Babson College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Babson jest pedagogiem, organizatorem i myślicielem w dziedzinie Entrepreneurship of All Linds®.

Niezależna, niekomercyjna instytucja Babson jest akredytowana przez Stowarzyszenie na rzecz Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), Komisji Wyższej Edukacji Nowej Anglii (NECHE) oraz systemu poprawy jakości EFMD (EQUIS). W roku akademickim 2015-2016 ponad 2100 studentów i 900 absolwentów uczęszcza do Babsona, reprezentującego ponad 80 krajów. Dowiedz się więcej o studentach na pierwszym roku studiów licencjackich oraz programach magisterskich MBA i Masters . Jako twórcy i znawcy wiedzy na temat przedsiębiorczości, Babson wyróżnia się:

  • Szkoła licencjacka, która zapewnia najwyższej klasy edukację biznesową, łączącą innowacyjne, zintegrowane i stosowane w biznesie i programach sztuk wyzwolonych z programowymi i szkolnymi programami nauczania.
  • The FW Olin Graduate School of Business, która przyznaje wysokie stopnie MBA i MS stopni.
  • Program Executive Education dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać się w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym.
  • Światowej klasy wykładowcy z doświadczeniem w świecie rzeczywistym - 87% naszych pełnoetatowych wydziałów posiada stopień naukowy doktora lub jego odpowiednik, a są to znakomici przedsiębiorcy, menedżerowie, naukowcy, autorzy, badacze, poeci i artyści.
  • Globalne projekty badawcze, które są wykorzystywane jako kluczowe wskaźniki benchmarkingowe przez wiele wyodrębnionych regionalnych, krajowych i ponadnarodowych władz na całym świecie.
  • Babson Global, który współpracuje z korporacjami, uniwersytetami, rządem i partnerami fundacji, aby promować edukację w zakresie przedsiębiorczości oraz inicjatywę Entrepreneurial Thought and Action® na całym świecie.

Misja

Babson College kształci liderów przedsiębiorczości, którzy tworzą wielką wartość gospodarczą i społeczną - wszędzie.

Oświadczenie Wizji

Chcemy być najważniejszą instytucją na świecie w zakresie przedsiębiorczości

Podstawowe wartości

Uczciwość Zaufanie, szacunek i uprzejmość wydobywają z ludzi to, co najlepsze. Szanujemy i postępujemy etycznie wobec siebie nawzajem i naszych zewnętrznych partnerów. Ćwiczymy odpowiedzialność społeczną i obywatelską w większych społecznościach, do których należymy. Różnorodność Cenimy nasze członkostwo w społeczności na całe życie, która jest bardzo zróżnicowana. Wierzymy, że różnice powodują, że Babson jest bogatszą społecznością i zapewnia niezbędne konteksty dla wspólnego osiągnięcia. Witamy i cenimy ludzi i ich perspektywy oraz szanujemy interesy wszystkich członków społeczności. Innowacje Od dawna angażujemy się w kulturę instytucjonalną, która wspiera kreatywność, podejmowanie ryzyka, ciągłe doskonalenie, przywództwo i ducha przedsiębiorczości. Zachęcamy ludzi do podejmowania inicjatywy i dokonywania zmian. Współpraca Nasze zaangażowanie w interdyscyplinarną współpracę i ścisłą współpracę ze studentami określa praktyki wydziału, administracji, personelu i osób pracujących na terenie kampusu Babson College . Razem z naszymi absolwentami i naszymi zewnętrznymi partnerami tworzymy doświadczenie edukacyjne i robocze, które jest większe niż suma jego części. Doskonałość Babson College dąży do doskonałości. Nasza jest społecznością, w której wszyscy członkowie mogą osiągnąć swój najlepszy wynik. Staramy się wzajemnie wspierać w trosce o ciągły wzrost i rozwój.

Lokalizacje

Wellesley

Address
Forest Street,231
02457-0310 Wellesley, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Boston

Address
100 High Street
First and 12th Floors

02110 Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone

San Francisco

Address
135 Main Street,
Third Floor

94105 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Miami

Address
1200 Brickell Ave
33136 Miami, Floryda, Stany Zjednoczone

Akredytacje

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited