Adelphi University Ruth S. Ammon School of Education & Health Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako społeczność naukowa, Adelphi's College of Education and Health Sciences jest zaangażowana w zapewnianie możliwości edukacyjnych dla rozwoju zawodowego poprzez tworzenie autentycznych doświadczeń akademickich i terenowych, kultywowanie szacunku dla zróżnicowanej populacji, której służymy, przyjmowanie praktyk etycznych i przygotowywanie naszych uczniów do refleksyjnej zmiany agentów poprzez badania, współpracę i przywództwo.

Przygotowujemy nauczycieli i pracowników służby zdrowia do bycia liderami w naszym globalnym społeczeństwie dzięki ukierunkowanym na studentów programom studiów licencjackich i magisterskich, doświadczeniom i możliwościom badawczym.

Wyższa Szkoła Edukacji i Nauk o Zdrowiu to wysoce zaangażowana społeczność modelująca interdyscyplinarną współpracę poprzez programy akademickie, inicjatywy badawcze i zaangażowanie społeczności. Absolwenci to poszukiwani profesjonaliści, przygotowani do służby różnorodnym społecznościom.

Nasze wartości stanowią podstawę naszej filozofii edukacji. Wartości przekładają się na cele edukacyjne i cele, które kierują wszystkim, co robimy, w klasie i poza nią.

Uważamy, że nauczyciele i praktycy muszą być uczonymi, którzy cenią i angażują się w uczenie się przez całe życie. Nasza społeczność wspiera niekończące się poszukiwanie wiedzy, przemyślanych przemyśleń i ewoluujących praktyk.

Cenimy ludzką godność i różnorodność we wszystkich formach, akceptujemy nasze różnice i szanujemy wszystkie głosy. Rozumiemy zbiorową siłę tkwiącą w w pełni włączających społecznościach, w których każda może w pełni wykorzystać swój potencjał do wniesienia wkładu.

Rozumiemy, że jako nauczyciele i praktycy jesteśmy z natury liderami i wzorami do naśladowania we wszystkim, co robimy. Pracujemy nad budowaniem silnych, zaangażowanych społecznie społeczności, które nieustraszenie dążą do bardziej sprawiedliwego świata.

Lokalizacje

Garden City

Address
South Avenue,1
11530 Garden City, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: