Przeczytaj oficjalny opis

Dzięki silnej strukturze akademickiej, możliwościom badawczym, międzynarodowym osiągnięciom, żywemu środowisku społecznemu i szerokiej gamie ofert pracy po ukończeniu studiów, Uniwersytet Koç przyciąga uwagę najlepszych studentów w Turcji i za granicą. Zaangażowanie Uniwersytetu Koç w doskonałość i programy o odpowiednich zasobach przyciągają również prestiżowych międzynarodowych akademików z najwyżej ocenianych uniwersytetów w USA, Wielkiej Brytanii i UE.

W latach 2018-19 Koç University zajął 1. miejsce w Turcji, 13 miejsce w rankingu BRICS Times Higher Education i 50 najlepszych uniwersytetów na świecie .

Najważniejsze

 • Niski współczynnik zdolności studentów (11 do 1)
 • Wszystkie programy są prowadzone w języku angielskim (z wyjątkiem pielęgniarstwa i prawa)
 • Wydział uzyskał stopnie naukowe na uniwersytetach Ivy League w USA i czołowych instytucjach europejskich
 • 194 laboratoria badawcze wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i zasoby
 • 22 ośrodków badawczych, 5 forów naukowych i edukacyjnych
 • Ponad 200 międzynarodowych partnerów o najwyższym rankingu na całym świecie do wymiany studentów i współpracy badawczej
 • Wśród trzech najlepszych uniwersytetów w Turcji znajdują się publikacje na kadencję i liczbę cytowań
 • 164 projekty badawcze finansowane zewnętrznie o wartości 50 mln USD
 • Najbardziej udana instytucja szkolnictwa wyższego w Turcji w przetargach na dotacje ERBN, obsługująca 14 z 16 aktywnych projektów w Turcji
 • 16 z 90 członków Tureckiej Akademii Nauk pochodzi z Uniwersytetu Koç
 • Stypendia są dostępne dla międzynarodowych studentów o dużym znaczeniu
 • Uniwersytet Koç jest uznawany na poziomie krajowym i międzynarodowym w zakresie akredytacji i członkostwa. Graduate School of Business jest jedyną akredytowaną szkołą biznesu EQUIS i AMBA w Turcji

Możliwości badawcze z wydziałem najwyższego szczebla

Programy Absolwenckie Uniwersytetu Koç mają potężny komponent badawczy, łączący wyższych naukowców z wymaganym doświadczeniem badawczym. Podobnie studenci studiów licencjackich współpracują z członkami wydziału nad projektami badawczymi. Te działania badawcze zwiększają ich kreatywność i ostrość w badaniach.

Prowadząc badania naukowe i stosowane, proponując polityki w różnych dziedzinach i upowszechniając wiedzę akademicką w dziedzinach społecznych, ekonomicznych i prawnych, ośrodki badawcze Uniwersytetu Koç stanowią wyjątkowo silny wymiar nacisku instytucji na badania.

Stypendia dla studentów zagranicznych

Uniwersytet Koç wspiera kolejne pokolenie badaczy z pełnym stypendium na doktorat programy i częściowe lub pełne stypendia dla studiów magisterskich dla wszystkich dopuszczonych kandydatów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Pojawia się również coraz więcej stypendiów krajowych i merytorycznych dla międzynarodowych kandydatów na studia licencjackie.

Historie sukcesu absolwentów

Absolwenci Uniwersytetu Koç odnoszą sukcesy zawodowo w różnych przedsiębiorstwach krajowych i międzynarodowych, lub zdobywają wyższe stanowiska i stopień doktora na najwyższych uniwersytetach na całym świecie, takich jak Harvard, Yale, Princeton, Georgia Tech, Stanford, MIT, Imperial College i inni.

dh
Wysoce akademickie oferty Uniwersytetu Koç są dodatkowo wspierane przez żywe środowisko społeczne i dynamiczne życie kampusu, w tym regularne zajęcia towarzyskie, kluby studenckie, drużyny sportowe i organizacje wolontariackie.

Życie w kampusie na uniwersytecie oferuje żywe środowisko z obfitością działań społecznych i kulturalnych. Sale lekcyjne i laboratoria są wyposażone w najnowszą infrastrukturę technologiczną i systemy wsparcia. Dodatkowo, doskonałe zaplecze sportowe i rekreacyjne są dostępne dla wszystkich członków rodziny Uniwersytetu Koç.

Możliwości badawcze

Misją badawczą KOC UNIVERSITY jest przyczynianie się do powszechnego zasobu wiedzy i wpływanie na rozwój intelektualny, technologiczny, gospodarczy i społeczny w skali globalnej. Członkowie wydziału przyczyniają się do swoich dziedzin zarówno indywidualnie, jak i strategicznie zaprojektowanych zespołów interdyscyplinarnych. Prowadząc badania naukowe i stosowane, proponując polityki w różnych dziedzinach i upowszechniając wiedzę akademicką w sferze społecznej, ekonomicznej i prawnej, ośrodki badawcze KOC UNIVERSITY są wyjątkowo potężnym wymiarem akcentowania przez instytucję badań.

Studenci studiów licencjackich pracują wraz z pracownikami wydziału nad projektami badawczymi. Te działania badawcze zwiększają ich kreatywność i ostrość w badaniach. Podobnie, Programy Absolwentów KOC UNIVERSITY mają potężny komponent badawczy, przeplatając wyższych naukowców z wymaganym doświadczeniem badawczym.

Świadomi coraz bardziej zglobalizowanego rynku i nieodłącznej wartości umiędzynarodowienia, Uniwersytet Koç uważa, że podstawą znaczącej międzynarodowej obecności jest konieczność w XXI wieku. Stąd też wartości uniwersyteckie i aktywnie realizują zróżnicowany kampus, w którym różne myśli, kultury, wartości i osobowości, nie tylko współistnieją, ale także wzajemnie przyczyniają się do ekspansji jednostki i zbiorowości. Koç University wartości i aktywnie dąży do zróżnicowanego kampusu, gdzie różne myśli, kultury, wartości i osobowości, nie tylko współistnieją, ale także wzajemnie przyczyniają się do rozwoju jednostki i zbiorowości.

Międzynarodowe rekrutacje studentów

Studenci, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie jako studenci studiów licencjackich lub magisterskich, muszą posiadać obywatelstwo kraju innego niż Turcja (mogą ubiegać się także bezpaństwowcy i uchodźcy). Kandydaci muszą pomyślnie ukończyć szkołę średnią w Turcji lub w szkole równoważnej szkole średniej w tureckim gimnazjum lub muszą być w ostatnim roku szkoły średniej. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie https://international.ku.edu.tr/ er

 • Wszystkie programy są prowadzone w języku angielskim (z wyjątkiem programu pielęgniarstwa i niektórych kursów prawa)
 • 25% absolwentów to intalt = "ernational, reprezentujący ovalt =" 50 krajów
 • Pełna pomoc w zakresie wiz i imigracji = "urząd międzynarodowy Wspólnoty" (ICO), a także integracja społeczna i językowa
 • Badania, nauczanie i opieka = programy rozwoju umiejętności zawodowych i działania offalt = "przez wyspecjalizowane zespoły wsparcia.

Chcesz nas odwiedzić na summalt = "er?

Undalt = "Absolwenci i absolwenci ze wszystkich ovalt =" er świat spędza czas na naszym kampusie evalt = "ery summalt =" er prowadzenia badań, biorąc specjalistyczne kursy lub projekty naukowe. Jeśli jesteś undalt = "studentowi studiów podyplomowych i chciałbyś się wynieść =" erudycja naszej doskonałości akademickiej i badawczej dla summalt = "er z bezpłatnym zakwaterowaniem, sprawdź nasz Undalt =" ergraduate Summalt = "er Research Program na kusrp.ku.edu .tr.

Whalt = "Czy to nasz kampus?

Położony na wzgórzach Sarıyalt = "er, Stambuł, Koç Univalt =" ersity jest dwadzieścia minut od plaż Morza Czarnego, w otoczeniu urokliwych wiosek i naturalnych krajobrazów, i połączony z miastem centalt = "er przez mnóstwo dogodnych opcji transportu Koç Univalt = "ersity ma cztery lokalizacje kampusu: West Campus, Kampus Nişantaşı, RCAC Beyoğlu i Kampus İstinye. Witamy w Koc Univalt =" ersity! qw

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Koc University - Istanbul Turkey

Program CEMS Master's in International Management Program (CEMS MIM) przeznaczony jest dla studentów zainteresowanych rozpoczęciem kariery w firmach międzynarodowych. ... [+]

Magister zarządzania międzynarodowego (CEMS MIM)

Założony w 1988 r. CEMS MIM jest jedynym prawdziwie globalnym, najwyżej ocenianym tytułem magistra zarządzania na świecie (FT 2005-2012) z:

29 szkół członkowskich;Ponad 71 wielonarodowych partnerów korporacyjnych;4 partnerów społecznych (organizacje pozarządowe);95% studentów CEMS było zatrudnionych mniej niż 3 miesiące po ukończeniu studiów (klasa 2010/11);1000 uczniów 65 narodowości (2012/13);7000 absolwentów 78 narodowości pracujących w 75 krajach.

Koç University to turecka narodowa centrala programu CEMS Alliance Master's in International Management (MIM), który zapewnia najlepsze instytucje akademickie, wiodące międzynarodowe firmy i wybitnych studentów z całego świata, aby kształcić przyszłych liderów globalnego biznesu.... [-]

Turcja Istanbul
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

Postępy w technologii zależy bardziej na odkryciu i rozwoju nowych materiałów o szczególnie pożądanych właściwości. Ponadto na wytrzymałość mechaniczną różnych właściwośc ... [+]

Mgr w Inżynierii Materiałowej

Postępy w technologii zależy bardziej na odkryciu i rozwoju nowych materiałów o szczególnie pożądanych właściwości. Ponadto na wytrzymałość mechaniczną różne właściwości strukturalne, optycznych, elektrycznych, magnetycznych i termicznych są wymagane materiały, w zależności od zastosowania. Pole Inżynierii Materiałowej bada różne klasy materiałów -metals, ceramiki, polimerów, materiałów elektronicznych, biomaterials- z naciskiem na relacje między strukturą i bazowego, właściwości przetwarzania i wydajności materiałów. Zrozumienie różnych właściwości materiału jest pierwszym krokiem w znalezieniu sposobów na dopasowanie tych właściwości spotkać jakąś szczególną potrzebę lub aplikację, a do tworzenia całkowicie nowych materiałów o szczególnie pożądanych właściwości. Program MS w Inżynierii Materiałowej i Inżynierii na Uniwersytecie Koç Program jest interdisiciplinary z celem udzielenia studentom podstawowej wiedzy fizycznej i chemicznej syntezy materiałów potrzebnych do charakteryzacji i przetwarzania, struktura-właściwości; i uzupełniając to z praktycznych doświadczeń laboratoryjnych.... [-]

Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

Magister Ekonomii programu dla Thesis ustanawia solidne podstawy w teorii ekonomii i ekonometrii oraz zapewnia specjalistyczne szkolenie w różnych stosowanych obszarów ek ... [+]

Magister ekonomii

Magister Ekonomii programu dla Thesis ustanawia solidne podstawy w teorii ekonomii i ekonometrii oraz zapewnia specjalistyczne szkolenie w różnych stosowanych obszarów ekonomii. Program ma na celu przygotowanie studentów do kariery jako ekonomista w rządzie, biznesu i organizacji pozarządowych. Jego rygorystyczne podejście zapewnia również doskonałe przygotowanie do doktora ekonomii. Nasz program wypełnia ważną lukę w dzisiejszym rynku pracy, gdzie specjalizacja staje się coraz bardziej ważne i licencjat często nie wystarcza. Wydział Ekonomii Uniwersytetu Koç posiada solidną reputację jako współtwórców pionierskich badań w Turcji i za granicą. Ostatnio, Dział została uznana numerem 1 w Turcji i nadal poprawić pozycję w Europie i na świecie. Wierzymy, że Baran University jest jednym z najlepszych miejsc do realizują tytuł magistra ekonomii.... [-]

Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

... [+]

Aplikacja

 

[-]
Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

Inżynieria chemiczna i biologiczna jest dyscypliną, która integruje chemii i biologii na poziomie molekularnym i wykorzystuje szeroki fundament wraz z podstaw inżynierii ... [+]

Mgr w Inżynierii Chemicznej i Biologicznej Inżynieria chemiczna i biologiczna jest dyscypliną, która integruje chemii i biologii na poziomie molekularnym i wykorzystuje szeroki fundament wraz z podstaw inżynierii studiować syntezę nowych procesów i produktów. Nasz program studiów podyplomowych w Inżynierii Chemicznej i Biologicznej jest interdyscyplinarny program, który łączy w sobie podstaw i biologię systemów inżynierii chemicznej, aby sprostać wyzwaniom badań w przyszłości. Obszary badawcze turystyczne

Drug Discovery Inżynierii tkankowej Biotechnologia roślin Interakcje białko-białko Protein Folding Przetwarzać Dynamics, kontrola i optymalizacja Process Systems Inżynieria Kataliza Płyny nadkrytyczne Synteza materiałów nanostrukturalnych Ogniwa paliwowe i Zrównoważonego Rozwoju Computational Fluid Dynamics Polymer Science and Engineering Microfluidics Zegar biologiczny Sieci interakcji i przygotowujące Modelowanie metalowych ram organicznych do zastosowań energetycznych Molekularne symulacje krystalicznych błon nanoporowate dla separacji gazu Badań obliczeniowych adsorpcji i dyfuzji w materiałach porowatych Płyny nadkrytyczne i ciecze jonowe ... [-]
Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

Protable projektowania i eksploatacji nowoczesnych systemów przemysłowych i usługowych wymaga integracji ludzi, materiałów, wyposażenia i środków finansowych. W ostatnich ... [+]

Mgr inż. w Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej

Protable projektowania i eksploatacji nowoczesnych systemów przemysłowych i usługowych wymaga integracji ludzi, materiałów, wyposażenia i środków finansowych. W ostatnich latach ta integracja stała tighterdue włączenia technologii informatycznych, aw konsekwencji bardziej złożonych systemów. Badania Industrial Engineering koncentruje się na ilościowej analizy, syntezy i zarządzania takimi złożonymi systemami. W aliated pochodzą z członków wydziału inżynierii przemysłowej dział z College of Engineering, grupy Operations i systemy informatyczne Kolegium Nauk Administracyjnych i Ekonomii oraz innych powiązanych elds. Nasze obszary badań są zróżnicowane, w tym logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw, Operations Service, systemów produkcyjnych, procesów stochastycznych, inżynierii finansowej, Mathematical Programming, Data Mining i Bioinformatyki. Programy oparte są na podstawowych metod badań operacyjnych i ich zastosowań w przemyśle wytwórczym, dystrybucyjnych i usługowych. Absolwenci programu MS zostały umieszczone w szanowanej Ph.D. programy w Ameryce Północnej, Europie i Turcji, a także różne pozycje w branży profesjonalnych od 2003 roku. Pierwsi absolwenci Ph.D. Program zostały wyprodukowane w 2009 roku i są one prowadzą swoją karierę naukową albo za pomocą programu post-doc lub przyłączając szanowanych uczelni w Turcji lub za granicą. Podczas gdy nasz program MS zapewnia solidną podstawę dla badań naukowych w zakresie wiedzy inżynierii przemysłowej, jak również rozwijanie umiejętności badawczych, nasz doktor Program zapewnia zaawansowaną edukację podkreślając odkrycie nowej wiedzy naukowej poprzez dużym doświadczeniem badawczym. Celem jest stworzenie konkurencyjnych wyników badań i kształcenie przyszłych liderów zawodu. Potencjalne możliwości absolwentów programów są zróżnicowane i obejmują:... [-]

Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

Program MS in Finance został opracowany w celu zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb profesjonalistów finansowych z sektora publicznego i prywatnego, którzy chcą kontynuowa ... [+]

Program MS in Finance został opracowany w celu zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb profesjonalistów finansowych z sektora publicznego i prywatnego, którzy chcą kontynuować swoją karierę, kontynuując zaawansowane badania specjalizujące się w dziedzinie ekonomii finansowej. Głównym celem programu jest zapewnienie gruntownej podstawy w ekonomice finansowej i poprawa stosowanych analiz finansowych i umiejętności badawczych poprzez dostarczanie najnowocześniejszych technik i podejść. Ponadto program jest idealnym przygotowaniem dla uczestników, którzy planują uzyskać tytuł doktora. stopień w finansach.

Program

Studenci po raz pierwszy zapoznają się z ogólnymi ramami teorii finansowych i koncepcji z zakresu finansów przedsiębiorstw, rynków finansowych i instytucji oraz makroekonomii. Wiedza i umiejętności nabyte podczas kursów początkowych pozwalają na zaawansowane dyskusje w zakresie inwestycji, pochodnych finansowych, zaawansowanego finansowania przedsiębiorstw i stałego dochodu. Na koniec uczniowie wykorzystują swoją łączną wiedzę w kursach zorientowanych na sprawy, takich jak zarządzanie finansowe w banku, zarządzanie ryzykiem lub wycena i restrukturyzacja korporacyjna.... [-]

Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

1-letnia niezaestetyczna i dwuletnia praca magisterska Program magisterski w dziedzinie nauk przyrodniczych i inżynierii na Uniwersytecie Koc w Stambule, Turcja uczyła si ... [+]

Mgr inż. Nauki obliczeniowe i inżynieria

Opis programu

W tym programie absolwenci są przygotowani na nowoczesnych technik nauk obliczeniowych i ich zastosowania w rozwiązywaniu problemów naukowych i inżynierskich. Nowe problemy technologiczne i związane z nimi wyzwania badawcze w dużej mierze zależą od modelowania obliczeniowego i rozwiązywania problemów.

Ze względu na dostępność potężnych i niedrogich komputerów eksperymenty obliczeniowe oparte na modelu są obecnie standardowym podejściem do analizy i projektowania złożonych systemów, gdzie prawdziwe eksperymenty mogą być drogie lub niemożliwe do zrealizowania.

Absolwenci programu powinni być w stanie sformułować rozwiązania problemów obliczeniowych poprzez wykorzystanie wiedzy multidyscyplinarnej uzyskanej dzięki kombinacji doświadczeń klasowych i laboratoryjnych w podstawowych naukach i inżynierii.... [-]

Turcja Istanbul
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

Master of Science w programie Biologii Rozrodu ma na celu zapewnienie teoretyczne, jak i praktyczne umiejętności w dziedzinie medycyny reprodukcyjnej i wspiera technologi ... [+]

Mgr w Biologii Rozrodu

Master of Science w programie Biologii Rozrodu ma na celu zapewnienie teoretyczne, jak i praktyczne umiejętności w dziedzinie medycyny reprodukcyjnej technologii wspomaganego rozrodu i. Program obejmuje kursy na rozwój męskich i żeńskich komórek rozrodczych, rozwój zarodka, obsłudze komórek rozrodczych i zarodków w warunkach laboratoryjnych. Omówiono także problemy zdrowotne pacjentów stosujących się do "Assisted Reproductive Technologies Centers" i podejścia do tych problemów. Absolwenci programu będzie miała tła i umiejętności konieczne do zastosowania w "Assisted Reproductive Technologies Centers" i "Andrologia laboratoria". Dodatkowo, mogą zwrócić się do ośrodków wyznaczonych przez Ministerstwo Zdrowia w celu uzyskania zaświadczenia wymaganego do pracy jako "dyrektor Laboratorium Embriologii". Absolwenci będą również posiadać umiejętności odpowiednich do pracy w laboratorium komórek macierzystych i innych hodowlach komórek, z dużym doświadczeniem badawczym i tła, aby zastosować się do doktora programu w dziedzinach pokrewnych (embriologii, biologii rozrodu).... [-]

Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

Innowacje w projektowaniu i produkcji, stała się głównym czynnikiem konkurencyjności przemysłu i zyskowności w ostatnich latach. Jak technologie wspomagające stać się łat ... [+]

Mgr w inżynierii mechanicznej

Innowacje w projektowaniu i produkcji, stała się głównym czynnikiem konkurencyjności przemysłu i zyskowności w ostatnich latach. Jak stać się bardziej technologie umożliwiające łatwy, inżynierowie mają do czynienia z rosnącym zapotrzebowaniem na projektowaniu i produkcji bardziej skomplikowanych urządzeń mechanicznych w celu zaspokojenia potrzeb społeczeństwa. Produkty nowej generacji inżynierii będzie "inteligentny" z wieloma funkcjami; będą one wykonane z nowych materiałów; będą one zwiększenia efektywności energetycznej i zmniejszenia wpływu na środowisko; będą różnić się wielkością od nano do mega skali; i będą one w większym stopniu zintegrowane z systemami przetwarzania informacji. Także systemów mechanicznych są coraz bardziej skomplikowane, aby analizować i kosztowne eksperymenty, większy nacisk będzie musiał być umieszczony na komputerowego wspomagania analizy, projektowania, weryfikacji i produkcji. Nasz program badawczy w zakresie inżynierii mechanicznej jest odpowiedzią na te trendy i skupia się na badaniach podstawowych związanych z nauki o materiałach i inżynierii procesowej, projektowania produktów i procesów produkcyjnych zintegrowane informacyjnych. W ten sposób aplikacje do różnych procesów fizycznych (np badane są systemy energetyczne, bioinżynierii, obróbka plastyczna, przetwórstwa polimerów, Produkcja dyskretna część by wymienić tylko kilka).... [-]

Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

Opłacalne projektowania i eksploatacji nowoczesnych systemów przemysłowych wymaga integracji zasobów finansowych, ludzkich, sprzętu i materiałów. W ostatnich latach ta in ... [+]

Mgr w Inżynierii Przemysłowej

Opłacalne projektowania i eksploatacji nowoczesnych systemów przemysłowych wymaga integracji zasobów finansowych, ludzkich, sprzętu i materiałów. W ostatnich latach ta integracja stała się mocniej ze względu na włączenie technologii informatycznych, aw konsekwencji bardziej złożonych systemów. Badania Industrial Engineering koncentruje się na ilościowej analizy, syntezy i zarządzania takimi złożonymi systemami. Zrzeszonych członków wydziału pochodzą z działu inżynierii przemysłowej w College of Engineering, grupy Operations i systemy informatyczne Kolegium Nauk Administracyjnych i Ekonomii oraz innych pokrewnych dziedzinach.... [-]

Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

Badania porównawcze w Historii i Społeczeństwa (CSHS) łączy w sobie zalety socjologii i historii wydziałów Uniwersytetu w Koc interdyscyplinarny ... ... [+]

Magister Studiów Porównawczych w historii i społeczeństwa

Program nie teza Studiów Porównawczych Magister historii i społeczeństwa w Łączy w sobie zalety socjologii i historii Uniwersytetu Koç departamentów w interdyscyplinarnym programem Master of Arts (MA). Program zaprasza na rosnące zapotrzebowanie w Turcji dla interdyscyplinarnych programów podyplomowych w naukach społecznych. Uczniowie są szkoleni w zakresie historycznych przemian dotyczących państwa i społeczeństwa, a także nierówności społecznych. Kursy będą przygotowanie studentów zarówno przyszłej Ph.D. programy i kariery na stanowiskach badawczych i związanych z polityką w organizacjach rządowych i pozarządowych, udzielając podstawowe doświadczenie w analizach historycznych prąd dni Dynamics społecznych.... [-]

Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Koc University - Istanbul Turkey

MA w programie Psychologia dla Thesis jest roczny program składający się z 10 kursów (30 punktów) i Project. Kurs jest projektem non-kredytowej i ocenione jako zadowalają ... [+]

Praca Program dla mgr psychologii MA w programie Psychologia dla Thesis jest roczny program składający się z 10 kursów (30 punktów) i Project. Kurs jest projektem non-kredytowej i ocenione jako zadowalające lub niezadowalające. Aplikacja Wnioskodawcy nie ukończył licencjat programu. Studenci, którzy nadal się uczą i są oczekiwane na studia przed terminem upadku, mogą również wystąpić.

Oficjalne zapisy: Minimum GPA 3,30 / 4,00 Osoba ubiegająca się o wizę powinna mieć co najmniej jeden kurs z każdej wymienionej poniżej grupy z oceną "B" lub równoważną. Grupa 1: Wprowadzenie do psychologii, Ostatnie tematy w psychologii Grupa 2: Metody badań statystyki, Grupa 3: społeczna, rozwojowa, poznawcza, przemysłowe i Organizational Psychology. ... [-]
Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku