnia oferuje również Associate stopni zaprojektowane, aby dać studentom podstawowe wprowadzenie do wyższego wykształcenia, Biblii i badań ogólnych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

A Transforming Community

A Life Changing Journey