American Film Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Amerykański Instytut Filmowy Jest obietnica Ameryki do zachowania dziedzictwa filmowego, na cześć artystów i ich prace i wychowywać następne pokolenie gawędziarzy. Jako sztuki niekomercyjnej organizacji edukacyjnych, AFI zapewnia przywództwo w filmie i telewizji i jest dedykowany do inicjatyw, które angażują się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość sztuki ruchomych obrazów. AFI Archiwum i AFI Katalog Filmów Fabularnych zachowanie Legacy of America filmowego dziedzictwa dla przyszłych pokoleńObejmujący rzadki materiał z całej historii ruchomego obrazu i zestawiania autorytatywny zapis pierwszych 100 lat amerykańskiego filmu.

AFI honoruje twórców filmowych i telewizyjnych i ich pracy poprzez organizowanie różnych rocznych programów i wydarzeń specjalnych, w tym Nagroda AFI Życie Achievement i AFI NAGRODY. Nagroda AFI Życie Osiągnięcie pozostał najwyższe wyróżnienie dla kariery w filmie i wykazuje ogromną moc i sztuki filmowej. Nagród AFI, 21 century filmu i telewizji almanach Instytutu, obchodzi najwybitniejsze filmy i programy telewizyjne roku i twórcze zespoły za nimi w niekonkurencyjnych atmosferze. AFI pochwala filmowców i miłośników filmowych alike z wystaw filmowych w ciągu całego roku; silverdocsPrzedstawia pięć dni międzynarodowych dokumentalnych i jest jedynym festiwalem w Stanach Zjednoczonych dedykowane do pokazów i wydarzeń, które łączą widzów, twórców i liderów politycznych w Waszyngtonie; AFI Srebrny Teatr i Centrum Kultury oferuje programowanie przez cały rok w obszarze Washington, DC; AFI FEST przedstawiony przez Audi, prezentacja Instytutu dla najlepszych filmów festiwalowych roku i szansa dla filmowców mistrzowskich i wschodzących artystów, aby wspólnie z publicznością w samym sercu Hollywood, AFI FEST jest jedynym festiwalem jego postury, który jest wolny dla publiczności. AFI's godne 100 LAT ... 100 Listy FILMY przywrócić klasyczne amerykańskie filmy do milionów miłośników filmu na całym świecie.

AFI kształci następną generację opowiadaczy u AFI Conservatory, Który został konsekwentnie uznawany za jeden z najlepszych na świecie szkół filmowych. współpracy, hands-on środowisku produkcyjnym z naciskiem na opowiadanie pochwali wybitni absolwenci konserwatorium w tym Darren Aronofsky, Patty Jenkins, Janusz Kamiński, Heidi Levitt, Matthew Libatique, David Lynch, Terrence Malick, Wally Pfister, Robert Richardson, Ed Zwick i wiele, wiele więcej. AFI Conservatory oferuje dwuletnią magistra Sztuk Pięknych w sześciu dyscyplinach: Kinematografii, reżyserii, montażu, produkcji, scenografii i scenariuszy.

Prestiżową Kuratorium pod przewodnictwem Sir Howard Stringer przez i Zarządu, przewodniczy Bob Daly, wraz z prezydentem i CEO Bob Gazzale, składa się z kluczowych postaci z rozrywki, biznesu i środowisk akademickich, które prowadzą AFI, Jako organizacja non-profit edukacyjnej, opiera się na hojnego wsparcia finansowego ze sztuk ruchomych obrazów entuzjastów jak ty, aby zapewnić środki finansowe na jej programy i inicjatywy. Zostań AFI członkiem dziś i odgrywają swoją rolę w zachowaniu, jak również dokonywania amerykańską historię filmu.

Lokalizacje

Los Angeles

American Film Institute

Address
American Film Institute
2021 North Western Avenue

CA 90027-1657 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 323-856-7600