Babson College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Babson College , pierwsza od 27 lat szkoła przedsiębiorczości według US News & World Report , kształci liderów przedsiębiorczości, którzy wszędzie tworzą wielką wartość gospodarczą i społeczną. Oferujemy szeroki zakres programów biznesowych dla absolwentów, zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin, rozumiejąc, że każdy student ma unikalne osobiste i zawodowe zobowiązania. Niezależnie od programu odkryjesz edukację opartą na działaniu i społeczność pełną dynamicznych liderów przedsiębiorczości. W Babson nieustannie koncentrujemy się na następujących kwestiach:

Przekształcanie uczniów w liderów przedsiębiorczości: Wierzymy, że przedsiębiorcy nie rodzą się - są stworzeni, a edukacja Babsona wpaja sposób myślenia i umiejętności, które zachęcają uczniów do postrzegania problemów jako szans, nawigowania dwuznaczności i podejmowania działań. Liderzy przedsiębiorczości są teraz ważniejsi niż kiedykolwiek wcześniej.

Uczenie się przez działanie : Robimy więcej niż uczymy, jak myśleć. Uczymy Cię, jak to zrobić. Wciągające doświadczenia, takie jak nasze projekty konsultacyjne dla studentów, symulacje w klasie i fora prowadzone przez studentów, zwiększają możliwości nauczycieli akademickich w praktyce, zapewniając uczniom umiejętności niezbędne do działania i wywierania wpływu już teraz.

Optymalizacja potencjału: Niezależnie od tego, czy chodzi o rozpoczęcie przedsięwzięcia, zmianę branży, czy przejęcie firmy rodzinnej, stopień Babsona pomaga uczniom przenieść się z miejsca, w którym się znajdują, tam, gdzie chcą. Nasz mały rozmiar oznacza, że studenci, wykładowcy i doradcy zawodowi współtworzą doświadczenie, które pomaga każdemu uczniowi osiągnąć swoje osobiste cele.

Budowanie globalnego doświadczenia i sieci: gdy różne perspektywy się łączą, pojawiają się nowe pomysły. W Bason różnorodność naszej społeczności jest siłą, która poszerza perspektywy studentów, przygotowując ich do pracy we wszystkich gospodarkach i kulturach. Doświadczenie Babsona jest wypełnione międzykulturową pracą zespołową, globalnymi dyskusjami na temat studiów przypadku i wydarzeniami o zasięgu międzynarodowym. Po ukończeniu kariery na całym świecie sieć Babson nigdy nie jest daleko, z 42 000 absolwentów w 120 krajach.

W Babson College studia z więcej niż jednym dyplomem - zyskujesz inspirację, narzędzia i sposób myślenia niezbędny do osiągnięcia sukcesu zawodowego. To dlatego, że wielcy liderzy przedsiębiorczości pokonują niepowodzenia, kwitną w niepewności i zawsze szukają rozwiązań, w których inni widzą tylko przeszkody. Bycie liderem przedsiębiorczości sprawi, że będziesz atutem w każdej organizacji, będziesz w stanie pokonywać dwuznaczności i iść naprzód, podczas gdy inne wciąż przetwarzają.

Oferujemy następujące programy dla absolwentów studiów stacjonarnych:

MBA w pełnym wymiarze godzin: uczyń Babson swoim domem z dala od domu dzięki stacjonarnemu MBA na terenie kampusu. Ukończ swój dyplom w ciągu jednego lub dwóch lat. Specjalizujemy się w siedmiu koncentracjach MBA, w tym koncentracjach wyznaczonych przez STEM w zakresie finansów ilościowych oraz analityki biznesowej i uczenia maszynowego.

Master of Science in Business Analytics: Przekształć informacje w innowacje dzięki pełnoetatowemu programowi wyznaczonemu przez STEM.

Master of Science in Finance: Zdobądź umiejętności w zakresie modelowania finansowego i kodowania, które pracodawcy chcą w tym pełnoetatowym programie wyznaczonym przez STEM.

Master of Science in Management in Entrepreneurial Leadership: Naucz się wprowadzać innowacje na początku swojej kariery w dziewięciomiesięcznym programie stacjonarnym

Lokalizacje

Wellesley

Address
Forest Street,231
02457-0310 Wellesley, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Boston

Address
100 High Street
First and 12th Floors

02110 Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Miami

Address
1200 Brickell Ave
33136 Miami, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited