Aquinas Institute Of Theology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zainspirowany wiarą katolicką i misją dominikańską, Aquinas Institute Of Theology kształci mężczyzn i kobiety do nauczania, usługiwania i przewodzenia. W Instytucie Akwinu twoja edukacja wykracza daleko poza nasze sale lekcyjne. Naszą misją jest tworzenie społeczności uczonych i miejsca rozmowy. Nie tylko szkoła teologiczna, znajdziesz tutaj wiarygodną, różnorodną wspólnotę wyznaniową i wioskę akademicką kwitnącą w Instytucie Akwinu.

Aquinas Institute Of Theology oferuje różne programy, które strategicznie łączą stymulujące studia akademickie, solidne przygotowanie duszpasterskie i praktyczną edukację terenową z mentorami w posłudze i formacji duchowej świeckich studentów. W rezultacie nasi absolwenci są dobrze przygotowani i posiadają doskonałe referencje, aby służyć nieskutecznemu przywództwu Kościoła.

Programy świadectw absolwentów w Instytucie Akwinu oferują studentom możliwość uzupełnienia studiów lub nadania im określonego kierunku. Studenci zdobywają wiedzę niezbędną do prowadzenia ukierunkowanych posług w Kościele dzięki skoncentrowanym zajęciom i przyspieszonemu formatowi.

W Instytucie Akwinu celowo tworzymy środowisko akademickie i wspólnotę wyznaniową, które odzwierciedlają obecną rzeczywistość przywództwa w naszym Kościele. Nasi świeccy studenci mogą uczyć się razem z braćmi dominikańskimi w ramach formacji specjalnej jako zakonnicy ślubowani. Nasi bracia studenci z Dominikany mogą uczyć się razem z innymi osobami z różnych środowisk i środowisk. Nasza wizja pozwala uczniom uczyć się od siebie nawzajem w wyjątkowy sposób, ucząc naszych świeckich studentów i braci dominikanów, jak wypełniać misję naszego Kościoła jako współodpowiedzialnych przywódców.

Lokalizacje

St. Louis

Address
South Spring Avenue,23
63108 St. Louis, Missouri, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: