Przeczytaj oficjalny opis

Na Andrew Jackson University, to jest to co zostało o od pierwszego dnia. Kiedy Robert Norris rozpoczął na Uniwersytecie w 1994 r., miał marzenie: stworzyć program edukacyjny, który był dostępny i niedrogi. W pierwszych dniach, Robert był dumny z hasłem - "Dostarczamy wysokiej jakości kształcenia do domu." Od pierwszego dnia, nasza skupia się na naszych studentów, a my wzrosła z nimi. W 1994 roku internet był jeszcze w powijakach, a kształcenie na odległość była dostarczana za pośrednictwem papieru sposób, w jaki został na sto lat. Technologia ma dziś podjąć kształcenie na odległość komórkowych. Nasze kursy są elastyczne i mogą być podejmowane zawsze i wszędzie. Nasi studenci mają swobodę ukończenia zajęć, gdy pasuje do ich życia. Aby im pomóc, naszego wydziału mają tę samą wolność - uczyć naszych uczniów zawsze i wszędzie. W 2008 roku obchodzimy nasze 15-gi roku naszych 10 w akredytowanej instytucji. Zrobiliśmy z czym marzyć Robert do szkoły z trzech wymienionych uczelni i jedenaście programów studiów. Na Andrew Jackson University, edukacji jest całkowicie mobilne. To naprawdę może być stosowany w dowolnym miejscu, a nasi uczniowie dostają to, czego potrzebujesz, aby iść tam, gdzie chcą się udać! Misji Andrew Jackson misji Uniwersytetu jest zapewnienie odpowiedniego wykształcenia najwyższej jakości za rozsądną cenę do pracujących osób dorosłych, którzy pragną rozwoju kariery i życia większą satysfakcję. Ta misja jest wspierany przez rozwój w University College, że nie tylko zaspokajania potrzeb ludności, ale także zająć się nauka wymogów określonych zawodów, które są zaniedbane przez głównego nurtu nauki.  

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Andrew Jackson University

Mistrz Administracji Publicznej jest programem studiów magisterskich, który przyciąga te kierownictwo planowania lub kariery menedżerskiej w rządzie federalnym, stanowym ... [+]

Studia magisterskie oferowane w Andrew Jackson University są przeznaczone dla absolwentów szkół wyższych, którzy obecnie posiadają lub aspirują do posiadania stanowisk średniego szczebla lub kierownicze. Są to osoby, które chcą pogłębiać i wzbogacać swoją karierę poza akademikiem poprzez głębsze i dokładniejsze przygotowania zawodowe w swoich wybranych dziedzinach.

Stopnie magistra oferowane w Andrew Jackson University zapewniają studentom gruntowną wiedzę o konkretnym polu i opanowanie metod efektywnego stypendium. Aby osiągnąć misję uniwersytecką i cel, programy studiów koncentrują się na następujących kryteriach:

Każdy program nauczania najpierw uczy studentów, jak nauczyć się skutecznie i zintegrować wiedzę, aby mogli efektywniej rozpocząć naukę. Ten proces pomaga promować samodyscyplinę, samoocenę i samodzielność. Każdy program studiów jest administrowany przez zespół instruktażowy, który będzie prowadził, nauczał i motywował uczniów. Zwiększone zaufanie i większe poczucie poczucia własnej wartości studentów korzystają z tego wzmocnione poprzez to regularne interakcje. Każdy program studiów jest zbudowany wokół solidnego i odpowiedniego programu nauczania, który odzwierciedla aktualną wiedzę i aplikacje i wymaga od studentów rozwijania zaawansowanych umiejętności niezbędnych do pomyślnego awansu zawodowego. Każdy program studiów promuje stypendium poprzez studiowanie aktualnych tekstów i odczytów wyższego poziomu. Studenci będą mieli okazję poznać koncepcje centralne, a następnie analizować i stosować te zasady poprzez interesujące projekty, dokumenty, studia przypadków i ćwiczenia aplikacji do praktycznych sytuacji. Te rzeczywiste aplikacje zachęcają uczniów do stosowania tego, czego nauczyli się wspierać innych w ustawieniach rodziny, zatrudnienia i społeczności. Każdy program nauczania uczy studentów, aby zapytać, badania, mierzyć i rozum. Chociaż badania teoretyczne nie są wymagane, studenci opanują techniki tworzenia postaw i rozwiązywania problemów i... [-]
Stany Zjednoczone Birmingham
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku