AMLOTUS Language & Professional School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KURSY AMLOTUSA

Ogólne ESL

Celem tego kursu jest rozwinięcie umiejętności rozumienia i tworzenia podstawowych dźwięków, słownictwa i wzorców zdań w amerykańskim języku angielskim.

Academic ESL

Celem kursu Academic ESL jest rozwijanie umiejętności czytania i pisania w nauce poprzez badanie szerokiej gamy materiałów do czytania i opracowanie eseju.

Intensywny angielski biznesowy

Celem tego kursu jest rozwinięcie umiejętności rozumienia i wykorzystywania terminologii biznesowej i pracy w celu efektywnej komunikacji w środowisku biznesowym.

Kurs wyborczy

Kultura amerykańska, aktualne wydarzenia

Celem zajęć fakultatywnych jest skoncentrowanie się na kursach z powodzeniem funkcjonujących w języku angielskim dla określonych celów. Kursy do wyboru poszerzają twoje zainteresowania i oferują lekcje, które są wielokulturowe i międzykulturowe, a ich zakres jest liniowy.

Kurs przygotowawczy iBT TOEFL

Celem tego kursu jest dalszy rozwój umiejętności i zaufania studentów do egzaminów TOEFL iBT

Program certyfikatów TESOL

Celem programu certyfikatu TESOL jest zapewnienie osobom, które są zainteresowane nauczaniem podstawowych umiejętności i strategii ESL lub EFL, aby odnieść sukces w klasie. Program wyposaża studentów w podstawy do nabywania języków, metodologii ESL i przygotowuje ich do dalszych studiów lub rozwoju zawodowego.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
500 8th Ave, 909
10018 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: