Auburn University College of Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza Wyższa Szkoła Edukacji posiada akredytację NCATE i znajduje się na liście najlepszych 25-procentowych szkół edukacyjnych w amerykańskich wiadomościach, oferujących stopnie naukowe w dziedzinach, w których można uzyskać tytuł nauczyciela. Oferujemy również stopnie naukowe przygotowujące specjalistów w zakresie administracji szkolnej, doradztwa i zawodów medycznych.

Nasza wizja dotyczy transformacji i obejmuje angażowanie się w ciągłe uczenie się niezbędne w szybko rozwijającym się świecie, identyfikowanie i rozwiązywanie krytycznych problemów związanych z edukacją wszystkich ludzi oraz wykorzystywanie technologii do poszerzania i wspierania możliwości uczenia się.

Misją College of Education jest budowanie lepszej przyszłości dla wszystkich. Obejmuje to jednostki, nasze państwo, nasz naród i nasz świat. Wypełniamy naszą misję, przygotowując kompetentnych, zaangażowanych i refleksyjnych profesjonalistów, którzy angażują się w wybitne nauczanie, innowacyjne i wpływowe badania oraz znaczący zasięg.

Opierając się na wizji, że edukacja jest kluczem do ulepszania społeczeństwa i budowania lepszej przyszłości dla wszystkich, zobowiązujemy się do przestrzegania naszych podstawowych wartości:

• Doskonałość

• Etyka i godność

• Różnorodność

• Koncentracja na uczniu

• Współpraca i zaangażowanie społeczne

Lokalizacje

Kasztanowy

Address
Thach Concourse,351
36849 Kasztanowy, Alabama, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium