Koc University - Istanbul Turkey

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Koc University została założona w 1993 roku jako organizacja non-profit prywatnego uniwersytetu w Stambule w Turcji. Od momentu powstania, Baran Uniwersytet stał się jednym z wiodących uniwersytetów w Turcji, wyróżnia wybitnych składek do wysokości wykształcenia, wiedzy i usług zarówno w kraju jak i poza nią.

Zasada Misją Koç University jest kultywowanie najbardziej kompetentnych absolwentów Turcji, dobrze zaokrąglone dorosłych, którzy są międzynarodowo kwalifikacje; kto może myśleć twórczo, niezależny i obiektywny; i którzy są pewni przywódcy. Jednocześnie badania prowadzone na Uniwersytecie Koç przyczynia się do rozwoju nauki w skali międzynarodowej i wspiera rozwój technologiczny, ekonomiczny i społeczny. Koc University konsekwentnie dąży do postępu wiedzy poprzez jej wysiłków i służyć Turcji i ludzkości jako wzór doskonałości instytucjonalnych.

dh

Koc University jest obsługiwany przez zasobów światowej sławy Vehbi Koç Fundacji. W 2009 roku 22 organizacje Carnegie-w tym cenionych think tank polityce zagranicznej, Carnegie Endowment for International pokojowych łącznie przyznano KOC rodziny "Carnegie Medal filantropii." Powszechnie uznawane za najbardziej prestiżowe uznanie dobroczynne doskonałości w świecie, Medal jest uważana za odpowiednik Nagrody Nobla w dziedzinie filantropii.

Vehbi Baran miał pasji zaangażowanie w edukację młodzieży. W jego słowach: "Jeśli spojrzymy wokół nas dzisiaj widzimy, że kraje współczesnym świecie robią szybkie postępy we wszystkich dziedzinach nauki i są wyścigi w kierunku nowych odkryć w przestrzeni kosmicznej. W porządku dla nas, aby wypełnić lukę w ramach przygotowań do przyszłości, musimy wychowywać naszą młodzież w możliwie najlepszy sposób. "Dlatego Baran Uniwersytet stara się być centrum doskonałości, który udaje się zapewnienie edukacji na światowym poziomie swoich uczniów, tworzenie nowej wiedzy poprzez badania swojego wydziału, przy zastosowaniu zdobytej wiedzy z korzyścią dla społeczeństwa i wyposażania swoich uczniów z najwyższym poczuciem etyki, odpowiedzialności społecznej i dobrego obywatelstwa.

W ciągu dwudziestu lat od jego ustanowienia, Baran Uniwersytet stał się jednym z wiodących uniwersytetów w Turcji, wyróżnia wybitnych składek do wysokości wykształcenia, wiedzy i usług zarówno w kraju jak i poza nią. Z kolegiów Nauk Społecznych i Humanistycznych, Nauk Administracyjnych i ekonomia, nauki, techniki, prawa, pielęgniarstwa i medycyny, Koc University oferuje 22, 32 licencjackich absolwent i 18 programów doktoranckich.

Poprzez liberalno-arts-inspirowane pedagogiki i mnóstwo pozalekcyjnych możliwości wzbogacania Koc University, studenci nabywają odwagi intelektualnej w celu uzyskania informacji i zapytania, jednocześnie rozwijając postać potrzeby służyć jako powiernicy wartości demokratycznych i wolności. Kierując najwyższych standardów naukowych i rozwoju interpersonalnego, instytucja zbiorowego nadaje krytycznego myślenia należy przeanalizować wiedzę, kreatywność pielęgnować i prześcignąć tę wiedzę i ciekawość do kształcenia ustawicznego. wydział uniwersytecki składa się z najbardziej uznanych starszych naukowców i doktorów Turcji z elitarnych instytucji badawczych na całym świecie. Większość naszych członków wydziału w pełnym wymiarze godzin mają stopnie doktorskie z czołowych uniwersytetów na świecie.

sd

KOC silne ofiary akademickich Uczelni są dodatkowo wzmocnione przez żywe środowisko społeczne i dynamicznego życia kampusu, w tym regularnych działań społecznych, klubów studenckich drużyn sportowych i organizacji wolontariackich. Życie Campus na uczelni oferuje żywe otoczenie z dużą ilością działań społecznych i kulturalnych. Klasy i laboratoria są wyposażone w najnowocześniejsze systemy infrastruktury i wsparcia technologicznego. Dodatkowo, doskonałe zaplecze sportowe i rekreacyjne są dostępne dla wszystkich członków rodziny Koç University.

Możliwości badawczych

Misja badawcza Koc University jest przyczynienie się do powszechnego zasobu wiedzy i wpływać na rozwój intelektualny, technologicznych, ekonomicznych i społecznych w skali globalnej. Członków Wydziału przyczynić się do swoich dziedzinach, zarówno indywidualnie, jak iw strategicznie zaprojektowanych zespołów interdyscyplinarnych.

Prowadzenie badań naukowych i stosowanych, proponując politykę w różnych arenach i rozpowszechnianie wiedzy akademickiej w sferach społecznych, ekonomicznych i prawnych, ośrodki badawcze KOC Uczelni są wyjątkowo silny wymiar naciskiem instytucji na badania. Studentów współpracować z członków wydziału na projekty badawcze. Te działania badawcze zwiększyć ich kreatywność i ostrość badań. Podobnie, absolwent Programy KOC Uczelni mają potężny komponent badawczy, łącząc doskonałą naukowców z wymaganym doświadczeniem badawczym.

programy międzynarodowe

Świadomi coraz bardziej zglobalizowanym rynku i wrodzonej wartości internacjonalizacji, Koc University uważa fundament zauważalnej obecności międzynarodowej być koniecznością w 21 wieku. Stąd wartości uniwersyteckich i aktywnie realizuje różnorodne kampusu, gdzie różne myśli, kultury, wartości i osobowości, nie tylko współistnieją, ale także wspólnie przyczynić się do rozwoju jednostki i zbiorowości.

wartości KOC University oraz aktywnie realizuje różnorodne kampusu, gdzie różne myśli, kultury, wartości i osobowości, nie tylko współistnieją, ale także wspólnie przyczynić się do rozwoju jednostki i zbiorowości.

Studenci, którzy chcą ubiegać się jak międzynarodowa Studenci muszą posiadać obywatelstwo państwa innego niż Turcja (można również stosować obywatele bezpaństwowców i uchodźców). Wnioskodawcy muszą pomyślnie ukończyli szkołę średnią w Turcji lub w szkole równoważnym tureckiego liceum, lub muszą być obecnie w ostatniej klasie szkoły średniej.

er
  • Wszystkie programy są prowadzone w języku angielskim (z wyjątkiem programu Nursing oraz niektóre kursy w ustawie)
  • 25% studentów ma charakter międzynarodowy, reprezentujących ponad 50 krajów
  • Ponad 200 globalnych partnerów do możliwości wymiany absolwent
  • Dla przyjętych studentów doktoranckich, którzy chcą jeszcze bardziej poprawić ich znajomość języka angielskiego, kontynuując swoje badania, GLP (Graduate Program Language) zapewnia szkolenia w języku angielskim, począwszy od pierwszego roku.
  • Pełna wiza imigracyjna wsparcie oferowane przez Międzynarodowe Biuro Wspólnoty (ICO), jak również działań integracyjnych społecznych i językowych
  • Badania, nauczanie i programy rozwoju kariery umiejętności i działań oferowanych przez wyspecjalizowane zespoły wsparcia.

Chcesz nas odwiedzić na lato?

Absolwenci z całego świata spędzają czas w naszym kampusie każdego lata prowadził badania, biorąc specjalistyczne kursy lub projektów akademickich. Jeśli jesteś studentem i chciałbyś doświadczyć naszą doskonałość naukową i badawczą na lato z bezpłatnego zakwaterowania, sprawdź naszą licencjackie letni program badawczy.

Położony na wzgórzach Sarıyer, Istambuł, Koc University jest dwadzieścia minut od plaż Morza Czarnego, w otoczeniu urokliwych wiosek i krajobrazów naturalnych i podłączone do centrum miasta przez mnóstwo dogodnych opcji transportu. Koc University ma czterech innych miejscach kampusu: West Campus, Nişantaşı Campus, RCAC BEYOGLU i İstinye Campus.

Witamy Koc University!

qw
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Master In International Management (CEMS MIM)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 - 12 miesięcy September 2017 Turcja Stambuł

CEMS Master in International Management Program (CEMS MIM) jest dla studentów zainteresowanych rozpoczęciem kariery w przedsiębiorstwach wielonarodowych. CEMS jest stopień pre-doświadczenie, które przyznaje nowych absolwentów i kandydatów z mniej niż 2 lata doświadczenia zawodowego. Od studentów oczekuje się spędzić jeden semestr za granicą, które zostaną następnie przez międzynarodowy staż. [+]

Master in International Management (CEMS MIM)

 

Założona w 1988 roku, CEMS MIM jest jedynym prawdziwie globalną, najlepszy w rankingu Magister Zarządzania w światowej (2005-2012) z FT; 29 Państwa Szkoły Ponad 71 wielonarodowe partnerów korporacyjnych 4 Social Partners (organizacje pozarządowe) 95% studentów CEMS byli zatrudnieni krócej niż 3 miesiące po ukończeniu studiów (Klasa 2010/11) 1000 studentów 65 narodowości (2012/13) 7000 absolwentów 78 narodowości pracujących w 75 krajach

Koc University Turecki Centrala Narodowego Sojuszu CEMS Master w programie, która przynosi najlepsze instytucje akademickie, prowadząc międzynarodowe firmy i wybitnych studentów wraz z całego świata, aby kształcić przyszłych globalnych liderów biznesu International Management (MIM).... [-]


Master In International Management (KOC MIM)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 - 12 miesięcy September 2017 Turcja Stambuł

Założona w 2000 roku, Koc MIM ustawić podstawę najbardziej prestiżową Master in International Management Program w Turcji. Mistrz w międzynarodowych programów zarządzania przeznaczone są dla osób we wczesnych etapach ich kariery - z małym lub żadnym pełnym wymiarze godzin doświadczenia zawodowego. Koc MIM Program jest szczególnie ukierunkowane na kandydatów, którzy chcą rozszerzyć swoją sieć w obrębie granic państwowych i dążeniu do kariery w Turcji. [+]

Master in International Management (KOC MIM)

 

Założona w 2000 roku, Koc MIM ustawić podstawę najbardziej prestiżową Master in International Management Program.

Koc Master of Science in International Management zapewnia studentom umiejętności, których potrzebują w globalnym świecie biznesu.

Główne elementy programu są następujące:

Zablokuj Seminarium Studenci Baran Uniwersytet MIM rozpocząć międzynarodową stopnia zarządzania w tygodniu długi, intensywny seminarium zwanego bloku Seminarium. Seminaria są naukowo blokowe i kulturowo intensywne, a doświadczenie jest idealnym punktem wyjścia do programu. Seminaria umiejętności Seminaria Umiejętność zilustrowania kierowniczą i stosowane ostrość programu MIM. Seminaria umiejętności są szkolenia seminaria praktyczne umiejętności. Są one niezbędne, aby zacząć skutecznie karierze zawodowej i podstawą regulacji łatwo międzynarodowym środowisku zarządzania. ... [-]

MSc

Magister Biologii Rozrodu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 - 24 miesięcy September 2017 Turcja Stambuł

Master of Science w programie Biologii Rozrodu ma na celu zapewnienie teoretyczne, jak i praktyczne umiejętności w dziedzinie medycyny reprodukcyjnej i wspiera technologie reprodukcji [+]

Mgr w Biologii Rozrodu

 

Master of Science w programie Biologii Rozrodu ma na celu zapewnienie teoretyczne, jak i praktyczne umiejętności w dziedzinie medycyny reprodukcyjnej technologii wspomaganego rozrodu i. Program obejmuje kursy na rozwój męskich i żeńskich komórek rozrodczych, rozwój zarodka, obsłudze komórek rozrodczych i zarodków w warunkach laboratoryjnych. Omówiono także problemy zdrowotne pacjentów stosujących się do "Assisted Reproductive Technologies Centers" i podejścia do tych problemów. Absolwenci programu będzie miała tła i umiejętności konieczne do zastosowania w "Assisted Reproductive Technologies Centers" i "Andrologia laboratoria". Dodatkowo, mogą zwrócić się do ośrodków wyznaczonych przez Ministerstwo Zdrowia w celu uzyskania zaświadczenia wymaganego do pracy jako "dyrektor Laboratorium Embriologii". Absolwenci będą również posiadać umiejętności odpowiednich do pracy w laboratorium komórek macierzystych i innych hodowlach komórek, z dużym doświadczeniem badawczym i tła, aby zastosować się do doktora programu w dziedzinach pokrewnych (embriologii, biologii rozrodu).... [-]


Magister Inżynierii Chemicznej I Biologicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Turcja Stambuł

Inżynieria chemiczna i biologiczna jest dyscypliną, która integruje chemii i biologii na poziomie molekularnym i wykorzystuje szeroki fundament wraz z podstaw inżynierii studiować [+]

Mgr w Inżynierii Chemicznej i Biologicznej Inżynieria chemiczna i biologiczna jest dyscypliną, która integruje chemii i biologii na poziomie molekularnym i wykorzystuje szeroki fundament wraz z podstaw inżynierii studiować syntezę nowych procesów i produktów. Nasz program studiów podyplomowych w Inżynierii Chemicznej i Biologicznej jest interdyscyplinarny program, który łączy w sobie podstaw i biologię systemów inżynierii chemicznej, aby sprostać wyzwaniom badań w przyszłości. Obszary badawcze turystyczne

Drug Discovery Inżynierii tkankowej Biotechnologia roślin Interakcje białko-białko Protein Folding Przetwarzać Dynamics, kontrola i optymalizacja Process Systems Inżynieria Kataliza Płyny nadkrytyczne Synteza materiałów nanostrukturalnych Ogniwa paliwowe i Zrównoważonego Rozwoju Computational Fluid Dynamics Polymer Science and Engineering Microfluidics Zegar biologiczny Sieci interakcji i przygotowujące Modelowanie metalowych ram organicznych do zastosowań energetycznych Molekularne symulacje krystalicznych błon nanoporowate dla separacji gazu Badań obliczeniowych adsorpcji i dyfuzji w materiałach porowatych Płyny nadkrytyczne i ciecze jonowe ... [-]

Magister Inżynierii Mechanicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Turcja Stambuł

Innowacje w projektowaniu i produkcji, stała się głównym czynnikiem konkurencyjności przemysłu i zyskowności w ostatnich latach. Jak technologie wspomagające stać się łatwiej [+]

Mgr w inżynierii mechanicznej

 

Innowacje w projektowaniu i produkcji, stała się głównym czynnikiem konkurencyjności przemysłu i zyskowności w ostatnich latach. Jak stać się bardziej technologie umożliwiające łatwy, inżynierowie mają do czynienia z rosnącym zapotrzebowaniem na projektowaniu i produkcji bardziej skomplikowanych urządzeń mechanicznych w celu zaspokojenia potrzeb społeczeństwa. Produkty nowej generacji inżynierii będzie "inteligentny" z wieloma funkcjami; będą one wykonane z nowych materiałów; będą one zwiększenia efektywności energetycznej i zmniejszenia wpływu na środowisko; będą różnić się wielkością od nano do mega skali; i będą one w większym stopniu zintegrowane z systemami przetwarzania informacji. Także systemów mechanicznych są coraz bardziej skomplikowane, aby analizować i kosztowne eksperymenty, większy nacisk będzie musiał być umieszczony na komputerowego wspomagania analizy, projektowania, weryfikacji i produkcji. Nasz program badawczy w zakresie inżynierii mechanicznej jest odpowiedzią na te trendy i skupia się na badaniach podstawowych związanych z nauki o materiałach i inżynierii procesowej, projektowania produktów i procesów produkcyjnych zintegrowane informacyjnych. W ten sposób aplikacje do różnych procesów fizycznych (np badane są systemy energetyczne, bioinżynierii, obróbka plastyczna, przetwórstwa polimerów, Produkcja dyskretna część by wymienić tylko kilka).... [-]


Magister Inżynierii Przemysłowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Turcja Stambuł

Opłacalne projektowania i eksploatacji nowoczesnych systemów przemysłowych wymaga integracji zasobów finansowych, ludzkich, sprzętu i materiałów. W ostatnich latach ta integracja stała się mocniej [+]

Mgr w Inżynierii Przemysłowej

 

Opłacalne projektowania i eksploatacji nowoczesnych systemów przemysłowych wymaga integracji zasobów finansowych, ludzkich, sprzętu i materiałów. W ostatnich latach ta integracja stała się mocniej ze względu na włączenie technologii informatycznych, aw konsekwencji bardziej złożonych systemów. Badania Industrial Engineering koncentruje się na ilościowej analizy, syntezy i zarządzania takimi złożonymi systemami. Zrzeszonych członków wydziału pochodzą z działu inżynierii przemysłowej w College of Engineering, grupy Operations i systemy informatyczne Kolegium Nauk Administracyjnych i Ekonomii oraz innych pokrewnych dziedzinach.... [-]


Master Of Science In Finance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 12 miesięcy September 2017 Turcja Stambuł + 1 więcej

Program MS w finansach jest przeznaczony do zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb specjalistów finansowych w sektorze publicznym i prywatnym, którzy chcą kontynuować karierę podczas realizacji zaawansowanych badań specjalizujący się w dziedzinie ekonomii finansowej. Głównym celem programu jest zapewnienie dokładnego podstawy w ekonomii finansowej oraz zwiększenie zastosowanej analizy i badania umiejętności finansowych poprzez dostarczanie state-of-the-art technik i podejść. Ponadto, program jest idealnym przygotowaniem do uczestników, którzy planują kontynuować Ph.D. stopnia w dziedzinie finansów. [+]

Test MS w programie Finanse jest zaprojektowany w celu zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb specjalistów finansowych w sektorze publicznym i prywatnym, którzy chcą kontynuować karierę podczas realizacji zaawansowanych badań specjalizujący się w dziedzinie ekonomii finansowej. Głównym celem programu jest zapewnienie dokładnego podstawy w ekonomii finansowej oraz zwiększenie zastosowanej analizy i badania umiejętności finansowych poprzez dostarczanie state-of-the-art technik i podejść. Ponadto, program jest idealnym przygotowaniem do uczestników, którzy planują kontynuować Ph.D. stopnia w dziedzinie finansów. Program Uczniowie po raz pierwszy wprowadzony do ogólnych ram finansowych teorii i koncepcji w zakresie finansowania przedsiębiorstw, instytucji i rynków finansowych, i makroekonomii. Wiedza i umiejętności zdobyte w pierwszych kursów pozwalają na zaawansowanych rozmów w inwestycjach, pochodne instrumenty finansowe, Advanced Corporate Finance i stałym dochodzie. Wreszcie, studenci zastosować swoją wiedzę w przypadku skumulowanej zorientowanych kursów Banku, takich jak zarządzanie finansami, zarządzanie ryzykiem lub wycena i Corporate Restrukturyzacji. Struktura Programu Program jest 30-kredytowej Program non-teza z 5 kursów podstawowych i 5 obieralnych. Przeznaczony jest do uzupełnienia w ciągu 12 miesięcy zorganizowanym głównie w 4 semestry, z dwoma mini semestrów na koniec pierwszego i trzeciego kwartału. Zajęcia będą się spotykać trzy razy w tygodniu; dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki od 6:30 pm do 9:30 pm) i raz w soboty (pół dnia lub cały dzień, w zależności od semestru). Zajęcia odbywają się w Koç Istinye University Campus. Warunki przyjęcia Pierwszym wymogiem Koç Master of Science w programie Finansów ma być zmotywowany i oddany indywidualne. Ponadto kandydaci muszą posiadać następujące kwalifikacje i zastosować się do urzędu... [-]

Msc W Nauce I Inżynierii Materiałowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Turcja Stambuł

Postępy w technologii zależy bardziej na odkryciu i rozwoju nowych materiałów o szczególnie pożądanych właściwości. Ponadto na wytrzymałość mechaniczną różnych właściwości strukturalnych, optycznych, elektrycznych, magnetycznych i termicznych [+]

Mgr w Inżynierii Materiałowej

 

Postępy w technologii zależy bardziej na odkryciu i rozwoju nowych materiałów o szczególnie pożądanych właściwości. Ponadto na wytrzymałość mechaniczną różne właściwości strukturalne, optycznych, elektrycznych, magnetycznych i termicznych są wymagane materiały, w zależności od zastosowania. Pole Inżynierii Materiałowej bada różne klasy materiałów -metals, ceramiki, polimerów, materiałów elektronicznych, biomaterials- z naciskiem na relacje między strukturą i bazowego, właściwości przetwarzania i wydajności materiałów. Zrozumienie różnych właściwości materiału jest pierwszym krokiem w znalezieniu sposobów na dopasowanie tych właściwości spotkać jakąś szczególną potrzebę lub aplikację, a do tworzenia całkowicie nowych materiałów o szczególnie pożądanych właściwości. Program MS w Inżynierii Materiałowej i Inżynierii na Uniwersytecie Koç Program jest interdisiciplinary z celem udzielenia studentom podstawowej wiedzy fizycznej i chemicznej syntezy materiałów potrzebnych do charakteryzacji i przetwarzania, struktura-właściwości; i uzupełniając to z praktycznych doświadczeń laboratoryjnych.... [-]


MA

Magister Ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Turcja Stambuł

Magister Ekonomii programu dla Thesis ustanawia solidne podstawy w teorii ekonomii i ekonometrii oraz zapewnia specjalistyczne szkolenie w różnych stosowanych obszarów ekonomii. Program jest [+]

Magister ekonomii

 

Magister Ekonomii programu dla Thesis ustanawia solidne podstawy w teorii ekonomii i ekonometrii oraz zapewnia specjalistyczne szkolenie w różnych stosowanych obszarów ekonomii. Program ma na celu przygotowanie studentów do kariery jako ekonomista w rządzie, biznesu i organizacji pozarządowych. Jego rygorystyczne podejście zapewnia również doskonałe przygotowanie do doktora ekonomii. Nasz program wypełnia ważną lukę w dzisiejszym rynku pracy, gdzie specjalizacja staje się coraz bardziej ważne i licencjat często nie wystarcza. Wydział Ekonomii Uniwersytetu Koç posiada solidną reputację jako współtwórców pionierskich badań w Turcji i za granicą. Ostatnio, Dział została uznana numerem 1 w Turcji i nadal poprawić pozycję w Europie i na świecie. Wierzymy, że Baran University jest jednym z najlepszych miejsc do realizują tytuł magistra ekonomii.... [-]


Magister Projektowania, Technologii I Społeczeństwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Turcja Stambuł

Program MDes z dyplom składa się w sumie 10 kursów, w wysokości co najmniej 30 punktów. Długość programu MDes jeden rok lub [+]

Magister Wzornictwa, Technologii i Społeczeństwa

 

Program MDes z dyplom składa się w sumie 10 kursów, w wysokości co najmniej 30 punktów. Długość programu MDes wynosi jeden rok, lub dwa semestry.

 

 

Aplikacja

 

Proces MDes Stopień Zastosowanie:

 

Skontaktuj się z koordynatorem (lub jeden z koordynatorów) projektu (-ów), w którym jesteś zainteresowany od 08 czerwca 2013, najpóźniej. Jeżeli koordynator projektu lub członkiem wydziału akceptuje cię jako potencjalnego wnioskodawcy, on / ona zatwierdzić przygotowania wniosku badawczego. Po zatwierdzeniu, należy złożyć dokumenty wymienione poniżej, do 8 lipca 2013; ... [-]

MA W Badaniach Porównawczych W Historii I Społeczeństwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Turcja Stambuł

Badania porównawcze w Historii i Społeczeństwa (CSHS) łączy w sobie zalety socjologii i historii wydziałów Uniwersytetu w Koc interdyscyplinarny ... [+]

Magister Studiów Porównawczych w historii i społeczeństwa

 

Program nie teza Studiów Porównawczych Magister historii i społeczeństwa w Łączy w sobie zalety socjologii i historii Uniwersytetu Koç departamentów w interdyscyplinarnym programem Master of Arts (MA). Program zaprasza na rosnące zapotrzebowanie w Turcji dla interdyscyplinarnych programów podyplomowych w naukach społecznych. Uczniowie są szkoleni w zakresie historycznych przemian dotyczących państwa i społeczeństwa, a także nierówności społecznych. Kursy będą przygotowanie studentów zarówno przyszłej Ph.D. programy i kariery na stanowiskach badawczych i związanych z polityką w organizacjach rządowych i pozarządowych, udzielając podstawowe doświadczenie w analizach historycznych prąd dni Dynamics społecznych.... [-]


Program Ma W Psychologii (non-praca)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Turcja Stambuł

MA w programie Psychologia dla Thesis jest roczny program składający się z 10 kursów (30 punktów) i Project. Kurs jest projektem non-kredytowej i ocenione jako zadowalające lub niezadowalające. [+]

Praca Program dla mgr psychologii MA w programie Psychologia dla Thesis jest roczny program składający się z 10 kursów (30 punktów) i Project. Kurs jest projektem non-kredytowej i ocenione jako zadowalające lub niezadowalające. Aplikacja Wnioskodawcy nie ukończył licencjat programu. Studenci, którzy nadal się uczą i są oczekiwane na studia przed terminem upadku, mogą również wystąpić.

Oficjalne zapisy: Minimum GPA 3,30 / 4,00 Wnioskodawca powinien był przynajmniej jeden kurs z każdej grupy, wymienionych poniżej z "B" lub equilavent klasy. Grupa 1: Wprowadzenie do psychologii, Ostatnie tematy w psychologii Grupa 2: Metody badań statystyki, Grupa 3: społeczna, rozwojowa, poznawcza, przemysłowe i Organizational Psychology. ... [-]

Program Ma W Stosunkach Międzynarodowych (non-praca)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Turcja Stambuł

Celem programu ma non-tezy w stosunkach międzynarodowych jest spełni ważną rolę poprzez zapewnienie odpowiedniego szkolenia dla studentów, którzy nie zamierzają być pracownicy akademiccy i naukowcy, ale planują realizować przyłożonych kariery ukierunkowane na tworzenie polityki w stosunkach międzynarodowych ekspertów w organizacje krajowe lub międzynarodowe. [+]

Dla Thesis Program MA w Stosunków Międzynarodowych Celem programu ma non-tezy w stosunkach międzynarodowych jest spełni ważną rolę poprzez zapewnienie odpowiedniego szkolenia dla studentów, którzy nie zamierzają być pracownicy akademiccy i naukowcy, ale planują realizować przyłożonych kariery ukierunkowane na tworzenie polityki w stosunkach międzynarodowych ekspertów w organizacje krajowe lub międzynarodowe. W świecie, który coraz bardziej wygląda wielobiegunowy, państwowe i niepaństwowe, w tym Turcji wschodzących mocarstw musi stworzyć wiele i zróżnicowane relacje z innymi podmiotami państwowymi i niepaństwowymi. To może być zarządzane i realizowane z powodzeniem przez specjalistów z odpowiednich szkoleń i doświadczenia tylko. Tak więc, istnieje coraz większa potrzeba kształcenia i zatrudniania w sektorze publicznym i prywatnym specjalistów, którzy są ekspertami w dziedzinie stosunków międzynarodowych, pewny siebie w skali globalnej, a wyposażony analityczne i komunikacyjne umiejętności niezbędne do zarządzania wielostronne stosunki institutonal. Nawet jeśli te prpfessionals teorie nie rozwija się i prowadzić badania, muszą być w stanie śledzić, zrozumieć i właściwie zinterpretować badania w swoich dziedzinach. W związku z tym, nie Koc University Program MA w teza Stosunków Międzynarodowych ma na celu spełnienie tej potrzeby poprzez kształcenie studentów, którzy będą rozwijać te cechy, bez czasu na badania i napisać pracę magisterską spędzeniu. W Koc University non-tezy programu MA w Stosunków Międzynarodowych, studenci będą się koncentrować na rozwoju tych umiejętności poprzez zastosowane trzy dodatkowe kursy, zamiast pisania pracy magisterskiej, i nadal być w stanie zakończyć program i rozpocząć swoje cereers co najmniej jeden semestr wcześniej niż studentów w ramach programu z pracy.- W zasadzie, rejestracji w programie ma non-tezy nie uprawnia... [-]


Filmy

Koç University From the Sky!

Kontakt