Boston University School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Bostoński

Założona w 1869 roku, Boston University jest jedną z wiodących na świecie instytucji szkolnictwa wyższego i badań. Nasz globalny kampus to kwitnące centrum badań i stypendiów, które obejmuje ponad 8 000 międzynarodowych studentów reprezentujących 133 kraje z całego świata, 10. największą taką populację wśród amerykańskich uniwersytetów. BU uosabia różnorodność, która najlepiej charakteryzuje amerykańską edukację.

Boston University School of Law

Boston University School of Law jest najwyższej klasy szkołą prawniczą, która oferuje szeroki program nauczania prowadzonych przez profesorów uznanych na całym świecie jako wyjątkowych nauczycieli i wybitnych uczonych. Rdzeniem doświadczenia w nauczaniu BU Law jest doskonała forma nauczania i wspierające, dynamiczne środowisko uczenia się, w którym nauczyciele prowadzą, inspirują i rzucają wyzwanie. BU Law są uznawani w kraju ze względu na swoje umiejętności prawne i stypendium, a także w dziedzinie badań, pisania i doradztwa zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego. Ale to, co je wyjątkowo definiuje, to ich oddanie uczniom, akademickim, zawodowym i indywidualnym. To wyjaśnia, dlaczego szkoła jest konsekwentnie klasyfikowana przez Princeton Review wśród najlepszych szkół prawniczych w kraju dla "najlepszych profesorów". Szkoła znajduje się również w czołówce 11 procent amerykańskich szkół prawniczych w US News and World Report i na górze dziesięć w specjalistycznych dziedzinach prawa własności intelektualnej, podatków i zdrowia.

Programy absolwentów BU Law

Szkoła ponad 300 studentów LLM przynosi zdumiewającą mieszankę środowisk i zainteresowań do kampusu. Nasza obecna kohorta reprezentuje 54 różne kraje pochodzenia. Średnia wieku studenta BU Law LLM wynosi 33 lata, w wieku od 20 do 72 lat i 24% naszego LL.M. studenci posiadają wysoki stopień naukowy przed zapisaniem się do naszej szkoły. Ci studenci są obecnie zapisani na następujące programy studiów:

  • LLM w amerykańskim programie prawnym
  • Program studiów podyplomowych w zakresie bankowości i prawa finansowego
  • LLM w Programie Prawa Własności Intelektualnej
  • Executive LLM w Międzynarodowym Programie Prawa Biznesowego
  • Program podatku od absolwentów, który obejmuje w pełni opcję rejestracji online

Ponadto oferujemy kilka specjalistycznych programów certyfikacyjnych dla studentów, którzy nie poszukują pełnego doświadczenia z LLM:

  • Legal English Certificate Program
  • Certyfikat zarządzania ryzykiem przedsiębiorstwa i zgodności z przepisami
  • Certyfikat w międzynarodowym prawie gospodarczym
  • Certyfikat planowania nieruchomości
  • Certyfikat umiejętności transakcyjnych

Jesienią 2019 r. Z dumą ogłaszamy rozpoczęcie studiów magisterskich z zakresu prawa podatkowego, który jest programem magisterskim, który otwiera program studiów podyplomowych dla księgowych i innych profesjonalistów.

Przejrzyj nasz pełny profil i wypełnij wniosek o formularz informacyjny, w celu uzyskania dodatkowych informacji o wszystkich naszych programach!

Najwyższy rangą wydział. Skoncentrowana pomoc dla studentów LLM.

Różnica w BU Law zaczyna się w klasie: nasz najwyżej oceniany wydział składa się z wybitnych uczonych i doświadczonych praktyków, którzy są dostępni, przystępni, ekspert w łączeniu teorii z praktyką i zaangażowani w pomaganie ci podnieść swoją pozycję zawodową na nowy poziom.

Nasze wsparcie dla studentów LLM nie ma sobie równych - zapewniamy akademickie i profesjonalne wsparcie poprzez indywidualne sesje doradcze, specjalnie dostosowane do celów zawodowych każdego ucznia. Po ukończeniu studiów staniesz się częścią udanej, globalnej sieci wysoko wykwalifikowanych prawników, którzy po ukończeniu studiów pozostają częścią społeczności BU Law .

A potem jest Boston, jedno z największych miast na świecie. Jest to gotowe laboratorium do szkoleń prawnych w wielu dziedzinach.

Pięć najlepszych programów studiów LLM, niezliczone możliwości.

Wybierz jeden z pięciu programów LLM, wszystkie bardzo szanowane i trzy bankowość

Program LLM w amerykańskim programie prawnym jest jednym z najważniejszych programów krajowych dla globalnych praktyków, którzy chcą dowiedzieć się, jak myślą amerykańscy prawnicy, korzystać z programów prawnych i obsługiwać sprawy klientów. Zostaniesz zintegrowany z klasą JD i będziesz mieć możliwość wyboru spośród 200 kursów podczas tworzenia zindywidualizowanego planu nauki.

Program Absolwent w bankowości

Program LLM w zakresie prawa własności intelektualnej daje możliwość uczenia się zaawansowanej teorii i doktryny własności intelektualnej od jednych z czołowych naukowców zajmujących się badaniami własności intelektualnej na świecie. Przez pięć kolejnych lat, US News

Executive LLM w Międzynarodowym Programie Prawa Biznesowego łączy globalną sieć doświadczonych specjalistów z szerokiej gamy praktyk prawnych, branż i firm poszukujących intensywnej ekspozycji na podstawowe zagadnienia prawne, przed którymi stoją przedsiębiorstwa ponadnarodowe. Elastyczny, mieszany format egzaminu w programie jest idealny dla zapracowanych praktyków, którzy nie mogą uczęszczać na tradycyjny, dziewięciomiesięczny program LLM.

Program "Absolwent podatkowy" zapewnia praktyczne umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie podatków, niezależnie od tego, czy zdobywasz dyplom na studiach stacjonarnych w Bostonie, online z domu, czy w kombinacji obu formatów. Stopa LLM w zakresie opodatkowania od BU Law jest ceniona przez pracodawców na całym świecie: zajmujemy 8 miejsce w kraju pod względem podatków w US News

Lokalizacje

Boston

Address
Boston University
School of Law
765 Commonwealth Avenue

02215 Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone