School of Architecture - Syracuse University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1873 roku, w Syracuse University School of Architecture konsekwentnie plasuje się wśród najlepszych szkół architektury w kraju.

Przyczyny najczęściej cytowane są naszą zaangażowanych i różnych wydziałów, nasz numer i różnorodne możliwości studiowania za granicą w kraju, a nasze, profesjonalne akredytowane programy studiów, które zapewniają studentom umiejętności technicznych i wiedzy kulturowej niezbędnych do wykonywania zawodu w coraz bardziej konkurencyjnym światowym Rynek.

Doświadczenie studio w centrum naszych programów, skupia się na intensywnej eksploracji procesu twórczego, wspierany przez najbardziej wymagających podejścia do historii i teorii w kontekście technologii, które informują o przyszłości naszej dziedzinie. Szkoła zapewnia wysoce innowacyjne środowisko dla edukacji projektowej, w którym studenci korzystają z bogatej komunikacji jeden-na-jeden z dedykowanego wydziału w formalnych i nieformalnych interakcji opinie.

Przygotowanie studentów do świata ukształtowanego przez globalizację, Wydział Architektury oferuje studia za granicą semestry w Londynie i Florencji w naszych ośrodkach uniwersyteckich, w których pracują w pełnym wymiarze godzin Wydziale Architektury. Studenci mają również możliwość spędzenia semestru w Fisher Center w Nowym Jorku, zakładu otwartego w 2013 r state-of-the art Uniwersytetu. Krótsze programy studiów za granicą są dostępne w miejscach takich jak Tajwan, Turcji, Japonii, Chinach i Indiach. Szkoła stwarza także światowej klasy praktyków i nauczycieli do nauczania i wykład w naszym domu kampusu, jak wykazano przez naszych odwiedzających serii wykładów prezentujących znanych architektów i projektantów, a nasze wizyty programu krytyk, w której profesorowie prowadzą uznane międzynarodowo studia na uczelni.

W ciągu ostatniej dekady, praktyki architektury przeszła dramatyczną zmianę, umieszczając architekta, po raz kolejny, w centrum jednych z najbardziej definiujących problemów naszych czasów. Wydział Architektury nie tylko nadąża za tymi zmianami, ale nasi wykładowcy, pracownicy, studenci i absolwenci prowadziły i nadal prowadzą starań, aby lepszego świata poprzez projektowanie lepszych budynków i miast. Zapraszamy do odwiedzenia i do nas dołączyć.

Michael mówiDr Dziekan, Wydział Architektury

Historia Szkoły

Jako jeden z najstarszych programów w USA, Syracuse Architektura wzrosła od skromnych początków, aby stać się krajowym liderem w kształceniu przyszłych architektów.

Szkoła ma bogatą historię i odróżnić, począwszy od roku 1873, trzy lata po Syracuse University powstała, gdy architektura powstała jako jeden z dwóch nowych działów w ramach Kolegium Sztuk Pięknych George'a Comfort Fisk, dziekana nowego Kolegium Sztuk Pięknych , który założył Metropolitan Museum w Nowym Jorku.

Dział początkowo zaproponowano czteroletni program prowadzący do Bachelor of architektury, pierwszy program tego typu w kraju. Dziekan Fisk zaciągnął usług profesorów z wydziału malarstwa i Kolegium Sztuk Wyzwolonych. On również zwrócił lokalnych architektów, takich jak Horatio Nelson White, Archimedesa i Ward Russell, Wellington Ward, i poprosił ich, aby uczyć projekt architektoniczny - bez wynagrodzenia. Poleganie na lokalnych architektów za darmo instrukcji nadal dobrze w the1900-tych, po części ze względu na oszczędności, ale także jako standardowa praktyka wzorowany Ecole de Beaux Arts w Paryżu, światowej architektury premiera szkoły. Dostosowanie wydziału architektury w Wyższej Szkole Sztuk Pięknych stworzyła projekt, który trwa ostrość do dziś. Pierwsze zajęcia ukończył w architekturze były małe, z 74 uczniów uzyskał dyplom w latach 1900 i 1922. Frances Whipple Bigelow została pierwszą kobietą, która ukończyła szkołę w 1898 roku. W programie architektura wzrosła, to w obliczu stałego wyzwaniem znalezienia odpowiedniego miejsca. Podczas jego wczesnych latach, pierwszy dom Kolegium Sztuk Pięknych był w Sali Języków. Przeniósł się do nowo wybudowanej Crouse College 1883, następnie w roku 1908 Steele Hall, a na końcu do nowo zaprojektowanej, Skylit Slocum Hall w 1919 roku. Slocum został zaprojektowany przez Frederick Rozrywek, w 1895 absolwent Kolegium Sztuk Pięknych, którzy pod przewodnictwem Wydziału Architektury od 1902 do 1934 roku, a profesora Earl Hallenback Klasy 1897. Wspólnie Revels i Hallenbeck zaprojektowane szereg Syracuse University zabytków, w tym Carnegie Library, Archbold Stadium i BOWNE i Lyman salach.

Podczas postu I wojnie światowej okres, Europejski modernizm zaczął przenikać do architektury amerykańskiej szkoły. Podczas Syracuse University przyznał trend, że nadal podkreślają nauczania tradycyjnych, pragmatycznych stylów. W tym czasie Uniwersytet sobie sprawę, że czteroletni program nauczania nie może odpowiednio wyposażyć architekta dla praktyki. W 1934 roku, Lemuel C. Dillenback został sprowadzony z Columbia University uczyć projektowania. Wkrótce został Dział krzesło, i pod jego kierownictwem, piąty rok został dodany do programu w postaci tezy, które zawarte rysunki konstrukcyjne i specyfikacji, z 184 punktów wymaganych do ukończenia studiów. W 1937 roku powstał program studiów podyplomowych w zakresie planowania urbanistycznego i badań. 1930 i 1940 roku zapoczątkowało autonomii dla programu architektury.

Pragmatyczne tonu szkoły został zaostrzony po II wojnie światowej, kiedy 150 weteranów zalane program. Chcąc dostać się na swoje życie i karierę, byli zmotywowani i praktyczne o swoich celów. W 1957 roku, kiedy Dillenback emerytowany profesor D. Kenneth "Doc" Sargent '27 udało mu, kładąc nacisk na utrzymanie tytuł i władzę dziekana. W ten sposób szkoła stała się odrębnym podmiotem z Kolegium Sztuk Pięknych. Wybitny lekarz, Sargent rozpoczął nauczanie w 1930 roku i głęboki wpływ programu na następne czterdzieści lat. Sargent umieszczone wysoko ceni profesjonalizm, jak również na szerokim Sztuki wyzwolone. Wierzył, że architekci mają być dobrze wykształcony, aby stać się liderami, a podczas swego czasu jako dziekan, opcja sześciolatek został stworzony, które przyznało stopni B. Arch i M. Arch.

Późne lata 60-te były lata studenckiego kampusu niepokojów na Syracuse, które miały swój wpływ na Wydział Architektury. W 1969 roku zrezygnował z funkcji dziekana Sargent. Jego następcą został serii działania i dziekanów tymczasowych, a ostatecznie przez Johna Fishera, który prowadził szkołę jako dziekan tylko przez kilka lat. Werner Seligmann, wielokrotnie nagradzany architekt i znawca Franka Lloyda Wrighta i Le Corbusiera, został mianowany dziekanem w 1976 roku, i ustawić wyraźny kurs na następne kilkanaście lat. Widoczność szkoły i międzynarodowe uznanie wzrosła o ustanowieniu programu wizyty krytycy wystawy, wykłady i serii oraz ustanowienia programu we Florencji w 1980 roku. W późnych latach 80-tych, szkoła otrzymała dotację IBM blisko pół miliona dolarów, pozwalających na rozwój interdyscyplinarnego laboratorium komputerowego w Slocum. W 1990 roku zrezygnował z funkcji dziekana Seligmann i wrócił do wydziału. Program Florencja, często nazywany "perłą w koronie architektury programu nauczania," w dalszym ciągu odgrywa strategiczną rolę pomiędzy trzecim i piątym roku studiów pierwszego stopnia. Bruce Abbey, były przewodniczący i dziekan na Uniwersytecie w Wirginii, został mianowany dziekanem w 1990 roku. Uniwersytet w Syracuse, w obliczu poważnego kryzysu fiskalnego stworzoną przez zmiany demograficzne, ocenia swoje programy i stwierdziła, że ​​skoro Wydział Architektury był głównym ośrodkiem jakości, to zasłużył dodatkowego wsparcia. Wynagrodzenia zostały podniesione, Slocum Hall zmodernizowane, zainstalowane nowe urządzenia komputerowe i badania wydziału obsługiwane. Studenci architektury w rankingu najlepszych z tych dopuszczonych przez Uniwersytet, i hands-on-podejściu do nauczania wykonane Szkoła modelu na studencie badawczej uczelni. Podczas swojej dwunastoletniej kadencji, Opactwo rozszerzony program architektury przez więcej kursów humanistycznych, więcej zajęć i zachęcanie do bardziej zróżnicowanych punktów architektonicznych widzenia.

W 2002 roku Abbey ustąpił dziekana, aby powrócić do etat nauczania. Profesor Arthur McDonald prowadził szkołę jako dziekan okresowego na kolejne dwa lata, podczas gdy przeprowadzono poszukiwanie nowego stałego dziekana.

Mark Robbins objął stanowisko dziekana Wydziału Architektury na Uniwersytecie Syracuse w 2004 roku. Pod przewodnictwem kanclerz Nancy Cantor, Szkoła i Uniwersytet stał się znaczne siły w mieście Syrakuzy, przyczyniając się do stworzenia bardziej kampus miejski i gęstszą miasto podczas podżeganie eksploracji granic pomiędzy nimi. W tym czasie, prodziekan i dyrektorzy pozycjach rozwoju i komunikacyjnych zostały dodane do struktury administracyjnej służyć rosnącym potrzebom szkoły. W 2007 roku program Syrakuzy Architektura Londyn został uruchomiony na Farraday Center Uniwersytetu, w 2009 roku program Syrakuzy Architektura w Nowym Jorku została wprowadzona w nowej przestrzeni w studiu w połowie miasta Manhattan.

Inicjatywa stypendium pięcioletni do dalszego różnorodność studentów została wprowadzona, a także wizyt rekrutacji w głównych miastach w całym kraju, które wzmocnione tę inicjatywę i rozszerzonymi remisu geograficzny Uczelni. Partnerstwo powstało z innymi ośrodkami na uczelni do wspierania nauczania i badań naukowych wydziału. W 2005 roku, na północy stanu: Centrum Projektowania, Badań Naukowych i Nieruchomości powstała w Szkole jako zasób dla miasta i regionu, uczelni, zapewniając środki, dzięki którym architekci, wykładowcy i studentów pracował rzeczywistych projektów w Syracuse. Robbins ustąpił ze stanowiska dziekana w 2012 i profesor Randall Korman był dziekanem przejściowym od 2012 do roku 2013.

W 2013 roku Michael Mówi stał się dziesiątym dziekan School. Był wcześniej dziekan College of Design na Uniwersytecie w Kentucky, a także były dyrektor programu studiów podyplomowych w Southern California Institute of Architecture w Los Angeles. Jako naukowiec i lidera w edukacji projektowania, Michael podkreśla, innowacyjnego podejścia i interdyscyplinarne połączenia koncentrują się na świecie rzeczywistym rozwiązywania problemów.

W Syrakuzach, rozwinął szereg warsztatów na nowo uruchomionej Syracuse University Fisher Center w Nowym Jorku o nazwie Projekt i Polityka, wprowadziła nowe programy studiów podyplomowe, i ustanowił współpracę z uczelniami bieżących i urzędników rządowych w Tajwanie i Hong Kongu.

Lokalizacje

Syrakuzy

Address
201 Slocum Hall
Syracuse

13244 Syrakuzy, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium