Bilkent University Graduate School of Engineering and Science

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Absolwent School of Engineering and Science

Graduate School of Engineering and Science zarządza programami studiów podyplomowych dla wydziałów inżynierii i nauki na Uniwersytecie w Bilkent. Nasza szkoła dla absolwentów, wiodąca instytucja edukacyjna i badawcza, rozwija i kultywuje liderów od 1986 roku.

Graduate School składa się z zmotywowanych i dynamicznych naukowców. Szkoła zapewnia aktualne programy edukacyjne, które wyposażają uczniów w cenne umiejętności i promują dalsze studia w dziedzinach transdyscyplinarnych. Uczniowie są narażeni na rzeczywiste projekty i koncepcyjne techniki rozwiązywania problemów, a także przechodzą tradycyjne szkolenia w klasach. Programy mają na celu pomóc uczniom zrozumieć rzeczywiste okoliczności, zwiększyć ich akumulację kulturową i przyczynić się do interakcji między technologią, nauką i społeczeństwem.

124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Pod względem publikacji na członka wydziału, Graduate School zajmuje nie tylko pierwsze miejsce w Turcji, ale także zajmuje wysokie miejsce na arenie międzynarodowej.

Naszym celem jest kształcenie i tworzenie wysoce kompetentnych inżynierów i naukowców zorientowanych na badania i rozwój oraz zapewnienie im głębszego zrozumienia podstawowych pojęć, zaawansowanych technik i metod umożliwiających odniesienie sukcesu w ich dziedzinach specjalizacji.

Naszą ogólną misją jest tworzenie przyszłych liderów, którzy są pomysłowi, innowacyjni i szukają rozwiązań globalnych problemów.

124341_pexels-photo-1438072.jpeg

O Bilkent

Bilkent University - pierwszy prywatny, non-profit uniwersytet w Turcji - został założony 20 października 1984 r. Przez profesora İhsana Doğramacı, którego podstawowym celem jest stworzenie centrum doskonałości w szkolnictwie wyższym i badaniach. Nazwa „Bilkent” stanowi przykład tego celu, ponieważ jest akronimem „bilim kenti”: turecki „miasto nauki i nauki”. Kampus uniwersytecki znajduje się przy głównej autostradzie do Eskişehir około 12 km. (10 mil) na zachód od centrum Ankary i zajmuje powierzchnię ponad 300 hektarów.

Lokalizacje

Ankara

Address
Graduate School of Engineering and Science,
Rectorate Building, 2nd Floor,
Bilkent University

TR-06800 Ankara, Ankara, Turcja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium