Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Harold Lloyd Murphy Graduate School

Decyzja o kontynuowaniu edukacji jest dowodem Twoich pragnień, aby mieć bezpośredni wpływ na ten świat. I czy chcesz nauczyć jutrzejszych liderów, pracować nad lekarstwem na choroby lub stać się prawdziwym agentem zmian polityki, ASU jest zobowiązana do zapewnienia wydziału, zasobów i światowej edukacji, której potrzebujesz.

Teraz nadszedł czas, aby znaleźć swoją przyszłość w dziedzinie badań, rehabilitacji, doradztwa, edukacji lub polityki z zaawansowanym absolwentem lub doktoratem z Graduate School na Alabama State University.

Wizja kształcenia absolwentów

Wizja edukacji absolwentów jest następująca: promowanie środowiska synergistycznego wspierającego transformacyjną i światową klasę edukacji absolwentów na Alabama State University.

Misja szkolna Harolda Lloyda Murphy'ego

Podstawową misją Szkoły Murphy Graduate jest: (1) zapewnienie kierownictwu doktoratu uniwersytetu, specjalisty edukacyjnego, stopnia magisterskiego i certyfikacyjnego, programów studiów podyplomowych; (2) służyć jako ogólnoeuropejski obrońca postępów w kształceniu absolwentów; Oraz (3) zapewniają nadzór nad standardami doskonałości, uczciwości i sprawiedliwości we wszystkich programach magisterskich.

Alabama State University jest uczennicą, pielęgniarską, wszechstronną i zróżnicowaną społecznością historycznie czarną Uniwersytetem, której zadaniem jest osiągnięcie doskonałości w nauczaniu, badaniach i usługach publicznych. Uniwersytet wypełnia swoją misję poprzez sprzyjanie krytycznej myśli, twórczości artystycznej, kompetencji zawodowych i odpowiedzialnemu obywatelstwu w swoich uczniach; Poprzez dodanie do wiedzy w celu poprawy jakości życia poprzez badania i odkrycie; I pomagając w rozwoju państwa i narodu poprzez przemyślaną służbę publiczną. Oferując studia doktoranckie, Uniwersytet utrzymuje wykształcenie naukowe i twórcze, najnowocześniejsze udogodnienia oraz atmosferę, w której wszyscy członkowie społeczności kampusu mogą pracować i uczę się w przyjemnym i satysfakcjonującym otoczeniu. Zgodnie z jego przekonaniem, że rasa, płeć, status ekonomiczny hamują inteligencję, kreatywność czy osiągnięcia, ASU oferuje pomost do sukcesu dla tych, którzy zobowiązują się do dążenia do budowy elementów, rozwoju, wytrwałości i wynagradzania.

Lokalizacje

Montgomery

Address
915 S Jackson St
Montgomery, AL 36104
USA

36104 Montgomery, Alabama, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy