Izmir Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Krótkie spojrzenie na IZTECH w historii, kadry akademickiej i Kampusu

Izmir Institute of Technology jest jednym z uniwersytetów państwowych w Turcji i jednego, który został ustanowiony w 1992 roku w celu oferowania wysokiego poziomu kształcenia i prowadzenia badań naukowych w dziedzinie technologii. Średniej edukacji w naszym Instytucie jest angielski. Jest to jeden z dwóch tureckich instytutów techniki, które są najbardziej zaawansowane modele uczelni technicznych w dzisiejszym świecie. Po raz pierwszy rozpoczął się w 1994 r. studia podyplomowe w centrum Izmiru, wydziały zostały przyjmowania uczniów do programów studiów, a także od 1998 roku. W 1999 roku Instytut stopniowo ruszył do swojego obszaru kampusu w Urla niedaleko wioski Gülbahçe od centrum Izmiru, gdzie funkcjonował od jej powstania. Nasz instytut, obejmujący około 3500 hektarów ziemi, ma zamkniętą powierzchnię około 132 tysięcy metrów kwadratowych dla działań edukacyjnych i badawczych, i to jest w fazie rozwoju.

Instytut Technologii w Izmir, oferujące zarówno absolwentów i studentów studiów edukacji na

Wydział Inżynierii Wydział Wydział Architektury Absolwent Szkoły Inżynierii i Nauk

W naszym instytucie działania edukacyjne i badawcze prowadzone są w 10 licencjackich, 25 magisterskich i doktoranckich z 12 programów w sumie 2200 studentów, z czego 1600 są tutaj dla ich licencjackich edukacji. Należy również zauważyć, że 6 z mistrza i 2 programów doktoranckich mają charakter interdyscyplinarny.

Wszystkie działania edukacyjne i badawcze są zgodne z normami międzynarodowymi. Z naszych studentów i metod wychowawczych opartych na projektach, naszym celem jest, aby utorować drogę dla współczesnych ludzi, którzy będą w stanie wyprodukować niezbędne technologie do ich kraju z ich kreatywności, zdolności badawczych i sukces w pracy zespołowej. Absolwenci są wysoko cenione zarówno w kraju i za granicą, a my możemy się pochwalić, że uzasadnione są one dopuszczone do góry magisterskich programów ze stypendiów. Poza tym, od bardzo wczesnych lat, nasi uczniowie są zachęcani do studiowania w pełni wyposażone laboratoria dla ich osobistego rozwoju w dziedzinach pokrewnych.

Obecnie istnieje około 100 projektów badawczych wspieranych przez państwa Urzędu Planowania (w skrócie DPT w tureckim) i Rady ds. Badań Naukowych i Technologicznych Turcji (w skrócie TUBITAK w turecki). Dodatkowo, prawie 300 projektów badawczych są wspierane przez IZTECH funduszy badawczych. Tak więc, nie będzie przesadą stwierdzenie, że nasz Instytut wzbogaca nauki światowej, przyczyniając się do powszechnej wiedzy. Oprócz tego, zgodnie ze swoją misją, aby zachęcić do produkcji wysokiej wartości dodanej, nasz Instytut jest także domem dla Izmir Technology Development Zone, który stał się synonimem samego instytutu. W ramach tej strefy, około 70 firm działa w ich odpowiednich dziedzinach, co daje naszym studentom szansę wziąć udział w obu badaniach i służyć ich praktyki. W ten sposób, czasami cieszyć przywilej podejmowania przyszłych kontaktów roboczych lub nawet rozpocząć swoje życie zawodowe poprzez założenie własnej działalności gospodarczej na terenie strefy.

Lokalizacje

Izmir

Address
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü,
Urla

35430 Izmir, İzmir, Turcja