Przeczytaj oficjalny opis

Okan University, Jeden z najmłodszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się uczelni w Turcji, została założona przez Okan Kultury, Edukacji i Sportu Fundacji w 1999 roku i rozpoczął życie akademickie w latach 2003-2004. Od roku akademickiego 2006-2007, szybko rosnąca uniwersytet został zlokalizowany w nowym, nowoczesnym kampusie Akfırat.

Prawda, jego motto, "Uniwersytet Najbliżej Biznesu Life" Okan University skutecznie łączy teorię i praktykę dzięki zastosowaniu nauczycieli akademickich, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach, przyjmując współczesne podejście do edukacji, a koncentrując się na badaniach zorientowanych na praktykę, które przygotowują uczniów do życia zawodowego, począwszy od pierwszego roku studenckiego badanie. Rzeczywiście, uniwersytet, który miał przyjemność zaprezentować pierwsze absolwentom dyplomów w latach 2006-2007, wypełnił obietnicę jego motto, jak wszyscy członkowie jego pierwszej klasy ukończeniu absolwentów znalazło zatrudnienie.

Okan University ma na celu zbudowanie mostu między akademickich i świata biznesu. W tym celu uczelnia umożliwia studentom pracę w firmach jako część jego życia Przygotowanie programu dla firm, począwszy od ich pierwszego roku studiów. Ten program pomaga nie tylko studentów do zapoznania się z życia gospodarczego i poprawy ich wiedzy i umiejętności poprzez umieszczenie teorię w praktyce, ale służy do motywowania uczniów, jak również. Studenci, którzy pomyślnie ukończyli Przygotowanie do życia Biznesu Programu są przedstawiane z certyfikatem uczestnictwa oraz innych certyfikatów doświadczenia zawodowego dodanych do ich dyplomów, kiedy skończyć.

Okan University ma protokołów o współpracy z instytucjami otoczenia biznesu, takich jak stosunki gospodarcze z zagranicą Zarządu Turcji, turecki - Eurasian Rada Biznesu, informacja i komunikacja Urząd Technologies, Turecki Contractors Association, Stowarzyszenie tureckich biura podróży, Międzynarodowego Transporters'Association, turecki Stowarzyszenie Inwestorów Turystycznych , Turkish Airlines, Sabiha Gökçen International Airport, Turecki Czerwony Półksiężyc, Festo Ind. Bus. Inc., Akfırat Gmina, jak i instytucje akademickie, takie jak Uniwersytet w Pekinie Murray State University i Anadolu University.

Wyposażony w najlepsze we współczesnej architekturze, Akfırat Campus posiada wszystkie cechy nowoczesny uniwersytet powinien mieć. Akfırat Campus jest wyposażona we wszystko co niezbędne, aby upewnić się, że studenci są w stanie odbierać najbardziej efektywną edukację możliwe. Nasze usługi obejmują nowoczesne sale lekcyjne, pracownie techniczne i komputer, biblioteka, sale konferencyjne, centrum fitness, basen, hale sportowe, kawiarnie i restauracje.

Kolejną zaletą Okan University Akfırat Campus jest jego bliskość do lotniska Sabiha Gokcen i torze F1 Race. Na terenie kampusu znajduje się również centrum życia towarzyskiego, otwarty w 2008 roku, w którym mieści się mini kino, sauna, kawiarnia, sala koktajlowy, centrum handlowe, oraz pokoje klub studencki. Co więcej, centrum sportowe, które obejmuje pojemności gimnazjum 400-osobową, basen, tenis, koszykówka, i boiska do siatkówki, a także boisko do piłki nożnej, został zaprojektowany tak, że studenci mogą spędzić wolny czas w najlepszy możliwy sposób, ,

Okan University ma wieloosobowe dla obu płci studentów. Wyposażenie sypialni obejmują sale studyjne, salę jadalną, kawiarnię, sprzątanie, pralnia, zespół bezpieczeństwa, który jest na dzień celnej i nocy, aby zapewnić bezpieczeństwo uczniów w całym lokalu wieloosobowych, punkt medyczny z lekarzem na rękę 7 / 24 i bezprzewodowego i przewodowego internetu.

Nasza wizja

Naszym celem jest stać się uczelnią światowej klasy, który przyczynia się do polepszenia narodu i jego życia gospodarczego poprzez zapewnienie edukacji na najwyższym poziomie, a tym samym przygotowują studentów do wejścia na współczesnym świecie biznesu, zapewniając, że są one otwarte dla krajowych i zagranicznych konkurencji i zaszczepienie ich społecznej odpowiedzialności i świadomości ekologicznej.

Nasza misja

Do szkolenia studentów do myślenia analitycznego, sposób interdyscyplinarny i zaszczepić im ducha przedsiębiorczości. Aby inwestować i wspierać innowacyjne naukowców i badaczy, którzy są w stanie skutecznie integrować edukację i szkolenia, a tym samym pomóc naszym uczniom stać się wyjątkowe absolwentów w swoich dziedzinach. Skoncentrować się na działaniach edukacyjnych i badawczych ukierunkowanych na zaspokajanie potrzeb społeczeństwa poprzez społecznej odpowiedzialności i świadomości ekologicznej nasz priorytet. Aby przekształcić informacje w technologii i korzyści społecznych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Turecki