Arizona State University Herberger Institute for Design and the Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Arizona State University Herberger Institute for Design and the Arts to największa kompleksowa szkoła projektowania i sztuki w kraju, zlokalizowana na dynamicznym uniwersytecie badawczym XXI wieku.

Herberger Institute for Design and the Arts oferuje ponad 70 stopni i koncentracji w naszych pięciu szkołach sztuki, sztuki, mediów i inżynierii, projektowania, filmu, tańca oraz teatru i muzyki. Niezależnie od tego, czy uprawiasz muzykę, architekturę, taniec, teatr, projektowanie, sztukę wizualną czy film, twórcza doskonałość wymaga zarówno opanowania Twojej dyscypliny, jak i rozwoju twórczej ekspresji. W Herberger Institute for Design and the Arts ASU będziesz doskonalić się, wprowadzać innowacje i rozwijać się.

Z ponad 5000 studentów, prawie 400 wykładowcami, 130 opcjami programowymi i tradycją najwyżej ocenianych programów, jesteśmy zobowiązani do przedefiniowania szkoły projektowania i sztuki XXI wieku. Nasza uczelnia jest zbudowana na połączeniu dyscyplin, w przeciwieństwie do innych programów w kraju, obejmujących Szkoły Artystyczne; Sztuka, media i inżynieria; Muzyka, taniec i teatr; Szkoła Projektowania, Nowa Amerykańska Szkoła Filmowa; oraz Muzeum Sztuki Uniwersytetu Stanowego Arizony.

Nasi absolwenci rozwijają umiejętność generatywności i przedsiębiorczości, współpracują w ramach dziedzin artystycznych i między nimi oraz generują nierutynowe rozwiązania złożonych problemów. Dzięki tak szerokiemu kontaktowi z kreatywnym myśleniem i rozwiązywaniem problemów nasi absolwenci są dobrze przygotowani do przewodzenia na każdej arenie naszej gospodarki, społeczeństwa i kultury.

Lokalizacje

Tempe

Address
South Forest Mall,1001
85287 Tempe, Arizona, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: