Przeczytaj oficjalny opis

Test Amerykański Instytut Filmowy Jest obietnica Ameryki do zachowania dziedzictwa filmowego, na cześć artystów i ich prace i wychowywać następne pokolenie gawędziarzy. Jako sztuki niekomercyjnej organizacji edukacyjnych, AFI zapewnia przywództwo w filmie i telewizji i jest dedykowany do inicjatyw, które angażują się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość sztuki ruchomych obrazów. AFI Archiwum i AFI Katalog Filmów Fabularnych zachowanie Legacy of America filmowego dziedzictwa dla przyszłych pokoleńObejmujący rzadki materiał z całej historii ruchomego obrazu i zestawiania autorytatywny zapis pierwszych 100 lat amerykańskiego filmu.

AFI honoruje twórców filmowych i telewizyjnych i ich pracy poprzez organizowanie różnych rocznych programów i wydarzeń specjalnych, w tym Nagroda AFI Życie Achievement i AFI NAGRODY. Nagroda AFI Życie Osiągnięcie pozostał najwyższe wyróżnienie dla kariery w filmie i wykazuje ogromną moc i sztuki filmowej. Nagród AFI, 21 century filmu i telewizji almanach Instytutu, obchodzi najwybitniejsze filmy i programy telewizyjne roku i twórcze zespoły za nimi w niekonkurencyjnych atmosferze. AFI pochwala filmowców i miłośników filmowych alike z wystaw filmowych w ciągu całego roku; silverdocsPrzedstawia pięć dni międzynarodowych dokumentalnych i jest jedynym festiwalem w Stanach Zjednoczonych dedykowane do pokazów i wydarzeń, które łączą widzów, twórców i liderów politycznych w Waszyngtonie; AFI Srebrny Teatr i Centrum Kultury oferuje programowanie przez cały rok w obszarze Washington, DC; AFI FEST przedstawiony przez Audi, prezentacja Instytutu dla najlepszych filmów festiwalowych roku i szansa dla filmowców mistrzowskich i wschodzących artystów, aby wspólnie z publicznością w samym sercu Hollywood, AFI FEST jest jedynym festiwalem jego postury, który jest wolny dla publiczności. AFI's godne 100 LAT ... 100 Listy FILMY przywrócić klasyczne amerykańskie filmy do milionów miłośników filmu na całym świecie.

AFI kształci następną generację opowiadaczy u AFI Conservatory, Który został konsekwentnie uznawany za jeden z najlepszych na świecie szkół filmowych. współpracy, hands-on środowisku produkcyjnym z naciskiem na opowiadanie pochwali wybitni absolwenci konserwatorium w tym Darren Aronofsky, Patty Jenkins, Janusz Kamiński, Heidi Levitt, Matthew Libatique, David Lynch, Terrence Malick, Wally Pfister, Robert Richardson, Ed Zwick i wiele, wiele więcej. AFI Conservatory oferuje dwuletnią magistra Sztuk Pięknych w sześciu dyscyplinach: Kinematografii, reżyserii, montażu, produkcji, scenografii i scenariuszy.

Prestiżową Kuratorium pod przewodnictwem Sir Howard Stringer przez i Zarządu, przewodniczy Bob Daly, wraz z prezydentem i CEO Bob Gazzale, składa się z kluczowych postaci z rozrywki, biznesu i środowisk akademickich, które prowadzą AFI, Jako organizacja non-profit edukacyjnej, opiera się na hojnego wsparcia finansowego ze sztuk ruchomych obrazów entuzjastów jak ty, aby zapewnić środki finansowe na jej programy i inicjatywy. Zostań AFI członkiem dziś i odgrywają swoją rolę w zachowaniu, jak również dokonywania amerykańską historię filmu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

American Film Institute

Program Montaż został zaprojektowany wokół estetycznych, technicznych i wspólnych aspektów postprodukcji ze skupianiem się na opowiadania. Stypendyści rozwijać umiejętnoś ... [+]

Program Montaż został zaprojektowany wokół estetycznych, technicznych i wspólnych aspektów postprodukcji ze skupianiem się na opowiadania. Stypendyści rozwijać umiejętności jako redaktorzy, wydawcy i producenci asystent poprodukcyjne podczas współpracy z innymi członkami zespołu.

Sony cyfrowe Arts Center jest Avid opartym na state-of-the-art obiekt poprodukcyjny.

Pierwsza redakcja roku prace nad sześcioma projektami narracyjnych cyfrowych - z instrukcji w tym nie tylko obraz i efekty wizualne edycję, ale także estetykę projektowania dźwięku - co tworzą i wymieszać dźwięk z Pro Tools stacji roboczych audio.

Drugi rok Fellows edycji współpracować przy dwóch projektach filmowych lub cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, biorąc ich przez cały proces postprodukcji, replikacji typu studio lub niezależną produkcję i rozwój profesjonalnych relacji z zewnętrznymi dostawcami.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
American Film Institute

Rozwijające się dogłębnej znajomości wszystkich aspektów produkcji twórczej i fizycznego, produkując Fellows skończyć ze zdolnością do twórczego myślenia i prowadzić z za ... [+]

Rozwijające się dogłębnej znajomości wszystkich aspektów produkcji twórczej i fizycznego, produkując Fellows skończyć ze zdolnością do twórczego myślenia i prowadzić z zaufania i autorytetu.

Pierwsze Fellows roku wyprodukować trzy narracyjne projekty we współpracy z Fellows z innych dyscyplin. Uczestniczą oni w swoich zespołów w obu kreatywnych i produkcyjnych spotkań, podczas których ich indywidualne projekty są dyskutowane i rozwiniętych. Produkujące Stypendyści uczestniczą również cotygodniowe warsztaty i seminaria, w których uczą się o roli i odpowiedzialności producenta w procesie produkcji filmowej.

W drugim roku, producenci zespół z Fellows w innych dyscyplinach, aby utworzyć krótką produkcję tezy narracji. Dodatkowo, są one zobowiązane do stworzenia filmu fabularnego lub projekt telewizyjny jako integralny element ich indywidualnego portfela tezy. Produkujące Fellows angażują się także w cyklu warsztatów i seminariów na temat wszystkich aspektów twórczej produkujących przedsiębiorczości.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
American Film Institute

Przyciągając artystów z architekturą, projektowaniem wnętrz, wzornictwa, sztuki malowniczej teatralnych i innych pokrewnych dziedzinach, program nauczania Design Produkcj ... [+]

Przyciągając artystów z architekturą, projektowaniem wnętrz, wzornictwa, sztuki malowniczej teatralnych i innych pokrewnych dziedzinach, program nauczania Design Produkcja skupia się na procesie twórczym wizualnie i fizycznie rozwija środowisko, które staje się istotnym elementem procesu opowiadania. Projektanci produkcyjne muszą posiadać głębokie zrozumienie historii, aby stworzyć wiarygodny i realistyczny świat na ekranie.

Pierwsze Fellows roku współpracują na co najmniej trzy projekty produkowane narracyjne, uczenie przekształcać wzory w rzeczywistość w studiu lub lokalizacji, przy zachowaniu ograniczonych budżetów. Stypendyści rozwijania umiejętności w zakresie projektowania poprzez zajęcia, warsztaty i praktycznej konstrukcji, koncentrując się w pierwszym roku na tradycyjnych metod projektowania do wyrażania swoich pomysłów. Cyfrowe narzędzia i techniki projektowania są integralną częścią programu nauczania i są przedmiotem drugiego roku.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku