Hatay Mustafa Kemal University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hatay Mustafa Kemal University został formalnie założony w Hatay, położonym w środkowo-południowej Turcji w 1992 roku. Hatay jest jedną z 81 prowincji w Turcji, a Antakya to centralne miasto prowincji Hatay. Hatay Mustafa Kemal University stał się aroganckim ośrodkiem edukacji i nauki dzięki ciągłemu rozwojowi. Główny kampus uniwersytetu nosi nazwę Tayfur Sokmen Campus i znajduje się w obszarze Serinyol , około 15 km na północ od centrum miasta Antakya.

Hatay Mustafa Kemal University ma 12 wydziałów, 6 czteroletnich kolegiów, 11 dwuletnich szkół zawodowych, 3 instytuty podyplomowe, 19 ośrodków badawczych i jeden szpital uniwersytecki.

Kampus Tayfura Sokmen (kampus główny)

Znajduje się w okolicy Serinyol, około 15 km na północ od centrum miasta Antakya. Mieści siedem budynków wydziałowych (rolnictwo, nauka i literatura, ekonomia i administracja biznesowa, weterynaria, architektura, medycyna, stomatologia), dwie czteroletnie szkoły zawodowe (sport i wychowanie fizyczne, fizjoterapia i rehabilitacja), trzy instytuty podyplomowe, Szpital Uniwersytecki, biblioteka centralna i obiekty sportowe, w tym basen olimpijski i sala gimnastyczna o pojemności 2000 osób.

Lokalizacje

Stambuł

Address
Stambuł, Stambuł, Turcja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: