Arkansas State University Mid-South

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ASU Mid-South wierzy, że może coś zmienić.

Oto krótka historia, która ilustruje zaangażowanie ASU Mid-South w sukces naszych uczniów.

„Mały chłopiec biegał po plaży, gorączkowo wrzucając rozgwiazdy z powrotem do wody, zanim umarły. Podszedł do niego stary człowiek. „Czy naprawdę myślisz, że Twoja praca coś zmieni?” - zapytał sceptycznie. Chłopiec spojrzał na niego błyszczącymi oczami, uniósł rozgwiazdę i powiedział: „To robi różnicę!” i wrzucił rozgwiazdę z powrotem do morza ”. - Loren Eiseley, autor

ASU Mid-South otrzymuje liczne pochwały za nasz kampus, nasze tereny, nasze obiekty, nasz sprzęt, naszą technologię, a lista jest długa.

Jednak najcenniejszą rzeczą, jaką posiadamy, jest nasza kultura Mid-South.

W co wierzymy Do czego dążymy A co staramy się osiągnąć?

Istnieje tysiąc sposobów wyrażenia kultury środkowo-południowej ASU, ale wybraliśmy tę historię o rozgwiazdach, ponieważ jest ona tak ściśle związana z tym, co robimy. Za każdym razem, gdy pomagamy komuś odnieść sukces, czasem wbrew temu, co może wydawać się niemożliwe, dajemy tej osobie nowe życie.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać wyzwaniom, aby zapewnić naszym uczniom wyniki, których potrzebują, aby zmienić swoje życie. Nie chodzi tylko o wykonywanie ruchów. Chodzi o zrobienie wszystkiego, co jest konieczne, aby zapewnić uczniom sukces.

W Mid-South uważamy, że mamy moralny obowiązek dbać o ludzi, którzy tu mieszkają. Tak jak mały chłopiec wiedział, że nie może uratować każdej rozgwiazdy wyrzuconej na brzeg, wiemy, że nie możemy uratować wszystkich. Ale za każdym razem, gdy pomagamy komuś w lepszej przyszłości, odnosimy wielkie zwycięstwo dla tego ucznia. I to nie wszystko. To także zwycięstwo dla ich rodziny, naszej społeczności, naszego narodu i naszego świata.

Lokalizacje

West Memphis

Address
West Broadway Avenue,2000
72301 West Memphis, Arkansas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium